2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar size güzel haberler vermek isterdim maalesef kan testi sonucum negatif çıktı hamile değilim çok zor bişeymiş allahım hiçbirinize yaşatmasın hepinizin sonuçları pozitif olsun bebişlerinize sımsıkı sarılın :KK61:hepinize şimdilik iyi akşamlar...
ayy canmm benimmmm demek ki hayırlısı buymus evet cok zor bir durum üzülmende haklısın rabbim sabır versin eşine ve sana insallah toparlanıp tekrar kavusursun bebegine:cry::cry::cry:

kızlar size güzel haberler vermek isterdim maalesef kan testi sonucum negatif çıktı hamile değilim çok zor bişeymiş allahım hiçbirinize yaşatmasın hepinizin sonuçları pozitif olsun bebişlerinize sımsıkı sarılın :KK61:hepinize şimdilik iyi akşamlar...
Üzüldüm gerçekten, insan hep güzel haber bekliyor :KK43: Kaç çıktı peki değerin??

Benimki gibi olmasın sizinki inşallah.. Ultrasonda gördüğümüz kadarıyla kese çok küçüktü 3,5 mm ve tabii kalp atışı da yoktu :KK43: Büyük ihtimalle gelişmiyor gebelik, pazartesi yeniden kontrol edicez ve duruma göre hareket edilecek. şimdilik ilaçları kullanmaya devam edicem. Hayırlısı ne ise o olsun hepimiz için.....
İçini ferah tut canım insallah gelişir. Pazartesi güzel haberler verirsin inşallah bize. Hep ediyorum ama özellikle sana dua edicem. Rabbim muradıni nasip etsin

Kislar slm nasilsiniz
Bnden bugun kahverengi akinti geldi cok korkuorum:KK43:
Doktoru aradim kirmiziya donmezse sorun diil dedi ama zor bulduk bu bebekleri cok korkuorum bisi olcak die :KK43:
Hiç korkma canım Allahın izniyle biseycik olmaz kuzuna. Stres de zararlı biliyosun içini ferah tut.

Bu haberi her alisimda kendimin mis gibi üzülüyorum. Allah yardimcin olsun canım zor bir süreç Acini istediğin kadar yaşa ama çabuk toparlanmaya bak. Bebeklerimize kavusmak icin yeni umutlar lazım.

Canim benim ya üzülme Rabbimiz nezaman ol derse ozaman oluverir sen dualarina devam et hayırlısini iste herzaman üzülme canım ikincisinde inşallah olacaktır formdan kopma canım olur mu

kızlar benim test sonucum nagatif çıkmıştı.ilaçları bırakalı 4 gün oldu ama hala adet olmadım.sonucu negatif olup ta adeti geciken yada kaç gün sonra olabileceğini bilen varmı?en son 3 gün önce tekrar hcg yaptırdım sonuç 3 çıktı.yani negatif.hamile olma şansım yok.

canım ilaçlar adet döngümüzü etkiliyor. benim iki aşılama sonrasında da adetim gecikmisti testim negatif cıkmasına rağmen.

Son adetin e göre mi hesapliyosun benim son adet 13 ağustos hesaplarıma göre 6hafta 2 günlük çarşamba çağırdı benide yani 7 haftalik olmuş oluyo ozaman dimi duyulur yani
Ewet canim bnmde son adetim 15 agustos. Armizda 2gun var duyulur hazanimda doktrun dinletrse. Bn gittim misal. Dinletmedi. Daha erken dedi. Ilacimin dozajini ayarladi. Kalbini duyinca kesceksin estrofemi dedi. Bole :)

Kislar slm nasilsiniz
Bnden bugun kahverengi akinti geldi cok korkuorum:KK43:
Doktoru aradim kirmiziya donmezse sorun diil dedi ama zor bulduk bu bebekleri cok korkuorum bisi olcak die :KK43:
Allhin izniyle hic birsey olmayacak mervisimmmmmmmmmmmmmmmmm sen icini ferah tut insallh..

Son düzenleme:
Ewet canim bnmde son adetim 15 agustos. Armizda 2gun var duyulur hazanimda doktrun dinletrse. Bn gittim misal. Dinletmedi. Daha erken dedi. Ilacimin dozajini ayarladi. Kalbini duyinca kesceksin estrofemi dedi. Bole :)
Kacinnda transfer oldu bide kaçıncı günlük embiriyo

Benimki gibi olmasın sizinki inşallah.. Ultrasonda gördüğümüz kadokuuse çok küçüktü 3,5 mm ve tabii kalp atışı da yoktu :KK43: Büyük ihtimalle gelişmiyor gebelik, pazartesi yeniden kontrol edicez ve duruma göre hareket edilecek. şimdilik ilaçları kullanmaya devam edicem. Hayırlısı ne ise o olsun hepimiz için.....
Birtanm cok uzuldum yaa raabbm saglikla tuttunmasini gelismesini nasip eylesin cnm belli olmaz belkide gelisimi gec oluyordur senin degerller nasildi cnm birdee

bilmiyorum ki bi kere gittim kız seni kim gonderdi falan filan bende kizdim gittim ozelde yaptirdim:KK62:
Ben 3 kere gittim.ucundede nobetci dr.a beta hcg me baktirmak istiyorum dedim.istek yapip acil lab.a yonlendirdiler hemen.ayrica seni kimsenin yollamasina gerek yok.cok zorlarsa gebelik dusundugum bi surecteyim. Migrenim tuttu.ilac kullanabilmek icin gebe olup olmadigimi ogrenmek zorundayim dersin :KK45::KK70:

X