2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben zaten senden cokkkk umutluydum kuzum hep dedim.. Olucakkk olucakk.. :)
evet demistinn bitaneeemmmm kızlarrrrrr sizesesleniyoruum pozitiiff düşunun umutsuzlukk olmasın hayatınızdaa ben umudİharrla karsilastim bu sitede 1 bucuk ayy once hep pozitiffdi ve enerjisi banada gecti tanımasam bile insallah kan sonucumda guzel cikar hayirlisi ne ise o olsun hepimiz icin :)

AYNEN YAAA Duygulanıyorum resmen offf yaşlandım iyice yahu
oy kıyamam yaşla alakalı değil ya çok hassas hatunlarız ama kabahat bizde değil anacım.. bütün kabahat o estrofemde... yüklendik iyce östrojen hormonunu.. ben bazen eşimde duygusallaşsın hassaslaşsın die acaba diyorum yemeklerine mi katsam estrofem aman yok sonra nonoş olur filan neme lazım

maşallah canım şu anda içindedir meleğin ona iyi bak annesi :)

kızlar bugun 9. günüm esim idrar testi almıs yaptım silik de olsa cıktı galiba ben çıldırıyoruuuum
oyyy oyy maşallah tebrik ederim canım ay çok heyecanlandım ya ben nasıl dayanacağım pazartesine keşke bende alsaydım yapardım ama korkuyorum herkeste aynı olmuyor varsa da çıkmayabiliyormuş ama senin adına çok sevindim yaaa darısı hcg de yüksek değer, ultrason, kese, kalp atışı vb sonrada sağlıklı doğum inşallah

Ben tüm gece ağladım neredeyse ilaçlardan mı bilmiyorum. Umudum tükenmiş gibi tüm adet belirtilerim var. Bugün 7. Günüm. Ama burda güzel haberleri alınca da heyecanlanıyorum yine. Çok karışığım arkadaşlar. Güzel haberi almaya öyle ihtiyacım var ki

Ayyy ağlıyasım varda sayende evde kahkaha atıyorum Hiç sorma hormonlar alt üst oldu gös,göpek,popo aldı başını gitti eğer bu halde hamile kalırsam 100 kilo ile doguma giderim kapılardan yan yan geçerim artık Bebişlerim tutunsunlarda ben razıyım

canım bugün hiç bi belirtin varmıydı. ben sürekli göğüslerime bakıyorum elliyorum hiç şişme acıma falan yok. normalde adetten önce de sancı olurdu gebelik belirtilerinde de var ama bende yokk

Oys.. Kuccukk anne. Mi oldun senn cnm ya.. Cok sukur rabbim simdi. Geride kalan arkadaslarada nasip etsin.. Rabbimmmm pozitif dusnn kizlarr. Sakin pes etmeyinn sakin.. Bizim bu taopigin bir slogani var.. O BEBK BU EVE GIRECEK.. allh hepinizin yar ve yardmcisi olsun..

Nedenmisss neden agliyrsun.. Bak suanlarinint adini cikar ben hergun bebklerimle konusuyrdum.. Aglayarak ne diye kndini uzuyrsunn.. Bnde yasadim bak 7haftamin icindeyim halaaa adet olcakmis gibi hissediyrum.. Sen suan ne kndini nede bebgini uz. Canim ilgilen onlarla.. Uzme.. Sakin aglama allhim.. Sewinc gozyaslari doktrsun herkese..

arkadaşlar sonucum negatif olduğu için doktor ilaçlarımı kesmemi istedi bir hafta içinde adet olucaksın dedi özellikle fitili kesince biraz fazla olan kasık ağrılarım başladı birden bıçak gibi saplanan sizce bir an önce adet oabilmek için bitkisel bişeyler deneyeyim mi yoksa herşeyi gidişatına mı bırakayım benim gibi bu sorunu yaşayan deneyimli arkadalar varsa bilgilerini paylaşabilirmisiniz.

canım gidişatına bırak o kadar hormon ilaçları üstüne bide bitkisel bişeyler denersen ağır olabilir bi kaç güne olursun ilk negatifimde 14. gün adetim olmuştu merak etme. inşallah son negatif olur tez zamanda bebeğine kavuşursun

Canım ne kadar pozitifsin sağolasın. Inşallah salı günü dediğin olur gözyaşlarım sevinç olur. İşte insan bu süreçte darmadağın oluyor bazen heyecandan içimde kelebekler uçuşırken bazende böyle oluyor. Allahım hepimize kalbimizdekini nasip etsin inşallah

Arkadaşımmm niye olumsuzlukları çağırıyorsun ,niye davet ediyorsun,niye zorla belirtilerden anlam çıkarmaya çalışıyorsun?
Bak ben hamile kaldığıma hiç inanmıyorum o hissi bir türlü alamıyorum sanki içimde hiç birşey yok gibi amaaaa bunun kararını verecek olan ve son noktayı koyacak olan ben değilim ALLAH (C.C). arefe günü sonucumu öğreneceğim kısmetse ve bu zamana kadar olumsuz hiç bir cümle kurmadım ama içimden geçen bu.Fakat ALLAH'ın içimdeki hücrelere can verme kudreti yokmu?
Tabiki sonsuz kudret sahibi O.
Ben teslim oldum dua ederek bekliyorum benim vucudumun tepkileri ve hissim umurumda değil.Sadece acılarıma katlanarak ALLAH'ımın lütfunun vücudumda tecelli etmesini belkiyorum.... Lütfen üzme artık kendini

Ben kestikten sonra tam zamanında adet olmuştum.herhangi birşey yapmana gerek canım.

Sağol canım zaten tüm bunlar olurken hep Allah'a sığınıyorum. Hayırlısını vermesi için ve hep sabırla beklemeyi nasip etsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…