2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar suan bunu yazarkn ellerim titriyo az önce dayanamayıp idrar testi yaptık transferin 10.günü ve ikinci çizgim silik cıktı ne diyosunuz?? Suanda eşimle hast geldik kan sonucumu bekliyorz cok fenayım

Kızlar suan bunu yazarkn ellerim titriyo az önce dayanamayıp idrar testi yaptık transferin 10.günü ve ikinci çizgim silik cıktı ne diyosunuz?? Suanda eşimle hast geldik kan sonucumu bekliyorz cok fenayım

canım idrar testi silikte olsa pozitiftir arkadaşım yaptı onunda silik çıktı hamile şimdiden hayırlı olsun diyebiliriz Allah tamamına erdirsin kan sonucunuda bekliyoruz

Canlarim giremedim bi kac gundur nasilsiniz bakalim :) ozledim sizi bu arada utanarak bisey sorucam benim adetim dun bitti ve biseyler oldu esimle gece bisey yoktu dusumu aldim sabah yine kanaman basladi ama cok degil bi pedi doldurmadi neden oldu ki bu bi kac adetimden sonra olur hep bi fikri olan var mi

cok.sukur cnm 2.deger 271 cikti yarin yekrat tahlil yaoacm senn durumlar nasil birtanm

İyiyim sekerim şu rahim filmini bir cektiremedim onuda halledersem inşallah dosyanın açılmasını bekleyeceğim sonra bende inşallah ilaç tedavisine başlayacağım bende artık 12.gunden geriye doğru saymak istiyorum :'(

Ayyy inşallah canım benim nezaman çıkıyor sonuç Allahım sen arkadaşımıza yardım et hayırlı sonuç ver inşallah

canm bence o andaki kasılıp gevşemelerden kaynaklı olabilir ama tam net bişe diyemiyorum

Canım hadi gözün aydın hamilelik olmasa çıkmadı. 5. Gün embiryosu galiba bu arada transfer günü ile birlikte mi 10. Gün canım transfer günü sayilmiyor dimi

Rabbim yardımcın olsun tatlım. inşallah 12 gün sonra güzel haberlerini alırız:)

gonlunun muradi olsunda gec olsun cnm bnm allahm yaninda yar ve yarsimcin olsun 12den geriye sonrada 9 aydan geriye sayavan bbgmm insallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…