2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

üsküdarda tel 0216 341 41 76 belediyenin yanında balıkcılar carsısının arka tarafında canım amcanın adı mehmet ermiş ara o sana yardımcı olacak :) şifa olsun inşallah
Amin canım inşallah yumurtalık kalitesi ve bebek tutunması için mi demem gerekiyor peki yani nasıl tarif edeyim?

Sabah sabah ne bileyim canım çoktum resmen.inşallah dediğin gibi olur ve yarın buraya güzel şeyler yazarım
Canım idrar testi yaptıysan hiç güvenme derim. Bize 12.gün için bile idrarda çıkmaz erken boşuna yapmayın demişlerdi.. Hayırlı haberler alırsın inşallahhh..

evet canım oyle diyeceksin 80 85 lira fiyati ben oyle aldım3 ay oluyor o hazırlıyor veriyor
Gitmeden önce arayayım amcayı ozaman bayramda izinliyim gider alırım artık sen hamile kalmışsın inşallah bende de işe yarar yaa :) Nasıl kullanacağımı söyler bana gerçi benim bir ayım kaldı önümde ama etki eder umarım :eek:
Çok teşekkür ederim hayatım Allah razı olsun :)

Pbb, post: 37133369, member: 519356"]Canım idrar testi yaptıysan hiç güvenme derim. Bize 12.gün için bile idrarda çıkmaz erken boşuna yapmayın demişlerdi.. Hayırlı haberler alırsın inşallahhh..[/QUOTE]
İnsallah Rabbim yüzümüze baksın.

Gitmeden önce arayayım amcayı ozaman bayramda izinliyim gider alırım artık sen hamile kalmışsın inşallah bende de işe yarar yaa :) Nasıl kullanacağımı söyler bana gerçi benim bir ayım kaldı önümde ama etki eder umarım :eek:
Çok teşekkür ederim hayatım Allah razı olsun :)
uzerine yazıyor anlatiyor amca canım ne demek insallah sifa olur sabah aksam ac karna birer kasık icine tahta kasık koyuyor onla yiyorsun metal sokmak yok :)

tedaviye baslayacak arkadaslar yumurta kapasitesi ve bebegin rahme tutunması icin bir macun hazırlıyor amca arayıp sorun o sizi bilgilendirecek
Canım aradım şimdi amcayı arife günü açıkmış arkadaşım önerdi dedim gelsem alabilir miyim dedim tamam dedi. Arife günü gidip alacağım hadi hayırlısı olsun inşallah :KK68:

İnşallah tatlım yaa bide sen ilaçları kullanırken de devam ettin mi bu macuna yoksa bırakmak mı gerekiyor.
ben ilacları kullanana kafar bitmisti bile :) :) ama zara vermez cunku dogal seyler sen amcaya sor vitamin gibi dusun icinde polen arı sutu bir suru baharat fıstık kuşburnu bile koyuyor makineden cekiyor hepsini

ben ilacları kullanana kafar bitmisti bile :) :) ama zara vermez cunku dogal seyler sen amcaya sor vitamin gibi dusun icinde polen arı sutu bir suru baharat fıstık kuşburnu bile koyuyor makineden cekiyor hepsini
Anladım tatlım ben bu ayın 9 unda ameliyat olacağım sağ tüp alınacak sonra 16 sı gibi falan adet olup ilaçlarıma başlayacağım Allah tan bir terslik çıkmazsa inşallah.
Herşey takdiri ilahi diye boşuna demiyolar bunların hepsi vesile bize inşallah güzel bir vesile olur da bu tedavi son olur.
Allah senden razı olsun canım bebeğini sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşallah.

X