2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

yazini okuyunca gozlerim doldu zaten duygusalim herseye aglayiveriorum sende haklisi canim ama belirti arama belirtisi olmayip kalan cok.ama Rabbim hamilelerin duasini kabul edermis cok gonuldn dua etcm senn icin insallah yuznu guldrsun kucagni bos koymasn rabbim karnmdaki minik melegmn duasi saysin Allahim sanada kismet etksin cnim.

AMİİİNNNN..
İlk deneme mayıs ayında negatif ile sonuçlandı,bu ikinci deneme sonuç cuma günü belli olacak kısmetse.Bir ALLAH kulu ile konuşamadığım için gerildim de gerildim eşim dışında bir tek siz varsınız.

Bugün transferin 8.günü,bastan beri hic bi belirti yok göğüs şişkinliği dişinda.his de yok içimde.ilk denemem ve hic umudum yok;(hayirlisi olsun hakkimizda

Okuduklarımdan anladiğim kadariyla herkesin belirtisi farkli, herhangibirine bu kesin hamilelik belirtisidir veya değildir demek çok güç. Benim de ilk denemem, umudum hafif adet sancilarimdan dolayi az ama yine de bir ihtimal diyorum...
Sanirim bunu uzun bir süreç olarak kabul etmeli, ilk seferde olursa ne güzel, ama olmazsa da üzülmemeliyiz. Bir sonraki deneme için maddi, manevi ve fiziksel hazirlanmaliyiz. Çok fazla da bu konuya odaklanmadan gündelik rutinlerimize geri dönmeliyiz. Yapabilirsek ne güzel :)

Sevgilerimle...

Ama sen böyle yazınca ben hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.

Kizlarrrrr yaaaaa okulda merdivenden inerken ayagim kaydi popomun ustune dustummm cookk korkuyorumm bisey olur diyee nolurrr dua edinnnn bisey olmasinnnnn
Canimm korkma... Onu koruyan sert ve yumusak bir zar var.. Hoplasada ziolasada plesanta.. Onu balon gibi.. Yavasca. Tutuyr.. O rahat iyi.. Popon ustune dusmmussun.. Hic birsey olmaz azcik begin hop etmistir okadar zaten yururken bile hop hip ediyr merak etme :)

Gerçekten çok zor geçirdim. Bir de 24 saat devam ediyordu. Hani sabah yapıp geçmiyordu. 16.hafta biter dediler ama ben daha sadece 3 gündür rahatım. Onda da çorba, zeytinyağlı, ayran, peynir, ekmek ve meyve dışında hiçbir şey yemiyorum da biraz daha iyiyim sanırım. Öyle fazla yemeği veya dışarda yemeği abur cubur şeyleri kesinlikle kabul etmiyor oğlumm :) çok sağlıklı beslenmee yanlısıı :) doğsun biras büyüsün çikolata hamburger yemek istesin hatırlatcam kendisine bu günlerii :)

Ah canım benim ne güzel demişsin,belki benim bu patlamam hep dik duruşumdan hep olumlu oluşumdandır ben duruyorum ama psikoloji yeter dedi ve patladı belkide bu ağlama iyi oldu,toparlarım inşaallah.Ben her namazımda sizlerin nicklerinin aklımda kalanlarını aklıma gelmeyenleri ise tedavi gören arkadaşlarım diye anarak dua ediyorum.İzzeti dergahında kabul buyursun Mevlam....

maşallah diyelim o zaman biraz rahatlamışsın.
ne tatlı yazmışssın gülümsettin beni.demek oğluşuna hatırlatacaksın ha annesi:))
o günler de gelir inş canım.böyle çekiştirir oğlun seni dışarda anneee bana ouncaklı hamburger al diye.
malesef hayır diyemiyoruz be canım herseferinde:)) arada olacak annesi

Allah razı olsun canım evet ağlaman iyi olmuştur biraz rahatlarsın.. bende dün ağlamıştım.. ama çok komiktim sanırım ağlarken hem ağladım. hem de elim karnımda anneni üzme nolur dur orda bi yere kaybolma filan diyerek aslında herşey olacağına varıyo. hep okuyorum netten. bazılarının belirtileri oluyo bazılarının olmuyo. yani bende düşünüyorum sanki normal yolla gebe kalanlar adeti geçene kadar ne hissediyo ki biz hissedelim. aslında çoğunun belirti dedikleri bence ilaçların etkisi... birde tabi ki vücudumuzu çok dinliyoruz... biraz da tevekkül etmek lazım.. Rabbim görüyo çektiklerimizi çabalarımızı.. inşallah verir mükafatımızı...

Amiiiinnn canım)ben anın tadını çıkarıyorum ,hayatımın en keyifli zamanları inşallah Yüce Rabbim tamamını erdirir)))Canım benim 3 tane tatlım))ben hayatımda ilk defa Mart başı gibi diet yaptım 8 kilo verdim.bebişlere hazırladım kendimi))sen de boşver bunlar uzun zamandır beklediğimiz güzel kilolar ))

:) allah hepimize o günleri nasip etsin canım.. Sağlıklı olsunlar da biz herşeyi onların gönüllerine göre yapalımm :)

Aynen tek kalınca insan daha kötü oluyor umarım bizde pozitifi duyarız

İnşaallah rabbim bizi sevindisin.Sen nerde yaptırıyorsun tedavini arkadaşım?
Bahçeci de yapıldı ilkide oradaydı çok memnun kaldım bir arkadaşımda tutmayan 7 tup denemesi sonra oraya gitti ve simdi kizini kucaguna aldi rabbim ol diyince oluyorda iste sabir gerekiyor ama sanki sabir mabir kalmadi olsun istiyor insan sen nerde yaptırdın

Kızlar bişeyi daha çok merak ediyorum.Şimdi bana 2 tane embriyo koydular ilk testte belli oluyormu ikisinin de tuttuğü yoksa keseyi görmeyi mi bekliyoruz?ikiz koyduranlar kimler acaba?
Beta hcg yuksek cikiyor zaten ama net olarak 2 kese gorundugu hatta 2 kesede de kalp atisi duyulursa tamam diyolar

Pozitif pozitif pozitif

Canlarim henüz hamile Değilim oda olur inşallah ben bu mesajımda olumsuz düşünen arkadaşları motive etmek icin yazdım başka şeyler dusunmesinler diye şimdide düzeltme seçeneği olmadigindan mesajı degistiremiyor öpüyorum sizi şuanda sadece takip ediyorum sizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…