2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

devlet hastaneleri anestezi yapmıyormuş malesef özellerde de pahalı bilemiyorum çok sıkıntı yapıyorum kendimeee.
Rahim filmi çektirmiştim hiç de korkulacak bir şey değildi. Adet sancısı gibi bir sancıydı. Bir sıvı veriyorlar rahme, sonra film çekiliyor. Anestezi de olmamıştı. Ben özelde yaptırmıştım. Devleti bilmiyorum.

Ayy allah r

Ayy allah razi olsun valla ya benim gibi yeni basliycaklar icin super anlatmış sin

Walla arkadaşım tedaviye başlarken çoğu arkadaş başlamış ben tayfun hoca ya sordum bir sonraki denemem de verecekmis bana da tabiki ona gitmeyecegim bende burda okurken kişilerin kendi ihtiyaçlarına göre verildiğini sanıyordum ama bizim kullandığımız ilaçlar zaten pıhtilastiriyor bide biz yatiyoruz biliyorsun 3-5 gün düşününce mantıklı geldi dahiliye dr bile kullanmak gerekli diyor benimde kafam karmakarışık bir sonraki tedavımde dr a bu konuyu ilk soracam ve neden kullandiriyor yada kullandimiyor Sorucam. Bende burda arkadaşlardan Ogre diyim kadari ile çoğu tutunmayi sağladığı için öylesine verilmiş yani test eksiklik felan yok,sende bir sor bakalım ne diyecek çoğu arkadaşım kullanıyor ben niye kullanmiyorum de

Canım ben araştırma hastanesinde çalışıyorum, zannetmiyorum çekmezler. Yani bizim hastanede olsa boyle birşey hasta tekrar kadınddoğuma muayene olur, Dr tekrar hsg ister sekreterden randevunu alırsın o tarih ve saatte cekilirsin. Sen gittiğin gün çekim yapılmasına karar verilmemiştir heralde değilmi?

E="gulsennnn, post: 37038653, member: 396526"]Ya yarim saattir mesaj yazmaya çalışıyorum kızlar size birturlu mesajınızı yazın diyen yere basiyorum ama etkinlesmiyor neyse inşallah olmaz birdaha
Bilgisi olanlar yardimci olsun lutfen bugün rahim filmi çekilecektim ama isten ayrıldığım icin sigorta provizyon vermedi sgk müdürlüğüne gittim onlarda iskurdan yararlandigim için sigortadan yararlanabilecegimi söylediler okadar ilaç içtim yarın tekrar hastaneye gitsem desem sgk böyle böyle dedi benim filmimi cekerler mi sonuçta bakilabiliyormusum ama onlar neden gormediler sistemden[/QUOTE]
Canim

Kızlar yüce Allahım hiç bir kadının gozunu cocuk elbisesinde koymasın her kes cocuk sahibi olsun

Amin canım bu yolda fedakarlık gösteren tüm guzeller guzeli anne adaylarına, ayakları altında olan cennetin sahibi olan anne adaylarina annelik duygusunu tatmak yaşamak isteyen ve o bebeği hak eden herkese Allah nasip etsin inşallah

Yok canim ce
Canim[/QUOTE]
Yok canım cekilemedim randevu saatinde gittim sigortadan provizyon alamadım Meğersem hastanede sistem arizaliymis şimdi suç bende mi dime bugün de gittim dün yasadigim magduriyetimi anlattım ama nafile cekilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…