2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

E2 olabilir canim, benim ignelwrin 6. Gununde 950 ydi, 8. Gunde 1515, 9 gunde 1701 cikmisti 9.
Gun muayeneden sonra catlatma ignemi vurdurmustu
Senin kac tane yumurtan vardi bugun de kontrole geldim doktor degerimin 1750 lerde oldugunu soyledi 17 tane de yumurtam varmis galiba niye catlatma ignesi yapmiyo hala peki bana

yarın da benim 9.gunum heyecan dorukta acaba yapsam kan thliki çıkar mı yarın doktor normalde pazartesi yapalım dedi ama beklemek zor geliyor artık
beklemek çok zor:KK12: kacıncı gun embriyosuydu canım.5. gunse bence cıkar.. doğrulugunu bilemiycem ama hamilelik varsa kanda bi hafta sonra bile çıkıyo diye duymuştum.

Canm gözün aydın inş annelerine sımsıkı tutunurlar :) buarada bugün mü aradılar bigün öncesinden falan haber vermediler mi
Canım hergün zaten arayip haber verdiler dün bugün için yarın tranferin olur telefonunuz açık olsun dedi tedbirli olmak amaçlı dün haberim vardı canım

Canım hergün zaten arayip haber verdiler dün bugün için yarın tranferin olur telefonunuz açık olsun dedi tedbirli olmak amaçlı dün haberim vardı canım
Tamam canm bende çalışıyorum işyerim evime ve hastaneye baya uzak o sebeple sordum banada önceden haber vermeleri gerekiyo çünkü saolasınn :)

beklemek çok zor:KK12: kacıncı gun embriyosuydu canım.5. gunse bence cıkar.. doğrulugunu bilemiycem ama hamilelik varsa kanda bi hafta sonra bile çıkıyo diye duymuştum.

3.gün embriyosu canım merak merak çok şükür rahatım hani hamilelik yoksa da çok şükür bir tane evladım o duyguyu tattım :) Allah bu güzel ve özel duyguyu herkes yaşatsın

X