2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım ne kadar pozitifsin sağolasın. Inşallah salı günü dediğin olur gözyaşlarım sevinç olur. İşte insan bu süreçte darmadağın oluyor bazen heyecandan içimde kelebekler uçuşırken bazende böyle oluyor. Allahım hepimize kalbimizdekini nasip etsin inşallah
Aminnn kuzummmmm sakin uzulme.. Dualar et. Hersey cokk guzel olcak.. Rabbim en dogru olani veriyr emin ol sen kndini ona teslim et.. Sen elinden geleni yaptin.. Gerisi rabbime.. Kalmis.. Unutma.. Rahimde.. Neyin ne oldugunu birtek rabbim bilir.. ANLIYRUM suan pskolojin darmaduamnama. Hemn toplanipp bebginle ilgilen bugunlerini bile hamileymis gibi davran kndine ve bebgine.. Ben dollnmis yumurtam var vaybe diyip sewindim.. Ve duaun bnm 2.gun embryosuydu.. Doktrla gulduk konustuk hic endise yoktu cunku ne olursa olsun rabbim vericekti bN trnsferimin 5.gunu sistit oldum. Istune. Ilac kullndim mecbur.. Ama allhim onu korudu ve bana nasip etti.. Hersey cok guzel olcak..

ay canım ya ne bilim çok tedirgin oluyorum. adet de olmadım kanamam da yok çok şükür ama ne blim bi adet sancısı gibi karın ağrısı var. psikolojik mi diyorum yok canım değil harbiden ağrıyo yani...ay inşallah benimledir bebeğim :KK33: kitap filan okuyorum kafam dağılsın diye. birde eşim film belgesel izlerim diye tv nin tüm kanallarını açtırdı. önceden sadece futbol paketi vardı :KK60: oyalanıp unutayım diyorum ama psikolojık değil gerçekten agrım var hissediyorm. neyse artık inşallah şu 8 günü de atlatırım Allahın izniyle ve pozitifi görürüm :KK33::KK33::KK33:
Benim transferimin dördüncü günü. Gayet adet olacakmışım gibi hissediyorum. Böyle sızlıyor her yanım. Olsun, hemşire saymıştı zaten göğüslerde şişlik, adet hissi, leke şeklinde kanama bile olabilir, demişti. Rahat ol bence. Hatta bunları bebeğin belirtisi olarak bile görüyorum :)

arkadaşlar sonucum negatif olduğu için doktor ilaçlarımı kesmemi istedi bir hafta içinde adet olucaksın dedi özellikle fitili kesince biraz fazla olan kasık ağrılarım başladı birden bıçak gibi saplanan sizce bir an önce adet oabilmek için bitkisel bişeyler deneyeyim mi yoksa herşeyi gidişatına mı bırakayım benim gibi bu sorunu yaşayan deneyimli arkadalar varsa bilgilerini paylaşabilirmisiniz.

bir şey yapma canım benim de çok ağrım oldu gayet normal yani akışın bırk ben ilaçları bırakınca iki uç gün sonra oldum adet :)

Ben tüm gece ağladım neredeyse :KK43: ilaçlardan mı bilmiyorum. Umudum tükenmiş gibi tüm adet belirtilerim var. Bugün 7. Günüm. Ama burda güzel haberleri alınca da heyecanlanıyorum yine. Çok karışığım arkadaşlar. Güzel haberi almaya öyle ihtiyacım var ki :KK43:
canım kasık agrım gece uykumdan uyandiran bel agrılarım sık idrara cıkma simdi goğusumun uclarıda aciyorr sen neden umutsuz konusuyorsun olumlu dusunne oluurr

Benim transferimin dördüncü günü. Gayet adet olacakmışım gibi hissediyorum. Böyle sızlıyor her yanım. Olsun, hemşire saymıştı zaten göğüslerde şişlik, adet hissi, leke şeklinde kanama bile olabilir, demişti. Rahat ol bence. Hatta bunları bebeğin belirtisi olarak bile görüyorum :)
ben eserekliyim sanırım biraz:KK53: eşimde sevin işte canım diyo bebiş yerleşiyo o da sana ağrı yapıyo diyo :KK60: aynen dedğin gibi her yanım sızlıyo.. inşallah senin dedğin doğrudur bebeğimizin belirtileridir bunlar. hadi bakalım canımcımm önce sen hemen arkandan ben alırız inşallah güzel haberi...

ben eserekliyim sanırım biraz:KK53: eşimde sevin işte canım diyo bebiş yerleşiyo o da sana ağrı yapıyo diyo :KK60: aynen dedğin gibi her yanım sızlıyo.. inşallah senin dedğin doğrudur bebeğimizin belirtileridir bunlar. hadi bakalım canımcımm önce sen hemen arkandan ben alırız inşallah güzel haberi...
Arada ben varım atlamayın beni :KK31::KK31:

Kizlar sol kasigimda batma sekiinde agri war cok sizce normal mi yoksa ters brseyler mi war ilk defa boyle agrio oluyo kizlr bebeklerimi birsey olacak die korkuorum

hepinize tek tek tesekkur ederim insallah kan sonucumda guzel cıkar... rabbim bugunleri tum gun sayanlara nasip etsin... hic ikinci cizgisi olan bi testim olmamıştı bugune dek kan sonucunu bilmiyorum ama o cizgi bile beni cok sevindirdi..... ben bu yolun başinda acaba olur mu diyordum..
6 aylık evliydik ve ben artik çocuk istiyordum,korunmayı bıraktık ve ben 6 ay boyunca her ayhamile fibi davranıyoradetimbir güngecse hemen test yapıyor inanmıyor gidip kan testi yaptırıyordum sonucc ne mi hep husran.. doktora gittim muayane oldum biseyin yok dedi kac kere giittim hemde sonra esim sperm veri sonucc koca bir 0 sıfır.. biz bizeyden anlamiyorduk kagıtta azosperm yazıyordu. o an duna basımıza yıkıldı sonra esim ozel bir laboratuvarda yaptırdı testi sonuc yine aynıydı..sonra internette arastırma tyaparken burda eşi azospermi olanlar burada dertleselim topigine girdim bana benim gibi olan arkadaslar celelettin peru hocamızdan bahsettiler bizde gittik esimle hoca cok olumlu konustu.. kendide zamaninda test yaptırdıgını ve aynı durumla karşlastıgı soyledi bizi arif beye gonderdi sperm testi icin esim sperm verdi ve sonuc ne biliyor musunuz 8 ileri ve yerinde hareketli21 hareketsiz sperm yazıyordu o an da aynı boyle mutlu olmustum dünyalar bizim olmustu esim onceden beni bırakmazsın dimi diye sacmalıyordu tabiki hayır dedim ve biz bu yolda mucadeleye basladik doktor bey esime igne ve bitkiseltedavisi verdi ve ben esime haftanın beş gunu 10 boyunca igne yaptim halada yapiyorum suan sperm sayisi 250 bin 450 bin arası ilk tedavim olumsuz tup bebek oldu mayıs ayında ama biz yılmadık pes etmedik cok sükur bu gunlere.. sozum sizlere halinize sukredin allahtan isteyin rabbim birgun verecek hepinizi cok seviyorum rabbim yardimcimiz olsun :) :):)

İnşallah güzelim, Allah'ın izniyle mutlu haberlerimizi paylaşırız. Sen ne zaman test yapacaksın?

C A N O C A N O tebrik ederim canım inşallah kan testindede süper bir değer görücez
larem1982 larem1982 senide tebrik ederim değerlerin yükselerek gidecek inşallah kucağınıza da alacaksınız Allahın izniyle.
Sizin mutlu haberleriniz umutlandırıyor benide ilk bebeğimi kaybettim ikincisi için kasım da tedavim başlayacak hakkımızda hayırlısı olsun :)

X