2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Evet evet bide su var.rahim cok karisik bi yapi yani bugun kanaman olsa 3 gun boyunca lekelenmelerin gelir dedi dr.mantikli bencede.senin dedigin gibi bosalircasina kanama olmadikca sik8nti yok.benim biri 6+3 biri 6 +1 cikti.o gun 6+2 ydim ben

Dün 6 tanesi dollendi dedi embriyolog fakat bugün 2 tane kaliteli var,donduracak embriyo yok dedi.çok moralim bozuk şuanda.Allahm bi daha ugrastirmadan hepimizin kucagina almayi nasip etsin yavrularimizi(
Canım benimde aynı oldu 6 tane döllendi bir tane iyi var dedi orta kalite bide İnşallah bu son olsun rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

Dün 6 tanesi dollendi dedi embriyolog fakat bugün 2 tane kaliteli var,donduracak embriyo yok dedi.çok moralim bozuk şuanda.Allahm bi daha ugrastirmadan hepimizin kucagina almayi nasip etsin yavrularimizi(

emin ol benim de öyle oldu şimdi sil baştan olack her şey ben negatif sonuç aldım

ا

Kur'ân-ı Kerim » 3 / ÂLİ İMRÂN - 38

Hunâlike deâ zekeriyyâ rabbeh(rabbehu), kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).

1. hunâlike : orada, işte orada
2. deâ zekeriyyâ : Zekeriyya (A.S) dua etti
3. rabbe-hu : Rabbine
4. kâle rabbi : Rabbim dedi
5. heb-lî : bana bağışla
6. min ledun-ke : senin katından
7. zurriyyeten : zurriyyet, nesil
8. tayyibeten : temiz, tertemiz
9. inne-ke : muhakkak ki sen
10. semîu ed duâi : duayı işitensin

Zekeriya (Aleyhisselam) mihrapta otururken Rabbinden temiz bir zürriyet için Al-i İmran suresinin 38. ayetinde zikredildiği şekilde dua etmiş, 90 yaşında olmasına rağmen bu şekilde dua etmesi sebebiyle Yahya (aleyhisselam) gibi çok hayırlı bir evlat sahibi oldu.

Zekeriyya (A.S), işte orada Rabbine dua etti: "Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" dedi.

O OzlTzk aynen canim hatta jelle atiyorçoğunu benimde bugün 6+4 oldu aynı dönemlerde inş doğum yapacağız yüce Rabbimin izni ile heyecanlı düşünmek bile

kayınvalidem bana diyeceğini diyor eşime de ben öyle demedim diyor eşim de zaten annem demez öyle şey sen yanlış anlıyosun diyor,yani bana inanılmıyor.
bi de bugün eşim bana sorun ben de olsaydı sen beni çoktan boşardın,seni boşamadığıma dua et dedi. zaten yeni öğrendim çok hassas dönemimdeyim,çok alındım,ağlıyorum 3 gündür.

Canım moralini bozmamaya çalış eşin birden sana karşı siper almış hiç annesinin söylediklerine takılma onu da hiç söyleme artik bu aralar nasıl olsa kadın laf çeviriyor sen de hiç bir şey olmamış gibi davran ve sallama insanlara değerinden fazla değer verirsen böyle tepene çıkıyorlar üzme kendini ve canandan önce can demeyi öğrenmeliyiz tatlım kendi mutluluğun için böyle davranmak gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…