2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim benim ya üzülme Rabbimiz nezaman ol derse ozaman oluverir sen dualarina devam et hayırlısini iste herzaman üzülme canım ikincisinde inşallah olacaktır formdan kopma canım olur mu
canım çok sağol insan kendini çok hazılıyormuş onu anladım

Canim benim bizde sabirsizlikla guzel haberlerini bekliyorduk ama vakti ve zamani gelmemis demekki rabbim her seyin hayirlisini versin zamaninda insalllah bizde anne olucaz canim sabir edicez
evet bir sınavım daha varmış onuda geçtim inşallah allahım son sınavım olsun dedim allahım hepimizin yüzünü güldürsün .

Canım arkadaşım seni çok merak ettim bu gün. Ne diyeceğimi bilmiyorum hayatım üzme kendini desem elde değil tabiki ama kendini hırpalama nasip değilmiş. Sonuç değer olarak kaç çıktı ki peki?
canımmmm çok teşekkürler değerim çok düşük çıktı 1,8 ama bak yine sizlerden ayrı kalamadım iyiki buraya girmişi iyiki sizleri tanımışım ...

arkadaşlar ben transferden sonra sık sık geceleri uykudan korkarak uyanıyorum sıçrama şeklinde bu durum bende artık rahatsız edici hale geldi üç transferimdede aynı şeyi yaşadım. karnımdada kasılma gerilme hissi oluyor sizde böyle durumlar varmı çok endişe ediyorum yine mi tutmadı

evet bir sınavım daha varmış onuda geçtim inşallah allahım son sınavım olsun dedim allahım hepimizin yüzünü güldürsün .

canım benim ne güzel teslimiyet içindesin Elhamdülilllah ala külli hal (her halimize şükürler olsun) demek imtihanı kazanmak demektir ve bunu herkes yapamaz Allah bizede senin gibi sağlam irade versin senide bizide tez zamanda bebeklerimize kavuştursun

Canim endiselenme bende de oluyo dua okuyorum ayetel kursi nas felak oku uyu Allahim yardimcin olsun

çok teşekkürler iyiki sizler varsınız .
cnm ilk yazdığında okuyanlardanım ama inan bişe yazamadım boğazm düğümlendi kaldm öyle. bu durumda acını en yakınlarınla annenle kız kardeşinle en yakın arkınle paylaşsan bizim kadar anlamaz... acını hepimiz yaşıyoruz hepimiz paylaşıyoruz ve hepimiz dua ediyoruz birbirimize.. gönülden içten.. 11 gün sonra belki bende buraya senin gibi acımı yazıp paylaşmak isticem.Rabbim herkese nasip etsin inşallah ya annelik duygusunu. kimse üzülmese keşke ama sınavımız bu.. Rabbim sana sabırlar versin.. acını iyice yaşa ve biran önce toparlan canımsın. yılmak yok.. napalım bizler diğerleri gibi çabucak sahip olamıyoruz bi bebeğe. çabalıycaz isticez Rabbimden. hepimizin tez zamanda yüzlerimiz güldürür inşallah..

canım ne diyeceğimi bilemiyorum cok üzüldüm lütfen vazgeçme denemeye devam et mutlaka olucak allah hayırlı zamanda versin hep öyle dua et canım..

Canimsin ya ne güzel anlatmissin duygularımızı, ama olumsuz düşünmek yok

amin canım inş.hepimiz için hayırlısı olsun.. bi şey sorabilir miyim? acaba kesenin 3.5 mm olduğu zaman hamileliğinin kaçıncı haftasındaydın?

Canimsin ya ne güzel anlatmissin duygularımızı, ama olumsuz düşünmek yok
valla ben bazen psikopatlaşıyorum. bugun akşam üstü sanki bebeğim hiiç benımle değilmiş gibi hissettim eşim yanımdaydı. o iyce kapıldı karımı öpüyo cıkarken hoşçakalın diyo. acıktınız mı diyo filan. onu öyle gördükce ben daha da korkuyorum ya olmazsa diye. birde çok öksürdüm ben bi öksürük krizi hali mevcut. çook tedirginim bu yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…