2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

t: 36978480 .!.:
Senin kac tane yumurtan vardi bugun de kontrole geldim doktor degerimin 1750 lerde oldugunu soyledi 17 tane de yumurtam varmis galiba niye catlatma ignesi yapmiyo hala peki bana
16 yumurta toplandi 10 u dollendi, canım benim 9. Günde yumurtalarimin büyüklüğü 18 ile 21 mm arasındaydı vurdurdu o yuzden

Hepinizden Allah razi olsun sizi cok seviyorum arkadaslarim kubram cok sagol insallah gelicem guzel haberlerle insallah elim ayagima dolasti yemin ederim ya cok heycanliyim
Heyecanlı kelimesini çoook iyi biliyorum :) Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah. hadi gel güzel güzel

OLMADI KIZLAR SONUC KOCA BIR NEGATIF COK COK COK UZGUNUM

3.gün embriyosu canım merak merak çok şükür rahatım hani hamilelik yoksa da çok şükür bir tane evladım o duyguyu tattım :) Allah bu güzel ve özel duyguyu herkes yaşatsın
Canım benimki de 3.gün embriyosuydu.din 9.günümdu.28.1 çıktı sonuç.hastaneyi aradim söyledim.çatlama ignesinin sonucu olabilir dedi.sen gününü bekle dedi.pazar günü test günüm.değer iner mi çıkar mi bakalım.sen bilirsin.hayırlı sonuçlar alman dileğiyle.

anlıyorum canım,ben her şeye hazırım,zaten :)

OLMADI KIZLAR SONUC KOCA BIR NEGATIF COK COK COK UZGUNUM

Canim benim üzülme lütfen moralini asla bozma moralini yüksek tutmalisin bizler anne adayı olmak için her fedakarlığı yapıyoruz Rabbimiz bunu görüyor ve bizim için en doğru zaman nezaman ise ozaman nasip edecektir. üzülme bitanem

rabbim sabır versin canım zor bu süreçler Allahtan dilerim ki en kısa sürede sana ve eşine bir evlat versin... Kaçıncı deneme senin canım..? Umudunu kesme bir gün olacak inşaallah
Ilk denememdi canim amin insallah suan icim yangin yeri gibi sonucum 1_2 boyle olupta yukselen varmi

Uzulmemek elde degil ki canim cok umutluydum cok biraktilar beni bebeklerim biraktilar ben onlari cok sevmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…