2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bende diyorum bu hatun Nerede diye hiç sesin solugun çıkmadı .çok aşırı su içme 5 bardak iç bir saat içinde o yeter, transfer sonrası ilk yarım saat yataktan kalkmayacaksin çok su içersen o yarım saat geçmek bilmiyor ben ilkinde idrarın krampından öldüm bittim. sadece duş al ve git herhangi bir şey kullanma daha iyi olur.Şimdiden hayırlı olsun canımm

Allh razi olsunn cnmmm nedemk hepimiz icin cok iyi bir yer burasi.. Baska kimimz varki birbirmizden baska.. Dualarin icinde sagolasincnmmm. Allhim insallh tum isteyen rabbime yalvaran.. Kimsenn elini geri cevrmesinn aminnnn
Umudihar iyi haberlerini okudum çok sevindim kendine çok çok iyi bak bebişinede çok öpüyorum seni

hayırlı olsun canım, saglıkla kucagına al insallah. kac tane toplanmıstı, kaçıncı gün embriyosu seninkiler? ikizler geliyor desene
Bende 5 yumurta oldu 3 u olgundu 2 si dollendi 2.gun embrysu 2 tanesi de transfer edildi 2 side tuttu ama 1 tane sinde bebek gördü 2.buyuye bilir veya kayb olur dedi hayırlısı artik saglikli olsunlarda arada kanaat ederim

KIZLAR KAHVEYLE KARIŞIK KIRMIZI LEKE GELDİ ŞİMDİ ELİMAYAĞIM BOŞALDI RESMEN ŞUAN KESİLDİ GİBİ KIZLAR KAFAYI YİCEM EŞİM NÖBETTE

canım kaçıncı gün, adet gibi mi geliyor, öyle değilse hafif lekelenmeler normalmis canım.

Bende 5 yumurta oldu 3 u olgundu 2 si dollendi 2.gun embrysu 2 tanesi de transfer edildi 2 side tuttu ama 1 tane sinde bebek gördü 2.buyuye bilir veya kayb olur dedi hayırlısı artik saglikli olsunlarda arada kanaat ederim
olsun canım aynen saglıklı olsunda, saglıkla kucağına al insallah. benim iki tane beşinci gün embriyosu transfer ettiler, beklemedeyim :)

canm oncelikle hayırlısı olsun bence fazla su icmemerkezde icersin eeline bi pet sise al orda giricegine yakin icersin ben oyle yaptim yetti zaten hemsire fazla sıkısma dedi cunku icerdekarına ultrason yaparken hemsire bastırıyor sen zorlanirsin. ben tuvalete gitmedim altıma bez koydu ona yaptım ne yapalim bebek icin alımızada yapıyoruz

Tatlım yazdıklarınla bana umut oldun. Peki idrar testi yaptın mı yoksa direkt günü gelince kan testi mi yaptırdın? Benimde bir tane 3. Gün embiryosu bebeğim var transfer oldu yani test yapmak için gün sayıyorum daha var gerçi 10. Gün idrar testi yapmayı kafaya koydum :)

Bitki mi bu tatlım aktardan falan mı aldınız nasıl yapılıyo benm eşimde prob yok ama olsun takviye olsun dimi
Canim kok seklinde satilip kaynatilanda var var ben hazir mescitefendi markasi hazir sisede su oyle aldim caksir suyu insallah siifaaaa olur derdimize

Geçecek bak bişey kalmamış bugünü sayma o Günü'de sayma :))) pozitif düşün pozitif olsun inşallah güzel haberlerini alacağız inşallah

hayırlısı olsun canım kendini sıkışcam diye çok zorlamam merkeze gidene kadar yavaş yavaş iç suyunu yol mesafene göre ayarla ben öyle yapmıştım gider gitmezde sıkışıksan hemen alırlar transfere hayırlısı ile dualarla gir çık transfer bittikten sonra insan çok rahatlıyor ben öyle olmuştum ve %99 bitti allahım bu 15 gününde hayırlısı ile biran önce geçmesini nasip etsin demiştim seninde tekrardan hayırlıs olsun canım inşallah sonucundada iyi haberler alır mutluluğunu burda paylaşırsın

Kızlar moralim bozuktransfer edilen embriyolarim 3.gün 9 ve 11 hücreli.duyduğum kadariyla eşit bölünmeyen embriyolar tutmuyomus.çok üzüldüm yaa,umudum şimdiden kalmadi,daha 3.gunumdeyim(

[QUOTEkaç hucreliydi embriyoları peki??hayirli olsun bu ardaHAZAN, post: 37054050, member: 456301"]Bende 5 yumurta oldu 3 u olgundu 2 si dollendi 2.gun embrysu 2 tanesi de transfer edildi 2 side tuttu ama 1 tane sinde bebek gördü 2.buyuye bilir veya kayb olur dedi hayırlısı artik saglikli olsunlarda arada kanaat ederim[/QUOTE]
Canim kac

arkadaşlar bur da gösterilen gebelik takvimi bir hafta önde gidiyor sanki ben mi yanlış ayarladım yoksa googleden gebelik hesaplamadan bulup yazmıştım tahmini doğum tarihini
Dr.umun bana soyledigi tarih burdakinden 2 gun geriydi sadece. O kadarcikta olsun canim.saglikla alalım kucagimizada ücün besin hesabi olmaz aramizda

Kızlar moralim bozuktransfer edilen embriyolarim 3.gün 9 ve 11 hücreli.duyduğum kadariyla eşit bölünmeyen embriyolar tutmuyomus.çok üzüldüm yaa,umudum şimdiden kalmadi,daha 3.gunumdeyim(
Canım aynı dertten bende muzdaribim benimde 8 hücreli ve eşit bölünme yok bi kaç küçük hücreler var inşallah tutar canım ya çok üzülüyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…