2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

herkese mrh canlar bugun sirt agrisi hafif lekelenmeyle gune basladm cok tedirgin oldum hemn hastaneye gittm bebek iyi ama 1 cm lik acilma var dedi istrahat edecem bide progestan igne hergun vurulacm. dualarinizi eksik etmeyin lutfen cok korkuyorum.

hepinize tek tek tesekkur ederim insallah kan sonucumda guzel cıkar... rabbim bugunleri tum gun sayanlara nasip etsin... hic ikinci cizgisi olan bi testim olmamıştı bugune dek kan sonucunu bilmiyorum ama o cizgi bile beni cok sevindirdi..... ben bu yolun başinda acaba olur mu diyordum..
6 aylık evliydik ve ben artik çocuk istiyordum,korunmayı bıraktık ve ben 6 ay boyunca her ayhamile fibi davranıyoradetimbir güngecse hemen test yapıyor inanmıyor gidip kan testi yaptırıyordum sonucc ne mi hep husran.. doktora gittim muayane oldum biseyin yok dedi kac kere giittim hemde sonra esim sperm veri sonucc koca bir 0 sıfır.. biz bizeyden anlamiyorduk kagıtta azosperm yazıyordu. o an duna basımıza yıkıldı sonra esim ozel bir laboratuvarda yaptırdı testi sonuc yine aynıydı..sonra internette arastırma tyaparken burda eşi azospermi olanlar burada dertleselim topigine girdim bana benim gibi olan arkadaslar celelettin peru hocamızdan bahsettiler bizde gittik esimle hoca cok olumlu konustu.. kendide zamaninda test yaptırdıgını ve aynı durumla karşlastıgı soyledi bizi arif beye gonderdi sperm testi icin esim sperm verdi ve sonuc ne biliyor musunuz 8 ileri ve yerinde hareketli21 hareketsiz sperm yazıyordu o an da aynı boyle mutlu olmustum dünyalar bizim olmustu esim onceden beni bırakmazsın dimi diye sacmalıyordu tabiki hayır dedim ve biz bu yolda mucadeleye basladik doktor bey esime igne ve bitkiseltedavisi verdi ve ben esime haftanın beş gunu 10 boyunca igne yaptim halada yapiyorum suan sperm sayisi 250 bin 450 bin arası ilk tedavim olumsuz tup bebek oldu mayıs ayında ama biz yılmadık pes etmedik cok sükur bu gunlere.. sozum sizlere halinize sukredin allahtan isteyin rabbim birgun verecek hepinizi cok seviyorum rabbim yardimcimiz olsun :) :):)
Canım benim seni ve eşini tebrik ediyorum:KK66:)Azmin zaferi diyecek size:KK66:))

Yok iste geçen hafta doktora sordu. Erken dedi ama bakalım artık bendede sağdan soldan kasılmalar oluyordu çok sıktı ama şimdi yoj carsamba sorcam doktora bakalım hayırlısı sağlıklı olsunlarda bulanti olmazsada olur
Sor tabiki canm bnmde ole agri yapiyr. Ve belime vuryr. 8hafta ile10 arasinda baslamdiysa baslmaz daha. Insallh.da olmz. Kusmak cok kotu rahat gecirriz..

herkese mrh canlar bugun sirt agrisi hafif lekelenmeyle gune basladm cok tedirgin oldum hemn hastaneye gittm bebek iyi ama 1 cm lik acilma var dedi istrahat edecem bide progestan igne hergun vurulacm. dualarinizi eksik etmeyin lutfen cok korkuyorum.
Progestanlari doktrun 12haftaya kadar kullan diye vermedi mi cnm insallh guzel olcak canm bebsin iyi olcak merak etme.

Merhaba uzun süredir cok fazla soru sormayan siki bir takipcinizim ve bugün regl oldum benimde heyecan ve umut dolu maceram basliyor doktorumu arayim soyleyim pazartesi gideyim 3.gün basliyor degilmi ilk muayene cok heyecanlandim senelerdir regl olfugumda bu kadar heyecanlanmamistim
Evet canım 3.gün başlanacak tedavine ilaçlarını falan aldırmışmıydı doktorun sana?

Canim benimmm zaman ne cabuk geciyoo.... bak bebis kipirdanmaya baslamis bile masallahh:) hic uzulme yasadiklarina rabbime havale edip en guzelini yapmissin zaten. Kontrollere emre beye mi gidiyosun

Evet canım Emre beye devam doğumu da eğer kısmet olursa kendisini düşünüyorum sen naptın nasıl gidiyo son durum ne??

Haziranimmmmm vallhi bnmde 3gun sonra kalbini bir duyim insallh kalb ritimim hizlaniyr. Aklima geldikce. Ay bnmm. Pamuklarimin hepsi iyi olsun bu topik. Bizim umudumuz. Isigimiz. Dualarimiz oldu yahu ne yasanmisliklar oldu allhim herkesi mutlu etsin. Rabbim herkese nasip etsin bebeklerini. Aminnn

Amin canım inşallah güzel haberlerini alıcaz sen de var mı bulantı canım ben kalkamıyorum ayağa kusmadan bulantıdan

Çok sevindim hatırladım seni Allah kucağınada almayı nasip etsin ne güzel .....bizlerde bu muhteşem duyguyu birgün yaşarız inşallah...iş konusuna gelincede çok üzücü bir durum şaka gibi ama bebişini düşün ve üzülme Allah'a havale et dediğin gibi,yapılan her haksızlık bir şekilde dönüp dolaşıp yapana geri döner....geçirdiğin o zor süreci hatırla ve seni kimsenin üzmesine izin verme stres yapma ne olur bak bebişinde hisseder..kendine ve bebişine iyi bak.

Teşekkür ederim canım amin inşallah geri dönüp başını bulsun inşallah vicdansız

Amin canım inşallah güzel haberlerini alıcaz sen de var mı bulantı canım ben kalkamıyorum ayağa kusmadan bulantıdan
Yokk haziranimmm sadece agri var bikini bOlge kemigime vuruyr sanki agri belime falan bole. Bazen ufak bir bas donmesi var. Bunlar. Baskada yuk :) doktra dedimki bn cok rahatim oh dedim ne bulnti ne.kusma bana.dedi erkn sewinc yasama belli oomaz. 8ila 1o.hafsinda baslaynlarda vr dedi. Hayrlisi allhtan pamuklarimiz saglikli.olsunlarda.. Insaaallh..

Arkadaşlar dayanamadım az önce idrar testi yaptım. Resmini yolluyorum silik çizgi var değil mi? Ben yanlış görmüyorum. Bugün 7. Günüm. Blast transferi yapılmıştı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    592,4 KB · Görüntüleme: 68
arkadaşlar ben transferden sonra sık sık geceleri uykudan korkarak uyanıyorum sıçrama şeklinde bu durum bende artık rahatsız edici hale geldi üç transferimdede aynı şeyi yaşadım. karnımdada kasılma gerilme hissi oluyor sizde böyle durumlar varmı çok endişe ediyorum yine mi tutmadı :KK42: huu beni duyan gören yokmuuu
canım bende de oldu o kasılma ağrılar.. sen moralini yüksek tut

Arkadaşlar dayanamadım az önce idrar testi yaptım. Resmini yolluyorum silik çizgi var değil mi? Ben yanlış görmüyorum. Bugün 7. Günüm. Blast transferi yapılmıştı
var canım var :KK19: hayırlı olsun...tebrik ederim :KK9::KK9::KK9: benimde aklıma soktn bak benimki de blasttı. kaç tane koyulmuştu sana birde transfer gününü de saydın mı 1. gün die.

X