2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

inşallah duyarsın ben 6. haftada duydum benimde son adetim 12 ağustos bende 6 +3 oluyorum senınle doğumumuz denk geliyor sanırım
Senin ne zaman kaçta ve kaçıncı gün embriyosu koyuldu benim 27 ağustosta 2 tane 2.gun embrysu verildi ikiside tuttu çok şükür ama birinde bebek vardi bakalım diğeri napti ins bizimle kalır oda insan vazgeçemiyor ikisinden de

Kislar slm nasilsiniz
Bnden bugun kahverengi akinti geldi cok korkuorum
Doktoru aradim kirmiziya donmezse sorun diil dedi ama zor bulduk bu bebekleri cok korkuorum bisi olcak die

Sesli güldüm kocam bakıyor diğer odadan yiyeceğim lafı şimdi Son olur inşaallah

canım bende ohss riski nedeniyle dondurulup bi sonraki ay yapıldı. merkezin laboratuvarı ne kadar iyiyse dondurlulmuş embriyo ile tazesi arasında pek bi fark yok hatta seninde dediğin gibi daha yüksek gebelik şansı var bunun nedeni ise taze transferde kadın vücudunda yumurta oluşturmak için verilen bir sürü hormon ilacı var alınan narkoz var bunlar bünyeyi biraz yoruyor. dondurulmuş ta ise fazla ilaç kullanılmadan rahim normale çok daha yakınken transfer oluyor. sen içini rahat tut olumsuz yazıları okuma. ben bi doktor makalesinde okumuştum dondurulmuş bebekler tazeye göre daha fazla anne karnında duruyor ve doğum kiloları da daha fazla bundan dolayı daha sağlıklı doğuyor diyordu yapılan araştırmalar sonucunda bu kanıya varılmış canım.. embriyolarım transfer günü çözdürül dü hemen bana verildi kaliteli bi şekilde. çok uzun oldu ama kusura bakma pozitif düşün pozitif olsun :)

hiç vaz geçilirmi inşallah onuda görür duyarsın kalp atışını ben 30 ağustosta transfer oldum 6. gün embiryosuydu 2 adet salı günü duydum kalp atışını

Kislar slm nasilsiniz
Doktoru aradim kirmiziya donmezse sorun diil dedi ama zor bulduk bu bebekleri cok korkuorum bisi olcak die
bende de oldu acık pembe 3 4 damla aynı şeyi bana da söylediler bende çarşamba günü geldi bidaha olmadı

Simdi sole bir baktim da bu haftalarda hemen hemen herkeste bir lekelenme olmus
Allahim bebislermizi bize bagislasin insallah cok cnmsIkKIn bugun

Kislar slm nasilsiniz
Canım ayaklarının altına yastık koy yat hazır önünde hafta sonu. Hiçbişi olmaz merak etme. Keyfine bak 2 gün. Artarsa veya kırmızılaşırsa mutlaka doktorunu ara tekrar tabi ama sanmıyorum. Hafif lekelenme olup geçer...

bende de oldu acık pembe 3 4 damla aynı şeyi bana da söylediler bende çarşamba günü geldi bidaha olmadı
Bir hafta once de bole bir leke gelmisti o zaman ciddiye almadim ama bugunki biraz uzun surdu bu yuzden cok korktum birde ben daha bebegimi gormedim kii
Son 10 gun gecmio gcmiooo
Allahim nolur bukadar zaman bekledik gelmesin leke falan ya

Hadi canım amma sallamışım bende İstanbul kış modunda yağmur başladı gri renge bulandı anlıyacağın
valla canım sevinelim mi bilemiyorum ama burası çook sıcak. eşim pantolonla çıkmıştı eve geldi yanıyo heryer dedi kaprı giyip çıktı geri. birde ben oturma odamın halılarını sermiştim transfer sonrasına kalmasın diye erken davrandım biraaz yanıyo heryer cayıır cayıırhoş o yangın biraz da benim içimde daha 2. gün ufff nasıl geçcek 10gun daha bu arada eşim transfer sonrası verilen ilaçları almaya gittiğinde 4 tane gebelik testi almış. bunlar ne dedim nasılsa başlarsın 4 5 gün sonra yapmaya bana bida iş çıkmaz şimdiden aldım diyo nasılda biliyo karısının huyunu

Cnm tesekkur ediorum
Netten de bakindim da bu haftalarda plesenta goreve basliomus bu tarz lekeler olabilirmis ama gelde icin rahatlasin dinleniorum suanda sabahtan beri ama korkmuoda diilim

Benimki gibi olmasın sizinki inşallah.. Ultrasonda gördüğümüz kadarıyla kese çok küçüktü 3,5 mm ve tabii kalp atışı da yoktu Büyük ihtimalle gelişmiyor gebelik, pazartesi yeniden kontrol edicez ve duruma göre hareket edilecek. şimdilik ilaçları kullanmaya devam edicem. Hayırlısı ne ise o olsun hepimiz için.....

Amiiiiinnn teyzesi)Pıtırcıklarımı aldım geldim ,çok ama çok mutluyum )Allah'ıma şükürler olsun))Canım beni iyi dileklerin için çok ama çok teşekkür ederim))Inanılmaz keyifliyim )biliyorum herşey çok güzel olucak))

Kislar slm nasilsiniz
Gönlünü ferah tut annesi oda yerleşmeye çelışıyor ondandır :)

kızlar size güzel haberler vermek isterdim maalesef kan testi sonucum negatif çıktı hamile değilim çok zor bişeymiş allahım hiçbirinize yaşatmasın hepinizin sonuçları pozitif olsun bebişlerinize sımsıkı sarılın hepinize şimdilik iyi akşamlar...

Canım arkadaşım seni çok merak ettim bu gün. Ne diyeceğimi bilmiyorum hayatım üzme kendini desem elde değil tabiki ama kendini hırpalama nasip değilmiş. Sonuç değer olarak kaç çıktı ki peki?

Bugünkü kontrolümdende geldim kızlar doktor balon gibi şişmiş yumurtaların dedi Çatlatma iğnemi vurucam bu akşam pazar opu olucak zaten yumurtaların büyüdüğünün farkındayım çatlıcak gibiyim bide pazara kadar çok dikkat et çatlarsa yaptığımız herşey boşa gider dedi korktum biraz

Canim benim bizde sabirsizlikla guzel haberlerini bekliyorduk ama vakti ve zamani gelmemis demekki rabbim her seyin hayirlisini versin zamaninda insalllah bizde anne olucaz canim sabir edicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…