2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar bebeklerimi aldım :) yatıyorum akşam 10 da çıkacağım dua edin ne olur rabbim hepimize nasip etsin 3 tane donduruldu çok mutluyum sonu güzel olur inşaallah :)

hadi canım güzelce tutunsunlat sana minikler

Bttgmgn hadi gözün aydın hayırlı olsun sağlıkla kucağına da almak nasip olsun

Kızzlaaaarrrr slm))Kısmetse haftaya Perşembe yada Cuma transferim var.geçen Dr'a gittim rahim kalınlığım 9 mm.Dr'um iyi dedi .Çok heyecanlanıyorum .bu arada Transfere yakın yapmam gereken ,önereceğiniz birşeyler var mı??

Hadi hayırlı transfer olsun göbeğini dolduran bebişlerini getirsin sana canım, sakin olmaya ve stres yapmamaya çalış bence :)

Sen kac gune kadar igne oldun peki cok mu strese girdim yukselmedi diye ben yaa

Kızlar bebeklerimi aldım :) yatıyorum akşam 10 da çıkacağım dua edin ne olur rabbim hepimize nasip etsin 3 tane donduruldu çok mutluyum sonu güzel olur inşaallah :)

Hayırlı olsun Cnm Allah yardımcın olsun. İnşaşah herşey yolunda gider. sorunsuz sabırlı bir dönem diliyorum. Dualarım seninle

KIZLARRRR HAMİLEYİMMM 147 çıktı sonuç nasıl sizce rüyada gibiyimmmm KIZLARR hala inanamıyorum

Erre Tebrik ederim cnm ya maşallah değerin güzel gayet Rabbim esirgesin inşallah..

aynı günlerde olcak sanırım transferimiz canım c.tesi kontrole gidcem muhtemelen 25 26sı gibi yaparız transferi demişti. ben bi haftayı gecti hergun süt içiyorum bi bardak. balık yiyorum kola kahve cay vs uzak durmaya çalışıyorum ama tam olarak olmuyo nereye gitsem çay yada kahve geliyo önüme ha bide şimdiden agır işleri bıraktım agır kaldırmak perde asmak gibi üşütmemek için de suyla çok uğraşmıyorum.

T
KIZLARRRR HAMİLEYİMMM 147 çıktı sonuç nasıl sizce rüyada gibiyimmmm KIZLARR hala inanamıyorum
tebrikler, güzel bir dokuz ay ve sonrasında da bebeğini saglıcakla kucağına alırsın insallah.

Bu arada senin kaçıncı gün embriyosuydu ve 147 yi kaçıncı gün aldın bende bir karar verenedim sevinsemmi diye heryerde arastırıp duruyorum.

12.gün 3,gün emn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…