2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım çok sevindim sizin adınıza. Bizde Celalettin beyde tedavideyiz.arada azo sayfasna bekleriz bu aralar moral lazım.

Canım benim yaaa çok çok sevindim ya darısı müjde bekleyen anne adaylarına artık. Transfer gününü de mi saydın? iki embiryo 3. Gün 1. Kalite embiryon vardı dimi
sagoll bitanemm seninde guzel haberlerine sevincez yok ogunu saymadım canım kac bebe var bilmiyorum soylemedi evet birini kalite sayılara takılmayın dedi doktorum olursa surpriz olacak :) iki diye tahmin ediyorum ilki iki taneydi

sagoll bitanemm seninde guzel haberlerine sevincez yok ogunu saymadım canım kac bebe var bilmiyorum soylemedi evet birini kalite sayılara takılmayın dedi doktorum olursa surpriz olacak :) iki diye tahmin ediyorum ilki iki taneydi
Anladım tatlım hayırlı olsun benimde yarın 9. Günüm pazartesi 10. Gün yapmayı düşünüyorum kısmet artık inşallah çıkar artık.benim de 3. Gün bir embiryo koydular orta kalite bakalım tutsun mu:)

Tedavin hayrli olsunn cnmmmm hadi bismillah.

Yok canim bnm sadece kasik agrim bas agrim var. Doktrum hemen sewinme kimileri nin gec baslar dedi. Senn varmi basladimi kimine gire degisiyr kuzum .
Yok iste geçen hafta doktora sordu. Erken dedi ama bakalım artık bendede sağdan soldan kasılmalar oluyordu çok sıktı ama şimdi yoj carsamba sorcam doktora bakalım hayırlısı sağlıklı olsunlarda bulanti olmazsada olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…