2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

idrar testi yapsam çıkarmı kızlar

kaçıncı gün canım senin transfer sonrası?
doktorum bana embriyo tutunursa 5-6 günden itibarne tutunur ve beta hcg salgılamaya baslar, en erken 8-10.günden itibaren kanda tespit edilecekbilecek düzeye gelir dedi.
idrarda çıkması için beta hcg hormonunun fazlasının idrar ile atılması gerek, bunun için hamileliğin 6.haftasını belki 5,5. haftasını beklemek gerekir canım.
sabretmek çok zor cok iyi biliyorum, ben 3. gündeyim, daha 8 gün var.

arkadaşlar smaer kültür filmi nasıl çekiliyor?parça falan alınıyormu bu testlerde?heyet için evrakları hazırlıyoruz bunlarıda istediler?bilginiz varmı acaba yardımcı olurmusunuz

Benim 5 gun emb.eşim bi yazı bulmuş o yuzden yaptım bende ama. Bencede erken bu işin uzmanları 12 bekletıyo dimi işte ben eşime kandım yaptım olsun uzmuyorum kendimi
Benim de 5. Gün embriyosu. 10. Gün kanda test tarihim. Ama hafta sonu dayanamayıp idrarda bakıcam sanırım

arkadaşlar smaer kültür filmi nasıl çekiliyor?parça falan alınıyormu bu testlerde?heyet için evrakları hazırlıyoruz bunlarıda istediler?bilginiz varmı acaba yardımcı olurmusunuz
Canım smear ve kültür normal muayne şeklinde alınıyor onlar film değiller. Rahim ağzından hemen alıyolar çok basit bişey ağrısız acısız alınan parça değil zaten oradaki sıvı :)

Canım smear ve kültür normal muayne şeklinde alınıyor onlar film değiller. Rahim ağzından hemen alıyolar çok basit bişey ağrısız acısız alınan parça değil zaten oradaki sıvı :)
yani smaer ve kültür aslında ikisi aynı şeymi?iki farklı bişey değil dimi?haftaya yaparlar muhtemelen çok korkuyorum ama.en son muayenede regl iken yaptılar ve hiç iyi davranmadılar ...canımı çok yaktılar.kist gördü doktor renkli doblere yönlendirdi.bakalım o nasıl çıkıcak.peki bu smaer dan falan sonra o evraklarıda tamamalayınca hemen yapıyorlarmı aşılamayı yoksa başka bişeylerde varmı?

Hayır değil birini bir kaba diğerini bir kaba koyuyolar kültür dediğin şey bir çubuk işte onu sürtüyo içeriye sıvının olduğu yere okadar tatlım korkulacak bir şey değil aslında ama doktor da çok önemli.
Nereye gidiyosun bu arada aşılama için.

zeynep kamile gidiyorum.ilk defa yapılacakevrakları tamamalıyoruz henüz.eşimde sorun vardı benim.sayısı düşük.ama galiba bendede çıkıcak gibi sürekli bişiler istiyorlar çünkü rahim filmine bakıcaklar o film de korkutucu geliyor bana .birde bu aşılama işleminde devlet hastanesi anestezi yapıyormu acaba??yada aşılama öncesi yenmesi içilmesi gereken bişiler varmı.

transferimin 6. günü canım idrarda kaçıncı gün çıktığını bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…