2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bıcırık ses sende süpersin :) kimin hayatıma ne için gireceğini biliyor muyuz? Allahım böyle bir konu için biraraya getiriyor hepimizi :KK15:
Evet gercekten yoksa ben seni nerden bulacaktim hayat iste cok garip :) Ben bize su adi koydum ayni gemiye binmis uzun bir yolculuga cikmis cici anneler :) insallah hepimiz adanin birinde minnacik bebeklerimizi alir geliriz :)

Hanımlar merhaba :KK31:şimdi sağlık ocağından geldim ve ikinci tüp bebek denemesi ruhuma ağır gelmiş olacak ki vücudum da çıkan ve uçuk diye adlandırdığım şeyler ZONA imiş:eek:. Doktor "sen bu acı veren şeye beş gündür nasıl katlanıyorsun :nazar:" dedi İlaçlardan dolayı kasıklardaki ağrı ile bu öyle karıştı ki hangisine yanayım bilemedim. Vee büyük gün yarın tranfer gerçekleşecek iki bebişim de tutunursa tarifsiz bir mutluluğa girmiş olacağım tabi EMRİYO'larımın BABA'sı canım kocam da :KK60:

N'olur dualarınızda beni de anın :KK61::KK61::KK61:

kanbtahlilim çıktı değerim 4.95 çıktı şimdide çarşamba tekrar tahlil veeicem bakalım değer ne olacak doktor umutlu değil am
Hakkında hayırlı olsun arkadaşım . Birşey soracağım bir çok kişi senin gibi sürekli tahlil yaptırıyor anlamadım sırf meraktan mı yaptırıyorsunuz son güne kadar olan degerlere göre mi tahmin etmeye çalışıyorsunuz .Ben bir öncekin de 14. gün tek tahlil yaptırmıştım boşuna mı beklemiş oldum :KK70:

Hanımlar merhaba :KK31:şimdi sağlık ocağından geldim ve ikinci tüp bebek denemesi ruhuma ağır gelmiş olacak ki vücudum da çıkan ve uçuk diye adlandırdığım şeyler ZONA imiş:eek:. Doktor "sen bu acı veren şeye beş gündür nasıl katlanıyorsun :nazar:" dedi İlaçlardan dolayı kasıklardaki ağrı ile bu öyle karıştı ki hangisine yanayım bilemedim. Vee büyük gün yarın tranfer gerçekleşecek iki bebişim de tutunursa tarifsiz bir mutluluğa girmiş olacağım tabi EMRİYO'larımın BABA'sı canım kocam da :KK60:

N'olur dualarınızda beni de anın :KK61::KK61::KK61:
Allahım acil şifalar versin. zona sinirsel bir hastalık. herşey yolunda gidecek, Allah'a sığın canım. sen daha başından bu kadar sinir yaparsan sonra kendine çok zarar verirsin. Hadi biraz sakin ve olacağına inançlı gir transfere. Allah büyük ve nasip eder inşallah

Evet gercekten yoksa ben seni nerden bulacaktim hayat iste cok garip :) Ben bize su adi koydum ayni gemiye binmis uzun bir yolculuga cikmis cici anneler :) insallah hepimiz adanin birinde minnacik bebeklerimizi alir geliriz :)
İnşallah canım çooookkk tatlısınnn :)

Allahım acil şifalar versin. zona sinirsel bir hastalık. herşey yolunda gidecek, Allah'a sığın canım. sen daha başından bu kadar sinir yaparsan sonra kendine çok zarar verirsin. Hadi biraz sakin ve olacağına inançlı gir transfere. Allah büyük ve nasip eder inşallah
Aminnn canım.Beni görsen inanamazsın bir rahatlık bir sakinlik sanki tedaviyi ben olmuyorum :) Eşim le karar aldık kimseye söyleyemiyoruz sadece doktor hemşire eczacı ve sizler:) sanırım kimse ile konuşamamak içten daralttı ama ben farkında değilim.Çevremdekiler "sana ne oldu kilo almışsın " diyorlar ama ben diyemiyorum ki senede iki tedavi olunca hormonlar balon gibi şişiriyor pöööfff yani Tevekkül sahibiyim biz ne yapsak yapalım ALLAH'ım OLL DİYECEK ve bebişle oluşacak .Biz salih niyetle tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz doktorumun da iyi olduğuna inanıyorum bu andan itibaren Rabbim'e kalıyor neyi uygun görürse onu yaşayacağız. Kısmetttt

Aminnn canım.Beni görsen inanamazsın bir rahatlık bir sakinlik sanki tedaviyi ben olmuyorum :) Eşim le karar aldık kimseye söyleyemiyoruz sadece doktor hemşire eczacı ve sizler:) sanırım kimse ile konuşamamak içten daralttı ama ben farkında değilim.Çevremdekiler "sana ne oldu kilo almışsın " diyorlar ama ben diyemiyorum ki senede iki tedavi olunca hormonlar balon gibi şişiriyor pöööfff yani Tevekkül sahibiyim biz ne yapsak yapalım ALLAH'ım OLL DİYECEK ve bebişle oluşacak .Biz salih niyetle tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz doktorumun da iyi olduğuna inanıyorum bu andan itibaren Rabbim'e kalıyor neyi uygun görürse onu yaşayacağız. Kısmetttt
hepimiz aynı durumdayız canım, bende 2 senedir niye balon gibi hissediyorum diyordum :p Allahım isteyen herkese bebişler versin inşallah

merhaba arkadaşlar benin de bugün transferden sonraki 4. günün günler geçmek bilmiyor nasıl geçecek daha 8 gün var önümde sürekli aklımda hep düşünüyorum bazen tedirgin oluyor boş boşuna kedimi strese sokuyorum aklımdan çıkarayım sakin olayım diyorum ama olmuyor sürekli bi belirti bi işaret arar oldum kendimde. bu benim 2. denemem ilkinde de aynı böyleydim olmadı. çok endişelerim var test gününü bekleyen arkadaşlar zamanı nasıl geçiriyorsunuz günlük yaşama döndünüzmü. ha bide ben ilk 2 gün çok dikkat ettim sonrasında normal işlerimi yapmaya başladım (ağır iş yapmıyorum) stres olmasın diye

bnm 2.30 cnm son 3 saat kaldi

Dualarimiz sizinle arkadaslar inşallah guzel haberler verirsiniz

birbirimizi tanimasak bile böyle güzel bir platformda birbirimizle fikir alışverişinde bulunmak, dayanışma içinde olmak çok mutluluk verici. ALLAHIM herkesin gönlünde ki muradı versin inşallah

X