2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kizlar ne olur dua edin bana suan kan tahlili wermeye gidiyorum ve icimde tatifsiz bir korkuu war
Canım arkadaşım günaydın :)
Bunları düşünme o sonuç çok güzel çıkacak Allah yardımcın olsun inşallah hayırlısı rabbimden.
Banada haber ver tatlım merak ederim

o zaman güzel haberler bekliyoruz senden canım idrar testinin yanılma payının çok düşük olduğunu söylemişti doktorum...

Canım günaydınn çookk grçmiş olsun rabbim yar ve yardımcın olsun sana bi kink gönderiyorum bunu okuyabilir misin lütfen geçen gün nette dolaşırken denk geldi ağlayarak okudum aervisteydim rve gidip hemen eşime de okuttum o da anlasın halimizi diye bu süreçten geçmiş ve yaşadığı zorlukları çektiklerini anlatan birinin hikayesi arkadaşlar sonucu olumlu olumsuz olsun hepiniz okuyun lütfen eminim yardımcı olucaktır bu rabbim her mucizenin sahibi http://www.melinasmom.com/site/2014/01/24/cilekli-dondurmamin-hikayesi/

Canim tesekkur ederim bu yazi icin okurken gozyaslarimi tutamadim ben daha en basindayim esim hasta oldugu icin neler hissettigi bir bit gecti gozumun onunden onu canimdan cok seviyorum ve ben bunu bile bile evlendim normal yolla anne olamayacagimi biliyordum ve hic tereddut etmeden evlendim cunku bende hastayim yarim kalpli bir kadinim o nasil bebi ameliyatimda yalniz burakmadi daha 9 ay once cektigim her acida yanindaysa bende onunlayi asla birakman tamamladik birbirimizi ve hep diyorun ki iyiki iyiki evlendim esimle onsuz ne kadar bosmus meger hayatim bu mucadelelerle anlamli insallah imse bu kadar aci cekmez insallah hersey bundan sonra guzel olur hayirlisiyla

kizlar kan tahlili kac olursa yada hangi degerin ustu hamilelik kabul ediliyo merak ettim de

Amin fıstığım amin. Sende bu istek ve kocaman kalp olduğu sürece 2. deneme de zaten koşarak geleceklerdir sen hiiiiiç merak etme.

Amin fıstığım amin. Sende bu istek ve kocaman kalp olduğu sürece 2. deneme de zaten koşarak geleceklerdir sen hiiiiiç merak etme.
Canim insallah ayip ederler valla gelmezlerse cok kuserim :) ya dun sesini duymak o kadar iyi geldiki anlatamam iyiki varsin sen

ankesenamun ; kaç yaşındasın canım? hiçbir anne adayına ve kadına düşman olsa böyle şeyler söylenmez. kocan çok hatalı davranıyor. sende böyle bir adama ve aileye bebek vermeye çalışıyorsun. Söyleyecek çok söz varda...en çok yaşayan bilir. susuyorum ve Allahım sana her zorluğunda yardım etsin diliyorum

Canim insallah ayip ederler valla gelmezlerse cok kuserim :) ya dun sesini duymak o kadar iyi geldiki anlatamam iyiki varsin sen
Bıcırık ses sende süpersin :) kimin hayatıma ne için gireceğini biliyor muyuz? Allahım böyle bir konu için biraraya getiriyor hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…