2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım yarın için bol şanslar)Bugece rahat uyu güzel rüyalar gör))

Kızlar moralim bozuktransfer edilen embriyolarim 3.gün 9 ve 11 hücreli.duyduğum kadariyla eşit bölünmeyen embriyolar tutmuyomus.çok üzüldüm yaa,umudum şimdiden kalmadi,daha 3.gunumdeyim(

kızlar önemli olan kalitesi, o tutmaz bu tutar diye bir hesap yok, simdiden üzülmeyin, umudumuzu yitirmeyelim. hiç belli olmaz bir tane kaliteli olur bakarsın o tutar canım.

Canım aynı dertten bende muzdaribim benimde 8 hücreli ve eşit bölünme yok bi kaç küçük hücreler var inşallah tutar canım ya çok üzülüyorum bende
üzülme canım, bak yumurta toplanmıs döllenmiş, bölünmüş, hiç toplanmaya, toplandıgı halde döllenmeyen, döllendiği halde hiç bölünmeyen var. gönlünü ferah tut canım.

Teşekkürler canım cevabın için .Transfer günü ilk işim bunu sormak olucak

Embriyolog 1. Kalite dedi ikisene

Bu kal
Canım o zaman şükret haline hem bak iki embiryo transferin olmuş birinci kalite ne güzel benim ikinci embiryo bile kalmadı olan embiryo orta kalite bide
Bu kAlite bolundugu hucreye gore belirlenmuyo mu ki?3.gun 8 hucreliyse 1. Kalite olmuyo mu canim.benm ilk daha bisey bilmiyorum.doktor hep umutlu konusuyo,sinu husran olunca ne diyecek bakalm

Bu kal

Bu kAlite bolundugu hucreye gore belirlenmuyo mu ki?3.gun 8 hucreliyse 1. Kalite olmuyo mu canim.benm ilk daha bisey bilmiyorum.doktor hep umutlu konusuyo,sinu husran olunca ne diyecek bakalm
Canım kalitesi eşit büyüklükte olmasi ve Fragmantasyon olup olmaması ile alakalı. Demek eşit ve Fragmantasyon yok Senin embiryolar da 1.kalite olduğuna göre. Benim orta kalite Fragmantasyon var bebeğin tutunma şansını düşürüyor işte iyi durumdasin üzülme hiç

Aynen öyle canım bende doktora gittim 5 haftalik 5 ama burda 6 dio biraz daha buyusun ben doktorun söylediği doğum tarihine göre ayarlicam
Tatlim 6 haftaliksin demiyo. 6.haftanin icindesin diyo.yani 5 haftan bitmis 6.haftandan gun aliyosun. 5+4 olmussundur mesela...

eminim benim içinde çok duygusal anlar olcak canım. bi tane transfer edilcek. çok ısrar ettim ama 2 tane için yok dedi dr um..

[QUbilim canim moralin bozulmasın diye yalan söylemiş olabilirler bence ilk olunca bi de.nazil olsa gormuyorm etmiyorm 37055535, member: 343409"]Canım kalitesi eşit büyüklükte olmasi ve Fragmantasyon olup olmaması ile alakalı. Demek eşit ve Fragmantasyon yok Senin embiryolar da 1.kalite olduğuna göre. Benim orta kalite Fragmantasyon var bebeğin tutunma şansını düşürüyor işte iyi durumdasin üzülme hiç[/QUOTE]
Ne bilim canim,moralim

inşallah canım tşk ederim. ben suyu severim çok da içerim tutma kısmında da hiç daha bugune kadar oyle aman aman wc ye yetişeyim demedim. tutabiliyorum baya

tşk ederim inşallah hayırlısıyla pozitifle sonuçlanır.. Rabbim hepimizin yanında olsun inşallah.. aynen bugün hiç girmedim. günümü kafamı boşaltmak stres atmak için dolu dolu geçirdim arkadaşlarımla gezdim.alışveriş yaptm. eşimle kahvaltıya gittik filan. transfer öncesi resetledim kendimi canım

valla canım ya ne rezillikler çekiyoruz. Allahım görüyo ya emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…