2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hamiş olanlar özellikle yardım. Genital bölgeme doğru sancılarım oluyo ara ara. Transferin 4. Günü bugün. Genelde adet öncesinyaşardım bunu. Çok moralim bozuk. böyle bi durum yaşayan var mı??
var var ben....hala ağrıyor.vajina bölgesi pıt pıttt.....dert ertme.olabiliyormuş.

Inss cnmm sanirim bugun 5hftni doldurdun.. Cuma gunu duyrsin insaaaaaaalh.. Bnm daha var allhim ilk once hyrli ewlat versin saglikli sihhetli.. Kucklarimiza almyi nsip etsin..

sonuca son 20di kkaldi tarifsiz bir korku girdi icimee kizlar

canım haber ver bize güzel haberlerini bekliyoruz insallah.

Hamiş olanlar özellikle yardım. Genital bölgeme doğru sancılarım oluyo ara ara. Transferin 4. Günü bugün. Genelde adet öncesinyaşardım bunu. Çok moralim bozuk. böyle bi durum yaşayan var mı??
benim de transferden sonra 3.günüm canım. aynı adet olacakmısım gibi kasıklarım ağrımaya başladı bugün. endişelenme. gönlümüzü ferah tutalım.

kafas

Inss cnmm sanirim bugun 5hftni doldurdun.. Cuma gunu duyrsin insaaaaaaalh.. Bnm daha var allhim ilk once hyrli ewlat versin saglikli sihhetli.. Kucklarimiza almyi nsip etsin..
hoşgeldin canım topiğine:))
nasıl gidiyor bakalım hamilelik.kalp atışlarını bekliyosun demi sen de.

Hosgeldin tatlimmm.internetin bitti ok ama uzun sure olunca aklima bi suru kotu sey gelmedi degil valla.neyse guzel haberlerini aldik sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…