2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar bu arada altunizade eurofertile giden var mı içinizde hiç sormadım size. Ben oraya gidiyorum Huri hanım ile başladık ameliyatımı yapan kendi kadın doğum doktorumda orayı önermişti bana.

Ben oraya gittim görüşmeye ama kararımı donanımlı bir hastane ve doktor tarafından kullandım.Ama bir çok kişiyi biliyorum oraya gidip de bebeğini kucağına alan.Hayırlı olsun canım. Şimdi hangi aşamadasın?

ALLAH'ım başak ve akrep kombinasyonu fena fena Ay sana birşeyler yazarken çok gülüyorum valla keyif tavan yapıyor sakın kızma bana değişik bir enerjin bana gelen,ben akrebin muzurluğunu çok fazla taşırım:) K.Kulübünden fırsat bulursam kanaviçe yapıyorum kitap okuyamıyorum odaklanamıyorum,ama burada 15 sayfayı kitlenerek okuyorum nasıl tezatlık ama

canım ege ünv. tüpbebek kurucularından olan erol tavmargen doktorum ...

o doktoru duymuştum canım arkadasım da gitmişti gerçekten işinin uzmanı. Arkadaşım irenbede yaptırdı aklında olsun inş gerek kalmaz da o ordan inanılmaz memnun kaldı ama gerek kalmıcak inş hamilesindir tatlım.

inşallah canım gerek kalmaz irenbeyide biliyorum çok iyi bir merkez.

Tatlım yaa sağ tüpümde enfeksiyon olduğu anlaşıldı ilaçlarımı almış tam başlayacaktım ki ameliyat olmamın daha uygun olacağını söylediler. Kendi doktorum ile görütüm ekimin 9 unda ameliyat olucam ve ilk adetimde ilaçlarıma başlayacağım hayırlısıyla bakalım.
Huri hanım da çok tatlı bir bayan :)

Benim kitaplar da bekliyor güzelim, aynı durumdayız , yemek yapıyorum ancak o oyalıyor gündüz. Gece de film izliyorum. Enerji meselesine gelince sevindim valla ne güzel böyle pozitif bir hava yakalaman sevindim

Canııımmmmm bol şanslar arkadaşım,Yüce Rabbim yanında olsun.Al bebişlerini gel ))
canım aldım bebişimi geldim inşallah sımsıkı tutunur anneciğine... ya 9 buçukta randevum vardı. hemen odaya aldılar beni. o pembe ameliyat önlüğünü giydim. bekle bekle ne gelen var ne giden. donrulmuş embriyolar oldugu için belli bi zamana kadar beklemek gerekiyormuş. beklerken biraz gerildim. ama aşağıya ameliyathaneye indik embriyolog geldi biraz konustuk rahatlattı. çok kaliteli emriyonuz dedi. 2 tane istemişsiniz ama 2 koyulursa bu güzelim embriyonuzu riske atmış oluruz dedi. 100 120 arasıymış hücre sayısı embriyoloğun dedğine göre. azcık gerginliğim geçmişti. sonra dr um geldi bıraz da onunla konustuk kıvamıma geldim sonra bebişimi koydular. o küçücük embriyoyu gördükten sonra zaten çok garip oldum ben. hemen yanımdaydı ultrason ekranı. o bırakılıp süzülürken nolur sıkı sıkı tutun dedim sonra gözlerim doldu zaten iyce.. odama cıkınca da agladım biraz ya çok karmaşık ama çok heyecanlı biraz mutluluk diyelim. ama inşallah sıkı sıkı tutunur bebişim bana ilk yarım saat çok önemliymiş ben öksürdüm dr uma sordum ıkınmak öksürmek zararlı dedi ben öksürdüm ama dedim.. o kadar da değil bi kerecikle ne olcak sanki dedi gülerek. inşallah bişe olmamıştır

ALLAH kolaylıklar versin canım üzülmeden,sağlıkla başlarsın tedavine inşaallah.Galiba bemde Huri Hanımla görüşmüştüm kumral,güler yüzlü sakin bir bayan.

ALLAH kolaylıklar versin canım üzülmeden,sağlıkla başlarsın tedavine inşaallah.Galiba bemde Huri Hanımla görüşmüştüm kumral,güler yüzlü sakin bir bayan.
Evet tatlım oldukça sakin az öz konuşuyor buda benim hoşuma gidiyor. Hastayı tavlamak için çok ve boş konuşanlardan hiç hoşlanmam da :)

bi belirtin falan var mı canım? ben hiçbişey hissetmiyorum test günü de geldi çattı korkuyorum çok
malesefff bende hiçbirşey hissetmiyorum o yüzden çok tedrginim sadece arada kasıklarıma giren kısa süreli ağrılar korkutuyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…