2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hayırlısı olsun canım kendini sıkışcam diye çok zorlamam merkeze gidene kadar yavaş yavaş iç suyunu yol mesafene göre ayarla ben öyle yapmıştım gider gitmezde sıkışıksan hemen alırlar transfere hayırlısı ile dualarla gir çık transfer bittikten sonra insan çok rahatlıyor ben öyle olmuştum ve %99 bitti allahım bu 15 gününde hayırlısı ile biran önce geçmesini nasip etsin demiştim seninde tekrardan hayırlıs olsun canım inşallah sonucundada iyi haberler alır mutluluğunu burda paylaşırsın :KK24:
inşallah canım benim tşk ederim iyi dileklerin ve tavsiyelerin için :KK19:

Kızlar ben yarın kontrole gidicem opu p.ertesi olucak büyük ihtimal yarında daha iğne falan vericek mi acaba bana ne zamana kadar kullanıcam ilaçları :110:

Kızlar ben yarın kontrole gidicem opu p.ertesi olucak büyük ihtimal yarında daha iğne falan vericek mi acaba bana ne zamana kadar kullanıcam ilaçları :110:
canım benim opu da pazartesi olacak cumartesiye kadar iğneye devam dedi.. Sanırım cumarteside çatlatma iğnesi verecek..

canım benim opu da pazartesi olacak cumartesiye kadar iğneye devam dedi.. Sanırım cumarteside çatlatma iğnesi verecek..
Bende daha vermez belki diyodum yumurtaların durumuna göre belki vermez istediği boyuta ulaştıysa sen nerde yaptırıyosun canım

image.jpg
Önümüzde ki 15 gün için hazırım:KK66:))
image.jpg

X