2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Âmin canım inşallah)Allah'ın izniyle alıcaz güzel sonuçları)yarın eve gelince kendini iyi hissedersen eğer yaşadıklarını yazar mısın?
mutlaka yazarım canım .... benim pc laptop ya yatar pozisyonda da kullanabilirim sanırım. zaten ilk gün genel olarak yatcam. sadece her bi saate bir evin içinde ufak yürüyüşler yapıp geri yatcam. gerçi eminim eşim başımda beklicektir. ona yazık olcak evin hem erkeği hem hanımı olcak artık

)))ben de haftasonunda eşimin eline kaldım.benim eşim beceriksizdir bakalım ne olucak??

kızlar ben yavaştan yatışa geçiyorum.. hepinize iyi geceler. hacet namazımı kıldım duamı ettim. gerçi duasını tlfna bakarak okudum ama inşallah yerini bulur. önemli olan niyet demi. hepinizz duamdasınız. şimdide uyuyana kadar Ayetel Kürsi okuycam bakalım Rabbim duyar inşallah sesimi.. yarın bebişim bana sımsıkı tutunur inşallah.. bana dua etmeyi unutmayın nolur

Kızlar ya bende son zamanlarda tuvaletim veya çok afedersiniz gaz gelince kasiklarima çok baskı oluyo ve kramp girio böyle olan varmı aceppppp

canım lap topu yatarken karnına yada kucagına koyma artık bence.normaldede koymayın diyo uzmanlar zaten.üreme sistemleri uzerinde, yaydıgı 70 dereceye varan ısı nedeniyle olumsuz etkisi var. kısırlıga neden oluyor. ki sıcak banyo ve kasık bölgesine yapılan sıcak masajlar kan damarlarını genişlettiği için düşük riskini arttırıyor zaten. laptoptada aynı mantık var.

KIZLAR KAHVEYLE KARIŞIK KIRMIZI LEKE GELDİ ŞİMDİ ELİMAYAĞIM BOŞALDI RESMEN ŞUAN KESİLDİ GİBİ KIZLAR KAFAYI YİCEM EŞİM NÖBETTE
dün benden de bempemsi geldi 3 4 damla pecete ye hemşire olur bazen korkma dedi akşam 9 . 30 gibi 2 damla kahve rengi gelmiş çamaşırıma bende korkuyorum bebeğe bir şey oluras diye

dün benden de bempemsi geldi 3 4 damla pecete ye hemşire olur bazen korkma dedi akşam 9 . 30 gibi 2 damla kahve rengi gelmiş çamaşırıma bende korkuyorum bebeğe bir şey oluras diye
canım adet gibi yogun bir kanama olmadıgı sürece sorun olmadıgını söylüyorlar doktorlar. ama yine de doktorunla bi görüş istersen.

canım adet gibi yogun bir kanama olmadıgı sürece sorun olmadıgını söylüyorlar doktorlar. ama yine de doktorunla bi görüş istersen.
evet hemşirede senin söylediklerini dedi kırmızı olursa ve adet lekesi gibi gelirse korkulur dedi düşük demek tir dedi devam eder leke gelirse beklemeden ara bizi hemen dedi rahat ol dedi korkma şu an dedi salı günü keseyi kalp atışını gördük şükür rahminde temiz kanama lı bölge gözükmüyor şimdilik demişti bu gün de gelirse hemşireyi değil direk dr arayım artık

kendini çok yorma canım fiziksel olarak bu arada, ağır kaldırma, uzan vaktin varsa bol bol. gönlünü ferah tut! sağlıkla kucağına al insallah.

kendini çok yorma canım fiziksel olarak bu arada, ağır kaldırma, uzan vaktin varsa bol bol. gönlünü ferah tut! sağlıkla kucağına al insallah.
sağ ol canım moral oldun bana evet ev hanımıyım iş yapmıyorum eltim kaynanam ablam geliyor ara ara onlar herşeyi yapıyor sağ olsunlar evde dolanıp geziniyorum henüz dışarı bile çıkmadım gez mek için dr gittim sadece inşallah rabbim devamını nasip eder cümlemize tabi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…