2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

inşallah canım inşallah rabbim nasip etsin bizlerede. bende akıntı var belki jelden dolayıdır. başkada kasıklarımda ara ara hafif batma oluyor heyecanlandırıyot beni ama daha bişeyler hissetmek için çok erken piskolojik de olabilir bi de nasıl geçirdin bu ilk 4 günü nelere dikkat ettin
Canım doktor ilk üç gün iyice dinlen duş alma dedi 12 gün boyunca ağır iş, tempolu uzun yürüyüş ani hareket yapma çay kahve kola içme dedi. 4 gündür yatıyorum beslenmeme dikkat ediyorum hergün yumurta yiyorum yoğurt yiyorum protein ağırlıklı beslen canım. Benim sandıklarımin dışında var mı önereceğin birşey

slm arkadaşlar bugün transferimin 4. günü adet olacakmışım gibi şişkinlik hissi bel ağrısı oluyor böyle şeyler hissedip pozitif sonuç alan varmı crinone jel ile Cyclo-Progynova ilaç kullanıyorum acaba bunlardanmı kaynaklanıyor. sürekli kendimi dinliyorum belirti arıyorum psikolojim bozuldu
Merhaba canım bende aynı durumdayım sürekli belirti arıyorum. Kaçıncı gün embiryosuydu senin

benimde akıntım çok oluyor. bel ağrısı yok ama kasıklarımda hafif batmalar hissediyorum daha erken ama inşallah onları hissediyorumdur tutunmaya çalışıyorlardır annelerine. bende 11. gn yapsam acaba farkedermi 28 pazara denk geliyor zaten burdan değişiklik olursa anlatırmısın
anlatirimm tabiki senin ilk denememi soeun nwdie? bebim ikinci deneme sorun azosperm

slm arkadaşlar bugün transferimin 4. günü adet olacakmışım gibi şişkinlik hissi bel ağrısı oluyor böyle şeyler hissedip pozitif sonuç alan varmı crinone jel ile Cyclo-Progynova ilaç kullanıyorum acaba bunlardanmı kaynaklanıyor. sürekli kendimi dinliyorum belirti arıyorum psikolojim bozuldu
canım benimde oyle 4.gunum bel agrim gece cok oluyor ilaclar da yapiyor olabilir bide hoemon ilaclari aldik yumurtalar toplandi vesaire

Canım doktor ilk üç gün iyice dinlen duş alma dedi 12 gün boyunca ağır iş, tempolu uzun yürüyüş ani hareket yapma çay kahve kola içme dedi. 4 gündür yatıyorum beslenmeme dikkat ediyorum hergün yumurta yiyorum yoğurt yiyorum protein ağırlıklı beslen canım. Benim sandıklarımin dışında var mı önereceğin birşey

Transfer süresinde bol su içmen gerek yiyebiliyosan incir probiyotik yoğurt kayısılı ananaslı activia var marketlerde sayılıyo bunlar kabız olmamanı sağlar ayrıca kabak çekirdeği rahim kaslarının güçlenmesine yardımcı olduğu için yemeni tavsiye edebilirim hergün bi avuç ya da istediğin kadar ama kuruyemişciden açık olanı alsan iyi olur kapalı ve hazır olanlarda koruyucu madde var çünkü ayrıca evin içinde hafif tempoda günde Bikaç kez ağır ağır yürümen rahimdeki kan akışını hızlandırır ve o da bebeğin sağlıklı tutunmasına yardımcı olur sürekli yatma çok iyi değil şimdilik aklıma gelenler bunlar he birde içebiliyorsan bar suyu alsın eşin antioksidan içerdiği için çok faydalıymış doktorum önermişti tavsiye ederim canım Allah güzel haberler almayı nasip etsin

kızlar p.şembe günü yumurta toplama işlemim yapılıcak bu işlemden sonra hangi ilaçları kullandınız şimdiden biliyim ona göre bilgili gidelim işlemi yaptıranlar yazarsa sevinirim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım progestan kapsül alttan alınan sabah akşam coraspin ve folik asit başka bişey yok he birde estorfem

Transfer süresinde bol su içmen gerek yiyebiliyosan incir probiyotik yoğurt kayısılı ananaslı activia var marketlerde sayılıyo bunlar kabız olmamanı sağlar ayrıca kabak çekirdeği rahim kaslarının güçlenmesine yardımcı olduğu için yemeni tavsiye edebilirim hergün bi avuç ya da istediğin kadar ama kuruyemişciden açık olanı alsan iyi olur kapalı ve hazır olanlarda koruyucu madde var çünkü ayrıca evin içinde hafif tempoda günde Bikaç kez ağır ağır yürümen rahimdeki kan akışını hızlandırır ve o da bebeğin sağlıklı tutunmasına yardımcı olur sürekli yatma çok iyi değil şimdilik aklıma gelenler bunlar he birde içebiliyorsan bar suyu alsın eşin antioksidan içerdiği için çok faydalıymış doktorum önermişti tavsiye ederim canım Allah güzel haberler almayı nasip etsin
Crione jel kullanıyorum onu kullandığım zaman evde geziniyorum.evet kabızlık olmasın diye meyveli yoğurt yiyorum fındık yiyorum ne bilim aklıma sağlıklı ne geliyorsa. Sağol bu arada dediklerini dikkate alacağım:) İnşallah 1 hafta sonra hamilelik haberini alırız:)

Nezocugum önemli olan sağlığımız.hayirlisi.ogluna sıkı sıkı sarıl.yine denersiniz .yaşın genç.umudunu kaybetme yeter ki.belki kendiliğinden olur bell mi olur...

keşke canım,keşke ama,çok zor pko var ve en üst seviyede çocuğu bırak adet bile olamıyorum ki ilaç falan içmeden

yatıp kalma tatlım...hareket et ama ağır işler yapma emi.

C A N O C A N O canım ben pek belirti yaşamadım hele test gününekadar hhiç belirti yoktu diyebilirim ama siz beni çok baz almayın :) suaralar bile mide bulantısı yok kan değerleri olmasa kese yi görüp kalp atışını duymasam hamile değilim diyeceğim
diğer kızlar belirtileri yazsinlar size ama bende aklınız bir köşesinde olayım örnek olarak belirti olmadan da oluyor hatta geçen hafta çok kanamam olmuştu
yüce Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inş

N nezooo tekrar test yaptırdın mı bide ilaçları bırakmadan adet olmazsın bıraktın mi tamamen ilaçları
offf ya yüce Rabbim hersey için hakkimizda hayırlı olanı versin

kızlar p.şembe günü yumurta toplama işlemim yapılıcak bu işlemden sonra hangi ilaçları kullandınız şimdiden biliyim ona göre bilgili gidelim işlemi yaptıranlar yazarsa sevinirim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayyy yanlış okumuşum yanlış şeyler yazdım ALLAH iyiliğimi versin :)

Evet canım patladım zaten kalkıyorum ilk 3 gün yattım hep bugün ayaklandım biraz rabbim nasip ettiyse zaten olur biz elimizden geleni yapalım gerisi Rabbimin takdiri .
Bir de kan akışı için hareket lazım illa ki...dışarı çık bi yarım saat yürü. hem açık hava sinirlerini de iyi gelir. malum düşün düşün haldeyiz hep :p

X