2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

inşallahh tutunmuştur canım ya... azonce eşim geldi adamcaz karnımı öpüp seviyo... elif elif diyerek bide...:KK42: eşime göre tuttu da bi de kız olcak...:KK42: adı bile hazır.. negatif olursa kendimden geçip onu teselli etmeye çalışırım sanırım ben :KK74:
Ahh canimm ya bnm esimde oleydi.. Inn bana oldu oldu kizimiz olcak eftelya diye sewiyrdu.. :) belkide hissetti insallh. Vardir canim..

Kızlar merhaba öncelikle hepinize bol sans rabbim kucaklarımızı doldursun. Bgn 3.gün embriyo transferim oldu 2tane. G2 kalitesindeymiş 8hücreli ıkısıde. Inş tutunurlar...
canım hayırlı olsun insallah sonunda pozitifi gorursun :)
canım benimm inşallahhh... inşalllaaaaaaahhhhhhh.. hala elim karnımda konuşuyorum anneciğini üzmez inşallah ya :KK42:
ayy yerim sizi ben rabbim sizi elifinize kavustursun canmm cekirdek bi aile olun :))

Ahh canimm ya bnm esimde oleydi.. Inn bana oldu oldu kizimiz olcak eftelya diye sewiyrdu.. :) belkide hissetti insallh. Vardir canim..
ay inşallah biz de öyle oluruz ya.. eşimin önsezilerine güvenirim ben. çoğu zaman içine doğar bişeyler.. bu konuda da benimle pek muhattap olmuyo konusmuyo şöylemidir böyle midir diye. direk karnımı muhattap alıyo kendine adam :KK74:

Evet hanımlar son güncel listeyi yayınlıyorum:KK31::KK31::KK31:
SALI- @piraye
ÇARŞAMBA- S Sky_sun @cherryviolinist @moonlight0170
PERŞEMBE- R rozajaden
CUMA- @cimcime123 @senyeterkiiste @KONATIMMM
CUMARTESİ- sensizim89 sensizim89

Hamiş anneler iki yada üç canlı olanlar;sabi evlatlarınızın niyeti ile sırada müjdeli haber bekleyen topiğin heyecanlı anne adaylarına dua istiyoruz...Tüm heyecanlı bekleyişlere ortak olduk beraber mutlu olup beraber üzüldük şimdi sıra tertemiz DUAlarımızda....:KK5:
NOT;Listeye elenecek arkadaşlar varsa bildirim yapınız:KK25:

slm ben varım.çarşamba iş çıkışı test yaptırıcam,ancak perşembe sonucu alırım,bana da dua edin.3.denemem...

ay inşallah biz de öyle oluruz ya.. eşimin önsezilerine güvenirim ben. çoğu zaman içine doğar bişeyler.. bu konuda da benimle pek muhattap olmuyo konusmuyo şöylemidir böyle midir diye. direk karnımı muhattap alıyo kendine adam :KK74:
Aynen hele ilk zamanlar cocuklarimmm cocuklarim diye sewiyrdu sabah kalktiginda bana gunaydinlar yok artik ilk once eftelyasina. :) o mutlu olsunda.. Insallh.. Dunyamizada gelmeyi nasip etsin.. Rabbimm

Kızlar merhaba öncelikle hepinize bol sans rabbim kucaklarımızı doldursun. Bgn 3.gün embriyo transferim oldu 2tane. G2 kalitesindeymiş 8hücreli ıkısıde. Inş tutunurlar...
Merhaba canım banada bir tane G2 3. GÜN 8 hücreli transfer edildi inşallah tutar canım rabbim bebeklerimizi korusun :)

Kızlar merhaba. Artık bekleyişin sonuna geldim. Yarım bu saatlerde herşey sonuçlanmış olacak iyi ya da kötü. Sabah işe giderken kan vericem. Sonucu eve dönüşte almak istiyorum eşimle birlikte. İşyerindeyken öğrenmek istemiyorum. Umarım yarın akşam size güzel haberler vermek kısmet olur. Duanızı esirgemeyin benden.

Merhaba canım banada bir tane G2 3. GÜN 8 hücreli transfer edildi inşallah tutar canım rabbim bebeklerimizi korusun :)
canım bir gün sonra guzel haberlerini vermek nasip olurr insallah :)
Kızlar merhaba. Artık bekleyişin sonuna geldim. Yarım bu saatlerde herşey sonuçlanmış olacak iyi ya da kötü. Sabah işe giderken kan vericem. Sonucu eve dönüşte almak istiyorum eşimle birlikte. İşyerindeyken öğrenmek istemiyorum. Umarım yarın akşam size güzel haberler vermek kısmet olur. Duanızı esirgemeyin benden.
canım yarın pozitif sonuc alırsın insallah rabbim yardımcımız olsun :)

Innnnsalllhhhh canimm en onmli ana geldikk yarinnn en onmli sey bebgin kalbi.. Insallh. Iyidr kuzusumm

Canimmmmmmmm çok mutlu oldum hayirli haberlerini bekliyorum dua etmeyi unutma bizlere de benim bebegim de devam etseydi şimdi duyacak tim bende kalp sesini hatta 3 gün öndeydik teyzesi hatırlarmisin o geceleri mesajları ...

X