2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

merhaba canım günaydın, dört gözle bekliyoruz güzel haberini allahım hayırlısını versin hepimiz için.

10gun 43 12gun 131 2.gun embrysuydu biliyrsun..
5hafta 4gunlukken keseyi gordum kuzum.. 10.000lerdeydi hcgm 6hafta 4gunlukkende insallh kalbini duycam sali gunu..tatlimmmmm
anladım canım :) insallah kalp atısınıda duyacaksın bende salı gunu yarın ikinci kan testimi yapfırcam bugun 11. günüm yanlız geceleri uyutmuyor yaa ilk defa bu gece midem bulandı

Canim Günaydın hayırlı haberlerini bekliyoruz bir bebisimiz daha gelsin inşallah

Aynı gun oldu transfermz Arkadsım Bnm transferden sonra aksama dogru ve dun cok kasık ağrım oldu bugun daha Iyıyım şükür ins ıkınzde guzrl sonuclar alırz
Hayırlı olsun arkadaşım,çok sevindim)Ne güzel aynı gün alıcaz güzel haberleri.)Benim dün biraz kasık ağrım oldu,onun dışında iyiyim.

anladım canım :) insallah kalp atısınıda duyacaksın bende salı gunu yarın ikinci kan testimi yapfırcam bugun 11. günüm yanlız geceleri uyutmuyor yaa ilk defa bu gece midem bulandı

günaydın tatlım seninle aramızda 2 gün var:)) inşallah yarın ikiye katlandığını da görünce daha bir garip oluyosun iyice emin oluyo insan. bende mide bulantısı başlamadı henüz ama bende geceleri kasık agrısı yaşıyorum normal mi acaba?

Inşallah canım.Benim de kafamı kurcaladığı için sorayım dedim.bi arkadaşımız Dr'una sormuş ve problem olmayacağını söylemişler.

insallah canım normal benimde belim agrıyor uyuyamıyorum gozlerim acık fal taşı gibi bi saga dön bi sola dön zor sabah ettim... esimin dogum gunu bugun dun bu haberi aldık nasip olurda o gunkere gelirsek benim dogum gunumde doguyor :) bu arada hemsiresana kese yi ne zaman gorursun dedi ?

Bu kadar beklememin nedeni eşi istemiyorum attı dedi ilk tup denemem idi ama daha önce aşılama bitki falan falan benim 5. Hafta kanamam olmuştu ve sonra 3 hafta ole devam etti nedeni enfeksiyon denildi başka bişi çıkmadı ama şimdi hiçbir belirti yok ilkinde olmuştu ben korkuyorum açıkçası negatif almaktan

arkadaşlar,
kalp atışı muayenesi de alttan mı oluyor .aranızda geçirenler nasıl yaptı.
bi de ilaçlardan kilo alan oldu mu aranızda.
kilolar ne durumda:))
Bana alttan bakmıştı cnm ama karından bakanlar da varmış. Karından 1 hafta geç duyuluyormuş... Bu arada ilaçlar sonrası 1-2 kilo almıştım ama 14. Haftama kadar sadece 1 kilo alabilmiştim kusma ve bulantı sebebiyle bakalım bu hafta kaç kilo olmuş olacak... Yani bulantı yaşarsan ilk 3 ayda prk almıyosunn...

arkadaşlar,
kalp atışı muayenesi de alttan mı oluyor .aranızda geçirenler nasıl yaptı.
bi de ilaçlardan kilo alan oldu mu aranızda.
kilolar ne durumda:))
Canım ben bu 4 aylık tedavi sürecinde 3 kilo almışım))transferimin 3. Günü yatarken sürekli birşeyler yiyorum,bakalım 10 günün sonuda +kaç kilo eklenecek ))

Günaydın tüm anneler anne adayları hepiniz için güzel başlangıçların mutlu haberlerin alınacağı bir hafta olsun inşallahh.. bugün 5+1 günlük oldu kuzum. ama ben çok iştahsızım zar zor bişeyler yiyorum midemde sanki bir taş var da ağırlık yapıyor gibi.. Bu his normal mi fazla yemek yiyememek bebeğe zarar verir mi ? doktor randevum bayramdan sonra oldugu için hiç bişey bilmiyorummmm şuan. Tavsiyeniz var mı

zeymuran0 canım ben 6+3 te kalp atışını duydum alttan muayeneydi bugün 7+5 gene muayene olacağım bakalım alttan mi gobekten mi haber veririm ben 3 kilo aldım bu arada
tamam canım yaz bakalım.muayenen iyi geçer inş. canım.
ilaçlar da sebep oluyor kiloya tabi .belki senin 3 kilonun birazı da bu sebepledir.
kilon normal ise sıkıntı yok.
Canım ben bu 4 aylık tedavi sürecinde 3 kilo almışım))transferimin 3. Günü yatarken sürekli birşeyler yiyorum,bakalım 10 günün sonuda +kaç kilo eklenecek ))
.10 günü de yatarak geçireceksem ruya cım ne olur bilemem:))
yeter ki bebişin veya bebişlerin tutunsun da kaç kilo almışsın çok ta önemi yok.
zaten ilaçlar bir ödem yapıyor vücutta.bir şişkinlik gerginlik oluyor.
ben de tedavi başından beri 1.5 kilo filan aldım gibi.
zaten fazla kilom var.bi de ikiz gözüküyor şu an.
birden midem kazınıyor.
tuzlu çubuk krakere dadandım o da beni böyle yaptı:))

ne zor geçirmişsin canım ya.
kusma ve bulantı zorlar tabi.
ben ilk hamileliğimde de bulantı belli oranda yaşadım ama nadiren çıkardım.
şimdi de bulantı ara ara yokluyor.sürekli olduğu zaman çok zor tabi.
şu an bulantıların geçti mi biraz daha rahatsındır umarım.

arkadaşlar yarın hastaneye gidiyorum..aşılama işlemleri için istenen evrakları hazırlamak üzere smear testim var fakat regliyim yaparlarmı

Aynen öyle canım yeter ki bebişimiz olsun kilo falan hiç önemli değil))Eşime diyorum top gibi yuvarlanmaya razıyım))Oyyy kuzum bi de senin ki ikiz valla keyfini çıkart canım,canın ne istiyorsa ye))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…