2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlaraz önce sonucumu öğrendim negatif 2. denemede başarısız oldu
aaa öyle mi oldu canım.
üzüldüm senin adına.ikinci denemenmiş.ancak ne desek boş canım.
nasıl teselli edeceğini de bilemiyor insan ancak maddi manevi kendini hazır hissettiğinde yeniden denersiniz belki.
ümitsizliğe kapılma ilerisi için.

Insallah artar teşekkür ederim. Umarım hepimiz Mayıs'ta anne olacaklar topiği acar ve orda kilo artıslarımızı konuşuyor oluruz

arkadaşlar yiyenler panik olmasın baştan yazıyorum bak ama dün dr.um bana yememem gerekenleri saydı.
maydonoz,hurma,ananas ta vardı aralarında.
ee ben günde 1-2 yiyorum dedim.
hurma doğuma yakın yenilir dedi.kasılmaları artırıyormuş bunlar.
benim günde yrm kilo hurma yiyen hastalarım oldu o yüzden uyarıyorum dedi.
bi dipnot bilgisi.
bu ananası transfer sonrası tüketen çok arkadaş vardı.dr.un yeme demesi beni çok şaşırttı.size diyen oldu mu aralarında.
soda,kahve filan da içme dedi.kendince kuralları var:))
tedavi boyunca da tavuk eti yasaktı mesela kimsede okumamıştım.hatta peynir yoğurt filan da yasaktı opu ya kadar.
ama pek te kimse de okumadım bu önerileri.sanırım kendine has öneriler bir kısmı

kızlaraz önce sonucumu öğrendim negatif 2. denemede başarısız oldu
üzülme demek mümkün deil.. çok iyi anlıyorum seni aşılamayla hamile kalıp düşük yapmış biri olarak... bunun senin sınavın oldugunu unutma olur mu hepimiz sınanıyoruz... Rabbim bizi bizden çok düşünüyo göremediğimiz bilemediğimiz bi hayır illaki vardır. Allah yardımcın olsun canım benim. biran önce toparlanıp tekrar denersin inşallah. ve inşallah öyle bi yavrun olur ki herşeyi unutturur sana..

ya az önce hemşiremi aradım erken yaptırmısın belki gec tutunmustur dedi 0.1 cıktı nasıl yükselir ctesiye kadar çarsamba aksam yaptırdım dru arıcam saat 6 da bakalım ne dicek benim gibi olan varmı aranızda kızlar negatif cıkıp yükselen

özel olmassa yaşınız kaç acaba bir de hangi merkezde doktorunuz kim.

Kizlar onemli bisey sorucam bilgisi olan yardim ederse bugun kontrolum vardi doktor muayene etti yumurtalar cok guzel gelismis ama kan tahlilinde bi hormonun yukselmesi lazimmis yumurta catlatma ignesi yapabilmesi icin sonra hemsireyle konustum hormon seviyesi iyi duzeyde yukseliyo suanda da iyi ama toplanabilmesi icin biraz daha yuksek olmasi lazimmis bi gunluk daha gonal f menegon cetrotide verdi yarin tekrar sabahtan kan vericem bugun 10.gun ignelerimi olucam sizce uzun bi sure mi bu ne hormonu ki toplayamiyolar yumurtalari bilgisi olan anlatsin lutfen yoksa cok strese girdim yukselmicek diye

B beta07
7 günün sonunda 3.gun embriyosu bu arada değerim 14. Günde 431 iken idrar testi silik çizgi çıktı bence tek güvenilecek şey kan testi ve iki günde bir yapılmalı yükselişoönemli

Antalya da memorial da.yaş 34 canım
Doktorum batu bey antalya memorial da.harika bir kadro .doktorum çok iyi güleryüzlü ayakta karsilar ayakta ugurlar.biraz önce bende aradim hemsireye sonucu söyledim.12.günü bekleyelim bu tarihten önce cikani değere almayalım dedi.çatlama iğnesi bu değeri verebilir dedi.hayirlisi bakalım.

Canım yaa koku da bole ilaç kokusu gibi normalde mantar olursun ya ole deil acaba progestan mi kokuyor ki
Ayni sey bendede var canim.progestan vajinal kapsul kullaniyosan ondandir.kullandiktan biiki saat sonra adet hissi gibi aktigini hissedersin.rahimin fazlaligi atiyor endise etme.kokuda ilacin kokusu.2 saattebir gunluk ped degistiriyorum ben.

merak etme rahat ol canım ben 11 gün iğne oldum 12.gün opu işlemi oldu.

Canım ultrasoundla yumurtaların boyutuna gelişimine bakıyor, kanda da e2 hormonuna bakıyor. Yumurta rezervini gösteren bir değer aslında ama tüp bebekte bu hormonun belli bir düzeye gelmesini istiyorlar. "Olgunlaşmış (18 mm) folikül başına E2 seviyesi 200-600 arasında bir değer olmalıdır. Bu değerler kimi aşırı şişman hanımlarda bazen daha düşük olabilir" diye okudum bir internet sitesinde.

peki ücreti ne kadar tuttu.bir de kaçlık gonal f yapıyordunuz.tabi benim yaş 37

merak etme rahat ol canım ben 11 gün iğne oldum 12.gün opu işlemi oldu.
ya simdi bize dedi ki hemsire yarin ki kan degerine gore eger yukselmisse c.tesi catlatma ignesi olursunuz p.tesi toplanir dedi ama c.tesiden p.tesiye 2 gun oluyo e 36 saat sonra catlamis oluyo anlamadim ben biri anlatsin yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…