2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

umudihar umudihar hosgeldin kuzumm Rabbim tamamına erdirsin inşAllah cok mersk ettim seni şükür iyisiniz
Bebgimmmm bnde seni duydum cok uzuldum cnmm bulmadim sayfalarda. Okuyamadimda.. Allhima hergun sizler icin dua ediyrum inan bana allhim ne verrse hayrlisni versin.. Dualrin icin allh razi olsun allhim gonlundeki melegi sana vermeyi nasip etsinn kuzumm :)

Kızlar ya bende son zamanlarda tuvaletim veya çok afedersiniz gaz gelince kasiklarima çok baskı oluyo ve kramp girio böyle olan varmı aceppppp
T
Oluyr hazan. Bn doktruma sordum rahim aciliyr dedi bn bir ara bir geriniyrdum geriniyrdumki meger oda bebk yapiyrmus.. Skinti yaoma bunlarin hepsi bndede oluyr.. Allhim herkesin bebgini kucagina almayi nasip etsin insallh..

Günaydın kızlar benim karnımda sancı olmuyor 1 aylık hamileyim sizde olan varmi
Gunaydin cnm.. Herkes farkli.. Seyler yasiyr cnm misal sana bir ornek veriyi,.. Bn 6cihafdamdayim.. Coktan kusmalari tiksnmeleri baslayn arkilerim var ama bnde tik yok.. Misal.. Senn bebsinde sesiz islerini halldiyrdur sknti yok o iyi merak etme annesi :)

Transferi olanlar, nasıl belirtileriniz var?
Benim karnımda bir şişlik ve kasık ağrım var :KK47:

Günaydın arkadaşım :) bugün 3. günüm benim de kasıklarımda bazen çok bazen de az olmak üzere batmalar var.sanki kilo aldım yanaklarım topbik tombik oldu :mad: Birde gögüs uçlarında hassasiyet var dokundukça sızlıyor:KK43:

Son düzenleme:
Gunaydin cnm.. Herkes farkli.. Seyler yasiyr cnm misal sana bir ornek veriyi,.. Bn 6cihafdamdayim.. Coktan kusmalari tiksnmeleri baslayn arkilerim var ama bnde tik yok.. Misal.. Senn bebsinde sesiz islerini halldiyrdur sknti yok o iyi merak etme annesi :)
Insallah öyledir. Sancım vardı ama 1 kaç gun olar bitti onceden de şimdi de hiç bulantım yok korkuyorum kalp atışı varmi acaba olucem brn

Insallah öyledir. Sancım vardı ama 1 kaç gun olar bitti onceden de şimdi de hiç bulantım yok korkuyorum kalp atışı varmi acaba olucem brn
Canin merak etme.. Kac haftaliksnki 1aylik dedigine gore 4hafta faln sin sanirim daha cok kucuk.. Daha kalbinin olusmasina 1.5hafta faln var.. Cnm.. Sknti yapma.

Günaydın kızlar,
RAbbim herkese bebeğini tez zamanda kucağına almayı nasip etsin. BEnde 5. haftanın içindeyim dün çok hafif bi kahvelik gördüm akıntının içinde. Hamile kalmak için dua etmek yeterli değilmiş. Hepsinin ayrı zorlukları var. Leke artar mı kırmızıya dönermi bebek sağlıklı olacak mı diye düşünmek beni çok gerdi. Bi karar verdim evet zor zamanlar geciriyoruz belki ama yaşanacaksa eğer olumsuzluklar biz bunun önüne geçemeyiz kader diye de birşey var. RAbbime sığınmaktan başka çaremiz yok. Biz strese girdikçe biz olumsuzu düşündükçe işler iyice sarpa sarıyor galiba. Akışına bırakmaya çalışmak en doğrusu. Elimizden geleni yapıp tevekkül etmekten başka çarem yok. Allah hepimize hamileliğin,doğumun, evladın sağlıklısını ve hayırlısını versin inşallah.

Günaydın arkadaşım :) bugün 3. günüm benim de kasıklarımda bazen çok bazen de az olmak üzere batmalar var.sanki kilo aldım yanaklarım topbik tombik oldu :mad: Birde gögüs uçlarında hassasiyet var dokundukça sızlıyor:KK43:

canım benim bugün 4. günüm, transferim pazartesi idi. sabah kasıklarım bir baskı ile uyandım. sende de var mı? ay beklemek ne zor!

Ayın 3 ü gidcez simdi 4 hafta 3 gun 9 günden sonra insallah duyarim kalbini 3.5 yıldır o ani bekliyorum
Anladim canim sen gittiginde doktora 5+5 olcaksin.. Bnde gittim ama kalbini duymm icin cok kucuk oldugunu soledi doktrum.. Simdi kalbini duymk icin bekliyrum.. Haftaya sali yada carsamba.. Gitcez insallh.. Guzel dusun guzel olsun cnmm rabbim saglikli sihhetli kucagina almyi nasip etsin..

X