2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Uzulmemek elde degil ki canim cok umutluydum cok biraktilar beni bebeklerim biraktilar ben onlari cok sevmistim

Aglattin canim ya beni :110: Yapma bakim bırakma kendini üzülme sakın hayırlısıni isteyelim. kabullenmek tabiki kolay değil beklemek de bir heyecan ama dedim ya takdir ilahi dualarimiz senle cnm seni seviyoruzzz

Ilk denememdi canim amin insallah suan icim yangin yeri gibi sonucum 1_2 boyle olupta yukselen varmi
Canım seni çok iyi anlıyorum bundan 4 ay önce bende elime senin gibi negatif bir kağıt parçası almıştım o an dünya başına yıkılmış sanıyorsun ama ümidimiz varr değil mi ? Yumurtamız var spermimiz var deneme şansımız var bunda olmadı ikincide olur yada birden kendi gelir sana sürpriz yapar bebeğin :) üzülme ne olur hiç olmasa nasıl deneyeceğiz şükür ki imkanımız var.. Bu tüp bebek karanlıktaki hedefe ok atmak gibi birşey dedi doktorum birinde olmaz ikincisinde olur herşey iyi güzel kaliteli embriyolar ama verecek olan rabbim inşaallah olacak sen mücadele ettikçe olacak ümit kesmek yok hedefimiz hep ileriye geri adım atmak yok.. Rabbim size sabır versin canım benim üzüleceksin ağlayacaksın sonra yeni umutlara koşacaksın senin için en güzelini istiyorum rabbimden tez kavuş inşaallah

Canim 1.2 cikti tedavi gordugum yere gitmedim burda yaptirdim doktor negatif dedi ben gittim zaten

Allah sabır versin. Nasıl zor oldugunu 3 deneme yaptıran biri olarak çok iyi biliyorum. ama üzüntün 1 gün sonra geçsin çünkü önünde yeni umutlar yeni tedaviler olacak. Bunun için güç toplamalısın. Sabret yeterki Rabbim nasip ediyor er yada geç.. Buna önce sen inan ve dua et Rabbimize. Herşey yoluna girecek. Yanındayım

Hepiniz cok sagolin iyiki yanindasiniz Allah razi olsun buda gecicek yeniden denicez Allahin izniyle cok umutlu oldugum icin yikildim beni biraktiklarini kabul edemiyorum canim bebeklerim neden biraktiniz beni Allahim sen yardim et nolur
Allahim bu cumalarin hurmetine acilarimizi hayirlisiysa sonuna erdirsin cok zor yasadiklarimiz kaldiramiycakmisiz gibi ama sabrinida veriyor rabbim her sey bizim icin bende oyle hala icim yaniyor cocuklarim icin ama rabbim dayanma gucu veriyor hayirlisi boylemis keske hic birakmasalqr ama takdir rabbim tez vakitte yuzumuzu guldursun insallah

Hepiniz cok sagolin iyiki yanindasiniz Allah razi olsun buda gecicek yeniden denicez Allahin izniyle cok umutlu oldugum icin yikildim beni biraktiklarini kabul edemiyorum canim bebeklerim neden biraktiniz beni Allahim sen yardim et nolur

allah yar ve yardımcınız olsun bende çok üzüldüm sizin sorununuz neydi neden tüp bebek yapıldı banada doktorum öneriyor kararsız kaldım hele bide böyle olumsuz sonucları duyunca daha da kararsız kalıyorum nerde yaptrdınız tedavıyı ve ne kadara mal oldu bilgilendirirseniz sevinirim allah en kısa zamanda nasip etsin isteyen herkese

Canım benim pes etmek yok o duyguyu yasadım ama yılmadım evet üzüleceksin ağlıcaksın ama tedavine daha sağlıkla azimle devam edeceksin oldumu

Tüp bebek aşamasındaki arkadaşlar keçibıynuzunu eşinize yedirmemizi tavsiye ederim sperm sorunu yoktu ama kalite sorunumuz vardı Yedirin kürünü yapın farketmez

Nahre Nahre hayatım çok üzüldüm. Hayırlısı böyleymiş diyip toparlanıp bir sonraki tedavi için güç toplayacaksın. İnşallah bir sonraki denemende yüzün güler tatlımm...

Boylesi daha hayirliymis tatlim. Inanmak ve dua etmek yapabilecegin tek sey.yoksa insan kafayi yiyor...bir an once kendini toplayip yeniden deneyeceksin insallah

Aynen cnm bende çok tedirginim Allah yüzümüze baksın. Yarın bende testi tekrarlıcam hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..

cnm bende 5 milyon ile aşılama yaptım tabiki tutmadı. Tutan yokmudur illaki vardır bu yumurtayı dölleyen tek bir sperm neticede ama bazı istatistik verilere göre aşılama için sprem sayısının belli bi sayının üzerinde olması lazım 10-15 milyon kadar.. En kısa sürede bebeklerimize kavuaşlım inşallahhh
Benim de esimin 11 milyondu iki kere yaptık aşılama yinede tutmadı bence gereksiz bi tedavi direk tup iyi

16 yumurta toplandi 10 u dollendi, canım benim 9. Günde yumurtalarimin büyüklüğü 18 ile 21 mm arasındaydı vurdurdu o yuzden
Anladim bakalim bekliyoruz insallah yukselmistir de ama bi gecede de yukselmemistir gibi geliyo bana su saat gecsin biran once peki sen gonal f i kaclik oluyodun

Kızlar kese görmeye gidenler gordunuzmu ve gidecek olanlar ne zaman gitcek siniz heycanlimisiniz ben pazartesi gidicem ama korkuyorum görmem die yani kanda var çıkıp kese görmeyen olmusmudurki:110:

X