2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bende de aynı düşünce var

Ne olacak bizim bu halimiz ya,dik durmaya çalışıyorum ama yalnız kalınca öyle olmuyor... Hani ortaokulda yada lise de sınav sonrası sonuçlar açıklanır o dersten herkes geçer sıra sana gelene kadar beklersin heyecanla heralde bende geçtim dersin ve sonuç açıklanınca kaldıgını öğrenirsin. Bu topikde hemen hemen herkes hamile kaldı bana sıra gelmedi geldiğinde okulda yaşadıklarımın aynısı olacak diye korkuyorum ve işin ilginç yanı bedenimde sıfır belirti.....

İnşaall canım yaaa umut etmekten başka çıkışımız yok birde dua ediyorum o kadar. 23 de transfer gerçekleşti cuma sabahı kan vermeye gideceğim.KISMET artık....

Çok güzel tarif etmişsiniz insanın elinde olan bir düşünce değil istemsiz ve kimseyle paylaşıyorsun sen kaçıncı günündesin ve kacinci denemen Rabbim inş gönlünüzce olanı verir birde inşallah olsun diye dua ettiğimizi şükürler olsun oldu demeyi nasip etsin

şuan için bende aynı durumdayım. o kasık ağrılarım bel ağrılarım birden kesildi. sadece ayaklarımın üşümesi hala devam ediyo. o da havadandır. hava soğudu bi kaç gündür. ama hala bi umut elimi karnıma koyup konusuyorum kuzucuğumla.. birde bu gece çok garip bi rüya gördüm hayra çıkarsın Rabbim. rüyamda hamileydim ki ben hep kuzucuğum ordaysan ne olur bi işaret bi belirti ver anneciğine diyordum. ama rüyamdaki tek güzel şey hamile olmamdı onun dışında herşey çok karışıktı. hamileliğimi kutladığım kişi eşim değildi filan.. karma karışık bişe yani. inşallah sonumuz güzel olur. psikolojik olarak çok geriliyoruz canım normal bu iniş çıkışlarımız. öyle düşünme nolur sende. küstürme meleğini.. konuş onunla kendini anneliğe motive et ben öyle yapmaya çalışıyorum...inşallaaaaaahhh bizimledir kuzucuklarımızz..amiiinnn

Ahhh canım benim sen bendeki pozitifliği bir görseydin.ilk sonuç negatif çıktığında hemşireler bile benimle üzüldü,Bu tedavimde ise gerek toplamada gerek transferde kahkahalar havada uçuştu. transfer için gidip odaya alındığımda"yavrularım hazır mı almaya geldim bebişlerimi" dedim güle oynaya transfer oldu umudum hep vardı ama benim bedenimdeki bütün işaretler gidince dibe vurdum,üzgünüm şimdi nelerle karşılaşacağımı bilemiyorum.Duaların için kocaman bir amin diyorum ve inşaallah....İnşaallah bu sefer olur bir senede iki tüp denemesi oldukça ağır şayet olmaz ise bir sene sonra ancak deneyebiliriz,hayırlısı artık

Ben de transferimin 5. günündeyim. Hafif kasık ağrılarım var, her an adet olacakmisim gibi hissediyorum. Bel ağrıları, batmalar vs yok .. Herkese bol şans...
transfer gününü ilk sayarsak bende 5. günümdeyim. hiiiçç bişe hissetmiyorum...benimde bütün ağrılarım pat diye kesildi. inşallah bizimledir canım ya yavrularımız...

Bugün transferin 8.günü,bastan beri hic bi belirti yok göğüs şişkinliği dişinda.his de yok içimde.ilk denemem ve hic umudum yok;(hayirlisi olsun hakkimizda

kızlaaaaarr bu ne ya bugün herkeste bi düşüş vaar hayırdır inşallah havalar mı kapalı hep.. toplanın bacılaaaarrrrr bebişlerinizi küstürmeyinn...asık suratlı kendini bırakmış anneyi istemez bebişler... ayy bende bugün hiç bişe hissetmiyorum ya dedim bi pc yi açayım da kader arkadaşlarımdan moral bulayım dedim. dua edelim arkadaşlar hepimizde hem karşılıklı insanların birbirine ettiği dualara melekler amin dermiş.. hepimiz birbirimiz için de kendimiz içinde bool bol dua edelim. Allahtan başka sığınacak yardım isticek kimsemiz yok. noluır canlar bi kendimize gelelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…