2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bilmiyorum aldigim hormon ilaclarindanmi ama acayip herseye aglayabilir konumdayim .bide boyle belirtiler olunca iste hemen dusus yasiyor moralim .insallah canim senin bebeginde tutunmustur siki sikiya
Amiiiin tutunsun kerata(lar). ağlama konusunu hiç açma zaten. biri konuşuyor bir kelimeden boğazım düğümlenip gözümden yaş geliyor :p deliliğe doğru adım adım :KK70: beklemek zor sabretmek daha zor bi de herşeye karşı metanetli olmak daha zor

Bilmiyorum aldigim hormon ilaclarindanmi ama acayip herseye aglayabilir konumdayim .bide boyle belirtiler olunca iste hemen dusus yasiyor moralim .insallah canim senin bebeginde tutunmustur siki sikiya
insallah cnm.bnmsendw bozma moralini hersey olacagina varir hatta suan bile tutup tutmadiklari belli de biz karnemizi almaya gidecez

Evet artik adet kanamam basladi bebeklerimde benden tamamen koptu gitti :KK43: bugun daha iyiyim diyodum geciyor diyodum ama onlarin o parcalarla dusup gittigini bilmek ne aci verici :KK43: insallah bidaha bunu yasamam kimse yasamasin herkes gulsun anne olsun Rabbim senden baska kimsemiz yok bizi evlat hasretiyle yakip sana isyan ettirme ellerimizi bos cevirme amin

Evet artik adet kanamam basladi bebeklerimde benden tamamen koptu gitti :KK43: bugun daha iyiyim diyodum geciyor diyodum ama onlarin o parcalarla dusup gittigini bilmek ne aci verici :KK43: insallah bidaha bunu yasamam kimse yasamasin herkes gulsun anne olsun Rabbim senden baska kimsemiz yok bizi evlat hasretiyle yakip sana isyan ettirme ellerimizi bos cevirme amin
CANIM ya inan okurken içim parçalaniyor rabbim kimseye vermesin böyle bir dert. Umarım en yakın zamanda bu acıları unutur hamile haberini alırsın. Bende 1 hafta sonra belkide senin gibi negatif haberler alacağım kimbilir rabbim bizlere dayanma gücü sabır versin.

CANIM ya inan okurken içim parçalaniyor rabbim kimseye vermesin böyle bir dert. Umarım en yakın zamanda bu acıları unutur hamile haberini alırsın. Bende 1 hafta sonra belkide senin gibi negatif haberler alacağım kimbilir rabbim bizlere dayanma gücü sabır versin.
Canim insallah almazsin insallah unutucam biliyorum iyiydimde ama ne bileyim iste aciyor icim buda gecicek buda biticek biliyorum Rabbim yeni umutlarla doldurucak icimi yeniden baslicaz

Inşallah pozitif çıkar canım yürekten diliyorum. rabbim hepimizi bebeklerimize kavuştursun inşallah

inşallah demek çok isterdim ama dun yaptım test negatif çıktı ondan hiç umudum yok mucize olması lazım. :) adet olmam an meselesi sanırım pko olduğubiçin de düzensizlik var bilemiyorum

KONATIMMM, post: 37004760, member: 487750"]Bende aynı durumdayım ve benim transferde salı günü ALLAH yüzümüze baksın inşaallah:KK61:[/QUOTE]
İnsalkah

X