2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

N nezooo tekrar test yaptırdın mı bide ilaçları bırakmadan adet olmazsın bıraktın mi tamamen ilaçları
offf ya yüce Rabbim hersey için hakkimizda hayırlı olanı versin

bu gün gittim canım 4.95"çıktı tahlil ama doktor çok olumlu konuşmadı zaten çarşamba tekrar dedi iki üç gündür ara ara kahverengi şeklinde geliyordu bu gün biraz daha kırmızı oldu ama doktor pek bir değişiklik olmaz zaten falan şeyler dedi,bakalım,kısmet çarşamba tekrar yaptıracağım da ne kadar artacak ki değer zaten her şeyin hayırlısı kısmet

Ayyy yanlış okumuşum yanlış şeyler yazdım ALLAH iyiliğimi versin :)

Kan sulandırıcı,vajin jel,,folikasit, bana rahiç içi kanlanmayı sağlayacak göbek iğnesi ,doğum kontrol hapı,ve ayrı bir hap daha anlıyacağın bir torba ilaç tam 7 adet...bebişlerim tutunsunda ben her türlü ilaca razıyım.Ki vücudumda çıkan ZONA hastalığına bile katlanıyorum.Rabbim hayırlısını nasip etsin

her şey o veletler için zaten onlar olsun çekilen acılar unutuluyor

Kızlar gebelikten sonra kan sayımı , idrar testleri, kan uyuşmazlık testlerini nerede yaptırdınız. Istanbul Avrupa yakası için

Tebrik ederim canım darısı bizlerin başına inş :)
ben bazen çok meraklıyımdır acaba sizde benim gibi misiniz acaba bu karşımdaki,kişiler kim nasıl kişiler diye sima olarak çok merak ediyorum
aynen nezocum bende bu arada hayirlisi olsun canim hakkinda agrim cok var giremedim pek bugun napsak acaba hepimiz resmimizi mi koysak :)

aynen nezocum bende bu arada hayirlisi olsun canim hakkinda agrim cok var giremedim pek bugun napsak acaba hepimiz resmimizi mi koysak :)

benim resim,yasağım var face falan kullanmıyorum sadece Eyüp ün adına bir instagram hesabımız var o da gizli o kadar :)

Valla canım insan anliyo çünkü kendinden farklı şeyler oluyo vücudunda bende akinti feci esortmanina kadar bide ani hareket yapınca kasikta batma başkada bişe yok
cok sagol canmmmm cevapladigin icin :) benim ilk tedavidede belim ageimisti ama olmadi simdi belim agryor,sık idrara cikiyorum kasikta batma bilmiyoruum k

bende hergün yumurta yoğurt süt tüketiyorum. ama günde 3 bardakla sınırlı çayda içiyorum çok açık ama inşallah zararı olmaz. bende dinleniyorum günlük işlerimi yapıyorum öyle çok yatmıyorum ilaçlarımı amanında alıyorum elimden geleni yapıyorum inşallah rabbim nasip eder canım o güzel günleri bizde görürüz.

anlatirimm tabiki senin ilk denememi soeun nwdie? bebim ikinci deneme sorun azosperm
benimde 2. denemem. bizdede sperm sayızı az morfoloji sıfır hareket sıfır bende de hafif pko var. 3 yılı bitirdik... inşallah 2. denememizde kavuşuruz bebeklerimize. ilkinde 2 tane blastokis transfer edilmişti en iyi kalite ama olmadı. şimdide 3. gün 3 tane iyi kalite verildi

hayirlisi canmm insallah bu sefer kavusuruz rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin

demede haziran0806 KNTMMM kızlar sağolun cevaplarınız için evet ilaçalr değişebilir ama hemen hemen çoğu doktor aynı ilaçları veriyor çok da heyecanlıyım toplama işlemi için ağrınız oldumu sonrasında sizin

Canım ilkinde benim çok agrım olmuştu kasıklarımda ama bu ikinci tedavim ve herhangi bir agrım yok.gonal_f çok dokunmuştu bana ama şimdi öyle bir sorun yaşamadım ama sıkıntıdan Zona oldum :) buna da şükür....Kafa rahatsa herşey daha güzel oluyor sebat etmek gerek

Evet doğru söylüyorsun strese girmemek lazım bu dönemde benim de ilk olucak inşallah hayırlısıyla güzel geçer bir sürü yumurtam toplanır senin tuttu mu peki yoksa bekliyomusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…