2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ayy canmm benimmmm demek ki hayırlısı buymus evet cok zor bir durum üzülmende haklısın rabbim sabır versin eşine ve sana insallah toparlanıp tekrar kavusursun bebegine

Üzüldüm gerçekten, insan hep güzel haber bekliyor Kaç çıktı peki değerin??

İçini ferah tut canım insallah gelişir. Pazartesi güzel haberler verirsin inşallah bize. Hep ediyorum ama özellikle sana dua edicem. Rabbim muradıni nasip etsin

Kislar slm nasilsiniz
Bnden bugun kahverengi akinti geldi cok korkuorum
Doktoru aradim kirmiziya donmezse sorun diil dedi ama zor bulduk bu bebekleri cok korkuorum bisi olcak die
Hiç korkma canım Allahın izniyle biseycik olmaz kuzuna. Stres de zararlı biliyosun içini ferah tut.

Bu haberi her alisimda kendimin mis gibi üzülüyorum. Allah yardimcin olsun canım zor bir süreç Acini istediğin kadar yaşa ama çabuk toparlanmaya bak. Bebeklerimize kavusmak icin yeni umutlar lazım.

Canim benim ya üzülme Rabbimiz nezaman ol derse ozaman oluverir sen dualarina devam et hayırlısini iste herzaman üzülme canım ikincisinde inşallah olacaktır formdan kopma canım olur mu

canım ilaçlar adet döngümüzü etkiliyor. benim iki aşılama sonrasında da adetim gecikmisti testim negatif cıkmasına rağmen.

Son adetin e göre mi hesapliyosun benim son adet 13 ağustos hesaplarıma göre 6hafta 2 günlük çarşamba çağırdı benide yani 7 haftalik olmuş oluyo ozaman dimi duyulur yani
Ewet canim bnmde son adetim 15 agustos. Armizda 2gun var duyulur hazanimda doktrun dinletrse. Bn gittim misal. Dinletmedi. Daha erken dedi. Ilacimin dozajini ayarladi. Kalbini duyinca kesceksin estrofemi dedi. Bole :)

Kislar slm nasilsiniz
Bnden bugun kahverengi akinti geldi cok korkuorum
Doktoru aradim kirmiziya donmezse sorun diil dedi ama zor bulduk bu bebekleri cok korkuorum bisi olcak die
Allhin izniyle hic birsey olmayacak mervisimmmmmmmmmmmmmmmmm sen icini ferah tut insallh..

Son düzenleme:
Ewet canim bnmde son adetim 15 agustos. Armizda 2gun var duyulur hazanimda doktrun dinletrse. Bn gittim misal. Dinletmedi. Daha erken dedi. Ilacimin dozajini ayarladi. Kalbini duyinca kesceksin estrofemi dedi. Bole :)
Benim kese gördükten sonra kesti estrofem i

Kacinnda transfer oldu bide kaçıncı günlük embiriyo

Birtanm cok uzuldum yaa raabbm saglikla tuttunmasini gelismesini nasip eylesin cnm belli olmaz belkide gelisimi gec oluyordur senin degerller nasildi cnm birdee

bilmiyorum ki bi kere gittim kız seni kim gonderdi falan filan bende kizdim gittim ozelde yaptirdim
Ben 3 kere gittim.ucundede nobetci dr.a beta hcg me baktirmak istiyorum dedim.istek yapip acil lab.a yonlendirdiler hemen.ayrica seni kimsenin yollamasina gerek yok.cok zorlarsa gebelik dusundugum bi surecteyim. Migrenim tuttu.ilac kullanabilmek icin gebe olup olmadigimi ogrenmek zorundayim dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…