2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar gunaydin bu crinone jeli yaparken o beyaz kismi sonuna kadar mi sokuyoruz yoksa az bisey girmesi yeterli mi

M medcezirler canım idrar da yaptıysan güvenme benimde öyle idi hatta ben degerim 431 iken yaptım silik çıktı bence yarın kanda yaptır ha bu arada kanda ki degere de takılma önemli olan iki gün sonraki kan değerinde artış sakın moral bozmak yok

Kizlarrr hadi bismillahirahmanirahim
Dedik kalktik.. Allhim hepimizin yureklerindeki melegi nasip etsin kucaklarimiza..
Bn yarim saate cikicam insallh bebgimizin kalbini duymaya.. Insallh mevlam duyrur bana .. Yazatken bile gozlerim doldu.. Allhim yar ve yardimcimiz olsun..
Hadi hayirlisii cnm bnm... Cok iyi anliyorum endisenii.. Doktoru beklerken ki halim karin agrimi dun gibi hatirliyorum... Ama gusell olacakk korkmaa bugunden sonra artik derinn bi nefess aliyorusss keyfini cikar bebisinin pit pitlarininnn...

EWET bende ole düşünüyorum fakat iki tane olursa nasıl derim onu dert ettim ben pkoluyum zaten 1 den fazla yumurta ürettiğimiz için çocuk olmuyodu yani hepsini olgunlastiramiyor vücut bende busefer iki tane olgunlasmis derim napim

Tamm istee senn icin daha iyi bunu solemesii. Pkolularin fazla yumurtladigini cumle alem biliyrr tatlim.. Sende ole dersin pkoluydum cift yumurtlamisimm.. Allhim nasip etti. Oldu.. Allhin isinede karisamazlarya .. Birde kesin akrabaliktanda ikiz cikar arastr.. Sornlarda derasn ana yada baba tarafinda da var mis.. Oda bni buldu dersin anladinmi 7 gobek olayi. Bukadar. :)
kimseye açıklamak zorunda değiliz bence de.
en yakınların hariç söylememek en iyisi.
ne gereği var.
herkes herşeyini anlatıyor mu bize.
ooo millet neler neler yapıyor haberimiz olmuyor.
ailede var deyip gececez.
sonuçta ailede olmayanlar bile ikiz gebe kalabiliyor.Bu da Allahın bir lütfu.
umudihar ın dediği gibi Allah böyle nasip etti demek en güzel cevap:))

Kizlarrr hadi bismillahirahmanirahim
Dedik kalktik.. Allhim hepimizin yureklerindeki melegi nasip etsin kucaklarimiza..
Bn yarim saate cikicam insallh bebgimizin kalbini duymaya.. Insallh mevlam duyrur bana .. Yazatken bile gozlerim doldu.. Allhim yar ve yardimcimiz olsun..
Allahımmmm çok heycanlı ❤️❤️❤️❤️Sonuna kadar keyfini çıkar canım bugünleri görmek için çok bekledik Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah. Darısısırada bekleyen hepimizin başına :)

M medcezirler canım idrar da yaptıysan güvenme benimde öyle idi hatta ben degerim 431 iken yaptım silik çıktı bence yarın kanda yaptır ha bu arada kanda ki degere de takılma önemli olan iki gün sonraki kan değerinde artış sakın moral bozmak yok
Sabah sabah ne bileyim canım çoktum resmen.inşallah dediğin gibi olur ve yarın buraya güzel şeyler yazarım

Günaydın kızlar,9.gün,test yaptım negatif ve ben mutsuzum:KK43:(olsaydı çıkardı herhalde. Offff ne zormuş Allahım bu şey
Canım bazen hamilelik olsa bile çıkmaya bilir keşke dayansaydin tatlım benimde bugün 11. Günüm kendimi zor tutuyorum yarın olsa artık öğrensem bir şeyde hissetmiyorum nasıl olacak bilmiyorum hiç mi belirti olmaz :KK43:

Arkadaşlar merhaba benim tedavim kasımda başlayacak ama bu topik bana nasıl umut olsu anlatama.ben 9 yıllık evliyim 2 tane tüp brbek tedavim var düşükle sonuçlanan.3 eylül de sıvı birikmesinden dolayı 2 tüpünde alındı nasipse kasımda adet tarihimle tedaviye başlayacağım.hamile kalan bütün arkadaşların rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip ettiniz.20 gün giremedim k.k ne bir baktım 600 sayfa okumam gereken sayfa var 24 eylülden beri iş yerimde fırsat buldukça okudum.umutla bekleyen bütün arkadaşlara dua ettim umudihar umudihar Dere1905 Dere1905 daha adını hatırlayamadığım bütün arkadaşlar dualarım hep sizinleydi.gercekten bizi bizden başka kimse anlamaz.bana umut olduğunux için hepinize çok tşk ederim.
geçmiş olsun canım.
inşallah 3. tedavin son olur,bebeğine kavuşurdun.
topiğimiz herkese uğurlu geldi.
pozitif sonuç alamayanlara bie moral desteği oluyor bence.
yeniden toparlanıp umutla geleceğe bakmak için.
sana da umut olması ne güzel:))
kızlarrrr çok ama çok mutluyum anlatamam:KK73::KK73: B HCG= 282.2 çıktı hamileyimmmmmmmmmmm
maşallah canım.Tebrik ederim.hayırlısıyla devamı gelir inş.
zeymuran0 zeymuran0 canım bugün muayeneyi gobekten denedi ve gördü alttan muayene yapmadı
aa öylemi ne güzel canım.
bakalım benim de yarın böyle olabilir.
bebeğini gördün demek maşallah:))

Benim de çarşamba lütfen kızla r beni de unutmayın dualarınızda :)
inşallah bayram öncesi güzel hayırlı haberler alırsın canım.
Benimde 2 kan degerim çıktı sukur 157 :) inş darısı sizlere
çok güzel değerin canım.

arkadaşlar takip edemedim önceden,kimlerin ikizdi.HHAZAN senin galiba dimi....başka kimlerin ikizdi arkadaşlar.seviniyormusunuz yoksa sizde benim gibi sevinci ikinci plana atıp,endişelere başladınızmı.herkes ikiz,zor bişey diyo.erken doğuyolarmış,sıkışıyolarmış....kabuslar görüyorum,psikolojim iyi değil,eşime işe gitme,kal,ben duramıyorum evde diyorum,ağlıyorum,bu kadar dengesizlik beklemiyordum kendimde.doktor dedi,negatif bir insan oldun sen,diyor.iyiki varsınız,yazıyoruz,okuyoruz,kalabalık bir aile gibiyiz.bazen diyorum,görgüsüzlük yapıp iki embiryo koyun demeseydim keşke.bazende diyorumki bu çogul gebelik allahımın bir lütfü bize.el açıp yalvardığım dualarımın sonunda rabbim hikmetini gösterdi.çifte sevinç yaşattı diyorum.sonra içimi bi korku kaplıyor.zaten opudan sonraki 1 ay ,ağrılarla boğuşuyorum.hala bitmedi,yumurtalık ağrılarım çok şiddetli.yarın merkeze gideceğiz.çok şükür çağırdılar.transfer sonrası ilk defa gideceğiz.inşallah herşey yolundadır.dualarınıza ihtiyacım var.sağolun.
selam canım.
ben de ikiz anne adayıyım.
benzer duygu karmaşasındayım ben de.
ama son günlerde biraz daha iyiyim.alıştım yani:))
o korkular beni de esir aldı malesef.işte araştırıp okuyoruz ya bizi olumsuz etkiliyor malesef.
ama şimdi kendimi telkin ediyorum sağlıkla doğmaları tek dileğim,bir şekilde büyütürüm diyorum.
benim bir oğlum var 8 yaşında Allah cümlemizinkiyle birlikte bağışlasın.
bir de çalışıyor olmam düşündürdü beni.
ben tedavinin hiçbir aşamasında dr.a karışmadım hep siz bilirsiniz dedim.benim yaşım 38.dolayısı ile 2 embriyo en mantıklısıydı.8 ay önce de gebelik kaybım vardı.
yani embriyo sayısı ile ilgili hiç yorum yapmadım dr.a hayırlısı için dua ettim hep.
senin ilk bebeklerin olacak sanırım.bence günler geçtikçe alışacaksın bu fikre.Sonuçta yaşayacak ömürleri var ise ikizler de doğuyor,üçüzler de,dördüzler de.Rabbim müsade ettikten sonra hiçbir engel duramaz önünde.
artık böyle düşüneceğiz canım.
2015 ikiz anne adayları topiğinde buluşalım oldu mu:))
ee artık yavaş yavaş oraya transfer olacağız.adapte olmamıza faydası olacaktır eminim.
Yok belirti falan arkadasım ya:KK43:(moralim. Bozuk kaç gundur umudum yok.Allah yüzümüze baksın

Günaydın kızlar,9.gün,test yaptım negatif ve ben mutsuzum:KK43:(olsaydı çıkardı herhalde. Offff ne zormuş Allahım bu şey
değeri düşükten başlayan pek çok arkadaşımız oldu burada cnaım.
senin de böyle olabilir.
3. gün embriyosuysa zaten gecikebilir de.
şimdiden germe kendini kendini.

Evet hanımlar son güncel listeyi yayınlıyorum:KK31::KK31::KK31:

SALI- @@piraye
ÇARŞAMBA- @@jonguil @@cherryviolinist @@moonlight0170
PERŞEMBE- @@rozajaden ayseeem ayseeem Picassooo Picassooo
CUMA- @@cimcime123 @@senyeterkiiste @@KONATIMMM
CUMARTESİ- @@sensizim89

Hamiş anneler iki yada üç canlı olanlar;sabi evlatlarınızın niyeti ile sırada müjdeli haber bekleyen topiğin heyecanlı anne adaylarına dua istiyoruz...Tüm heyecanlı bekleyişlere ortak olduk beraber mutlu olup beraber üzüldük şimdi sıra tertemiz DUAlarımızda....:KK5:
NOT;Listeye elenecek arkadaşlar varsa bildirim yapınız:KK25:

Canım arkadaşlarım günaydınlar bu gün bizler için dilerimki çok güzel bir gün olur :)
Ben bişey sormak istiyorum size ben nasip olursa artık bu ayın sonuna doğru tedaviye başlayacağım.
İlk transferde 7 yumurta çıkmıştı 4 tanesi döllenmişti kaliteleri ile ilgili detaylı bilgim de yoktu burda daha farklı şeyler öğreniyoruz sürekli.
Amh çok güzel çıktı yumurtalık rezervinde bir sıkıntı yok çok şükür ama kalitelerini bilmiyorum. Bu kaliteyi arttırmak için ne yapmam gerekir bilginiz varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim. :KK36:

umuts76, post: 37132671, member: 84114"]geçmiş olsun canım.
inşallah 3. tedavin son olur,bebeğine kavuşurdun.
topiğimiz herkese uğurlu geldi.
pozitif sonuç alamayanlara bie moral desteği oluyor bence.
yeniden toparlanıp umutla geleceğe bakmak için.
sana da umut olması ne güzel:))

maşallah canım.Tebrik ederim.hayırlısıyla devamı gelir inş.

aa öylemi ne güzel canım.
bakalım benim de yarın böyle olabilir.
bebeğini gördün demek maşallah:))

inşallah bayram öncesi güzel hayırlı haberler alırsın canım.

çok güzel değerin canım.

selam canım.
ben de ikiz anne adayıyım.
benzer duygu karmaşasındayım ben de.
ama son günlerde biraz daha iyiyim.alıştım yani:))
o korkular beni de esir aldı malesef.işte araştırıp okuyoruz ya bizi olumsuz etkiliyor malesef.
ama şimdi kendimi telkin ediyorum sağlıkla doğmaları tek dileğim,bir şekilde büyütürüm diyorum.
benim bir oğlum var 8 yaşında Allah cümlemizinkiyle birlikte bağışlasın.
bir de çalışıyor olmam düşündürdü beni.
ben tedavinin hiçbir aşamasında dr.a karışmadım hep siz bilirsiniz dedim.benim yaşım 38.dolayısı ile 2 embriyo en mantıklısıydı.8 ay önce de gebelik kaybım vardı.
yani embriyo sayısı ile ilgili hiç yorum yapmadım dr.a hayırlısı için dua ettim hep.
senin ilk bebeklerin olacak sanırım.bence günler geçtikçe alışacaksın bu fikre.Sonuçta yaşayacak ömürleri var ise ikizler de doğuyor,üçüzler de,dördüzler de.Rabbim müsade ettikten sonra hiçbir engel duramaz önünde.
artık böyle düşüneceğiz canım.
2015 ikiz anne adayları topiğinde buluşalım oldu mu:))
ee artık yavaş yavaş oraya transfer olacağız.adapte olmamıza faydası olacaktır eminim.

değeri düşükten başlayan pek çok arkadaşımız oldu burada cnaım.
senin de böyle olabilir.
3. gün embriyosuysa zaten gecikebilir de.
şimdiden germe kendini kendini.[/QUOTE]
İnsallah Canım dedigin gibidir.mutlu olalım hepimlz yaaa:KK43:((

Canım bazen hamilelik olsa bile çıkmaya bilir keşke dayansaydin tatlım benimde bugün 11. Günüm kendimi zor tutuyorum yarın olsa artık öğrensem bir şeyde hissetmiyorum nasıl olacak bilmiyorum hiç mi belirti olmaz :KK43:
Bende de hic belirti yok canım yaa:KK43:yarın akla kara belli olacak artık hayırlusı

Günaydın arkadaşlar üstteki listedeki aday isimleri hepimizin yüreğini hoplatarak sonuçlarını bildirecekler.Yüce Rabbim hepimizin hayırlı haberlerle sevinmemizi nasip etsin.Galiba kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyim......:KK23:
Yukarıdaki listeyi ara ara yayınlayacağım hatırlatmak adına.şimdiden hakkınızı helal edino_O

Canım arkadaşlarım günaydınlar bu gün bizler için dilerimki çok güzel bir gün olur :)
Ben bişey sormak istiyorum size ben nasip olursa artık bu ayın sonuna doğru tedaviye başlayacağım.
İlk transferde 7 yumurta çıkmıştı 4 tanesi döllenmişti kaliteleri ile ilgili detaylı bilgim de yoktu burda daha farklı şeyler öğreniyoruz sürekli.
Amh çok güzel çıktı yumurtalık rezervinde bir sıkıntı yok çok şükür ama kalitelerini bilmiyorum. Bu kaliteyi arttırmak için ne yapmam gerekir bilginiz varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim. :KK36:
canım ben macun yedim ermiş aktar var üsküdarda ona hazırlattım bebegin tutunması icin yumurta geliştorici istabuldaysan adres verebilirim beni dr celalettin beyyonlendirdi

Canım günaydın,dileklerine kocaman bir AMİİNNN... sanırım bu vakitte çok yapacak bir şeyin yok aylar öncesinden özel vitaminler kullanmak gerekiyor gıdana ne kadar dikkat etsende çok çok etki edemez bir ayda ama dua etki eder :) düşün benim 2 ay öncesinden kullandığım vitamin ve enzimler sadece bir adet artırmış yumurtayı kalite ise bir tık iyiydi.çok kasma sor doktoruna belki birşeyler önerir.hayırlısı olsun şimdiden

X