2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

rozajdr. post: 36965844 .!.:
kendiliğinden mi geçti canım? özel bişey yaptın mı? valla embryoları merak etmeyi bıraktım gaz sancımın derdine düştüm :KK43:
Canim durumu dr.na ilet hemen.benimde oldu ayni sikayetler.yumurtaliklar asiri uyarildigi icin iki kati buyumus ve karin icine su salmis.transfer riskli bu durumda diyim 2 regl ertelem7sti dr.um.once senin sagligin bitanem...

ruyaost: 36967408 .!.:
Kizlar onemli bisey sorucam bilgisi olan yardim ederse bugun kontrolum vardi doktor muayene etti yumurtalar cok guzel gelismis ama kan tahlilinde bi hormonun yukselmesi lazimmis yumurta catlatma ignesi yapabilmesi icin sonra hemsireyle konustum hormon seviyesi iyi duzeyde yukseliyo suanda da iyi ama toplanabilmesi icin biraz daha yuksek olmasi lazimmis bi gunluk daha gonal f menegon cetrotide verdi yarin tekrar sabahtan kan vericem bugun 10.gun ignelerimi olucam sizce uzun bi sure mi bu ne hormonu ki toplayamiyolar yumurtalari bilgisi olan anlatsin lutfen yoksa cok strese girdim yukselmicek diye :mad:
E2 olabilir canim, benim ignelwrin 6. Gununde 950 ydi, 8. Gunde 1515, 9 gunde 1701 cikmisti 9.
Gun muayeneden sonra catlatma ignemi vurdurmustu

tuvaletteyken ıkınırken hissettim içimden bişiler süzüldüğünü...yazdıklarına tüm kalbimle inanmak istiyorum canım. ama bir moralim bozuldu ki sorma. Duan için Allah razı olsun, okurken gözlerim doluyor şimdi...

uzulme uzuntu stres tutjnmayi etkilio iyi dusun i seyler olsun.o gitmmemistr merak etme sennledr ve suan tutunmak icin ugrasiodur.ben tedavi suresimce hep olcak dedim inandim dua ettim bol bol transferdn cikinca dedim esime bak gorceksin tutcak Allahin izni ile hemde oglum olcak dedim oylede oldu cok sukur sende i dusun i olsun.o senden ılık ılık giden baska biseydr ilactr progstan veya crena jel kullaniosan odur canim.tum kalbmle dua ediorum isteyen herkes kavussun bebegine rabbim kucaklarmzi bos birakmsnninsallah.

uzulme uzuntu stres tutjnmayi etkilio iyi dusun i seyler olsun.o gitmmemistr merak etme sennledr ve suan tutunmak icin ugrasiodur.ben tedavi suresimce hep olcak dedim inandim dua ettim bol bol transferdn cikinca dedim esime bak gorceksin tutcak Allahin izni ile hemde oglum olcak dedim oylede oldu cok sukur sende i dusun i olsun.o senden ılık ılık giden baska biseydr ilactr progstan veya crena jel kullaniosan odur canim.tum kalbmle dua ediorum isteyen herkes kavussun bebegine rabbim kucaklarmzi bos birakmsnninsallah.
İnşallah canım amiiiiiiin. şimdi biraz daha iyiyim, teşekkür ederim güzel sözlerin için. iyi geceler, tatlı uykular

Kizlar selammm bu haftada bitio lucrinde 7.gün de bitti adeti bekliom gelsede başlasam uzun zamandir göremedim herkese sevgi ve selamlar....

iyi akşamlar kızlar. 2. Gün embiryosu kaç hücreli olmalı ? Benim 3 hücreli 4 olsa daha iyiymiş gelişimi biraz yavaş yani :KK43: yarın Büyük bir olasılıkla tranfer için çağırırlar kaç olacak ki 4. 5. Güne gelsin zaten gelişimi yavaş

kızlaraz önce sonucumu öğrendim negatif 2. denemede başarısız oldu :KK43:
Canım çok üzüldüm yaa :KK43: herşeyde bir hayır vardır demekten başka çaremiz yok ki Rabbim bir an önce toplanmayı nasip etsin ve en yakın zamanda sevinçli haber paylaşırsın inşallah bizimle. Herşey bizim için imtihan çok zor ama sabrın sonunda inşallah Rabbim mükâfatını verir :KK43:

iyi akşamlar kızlar. 2. Gün embiryosu kaç hücreli olmalı ? Benim 3 hücreli 4 olsa daha iyiymiş gelişimi biraz yavaş yani :KK43: yarın Büyük bir olasılıkla tranfer için çağırırlar kaç olacak ki 4. 5. Güne gelsin zaten gelişimi yavaş
Umudiharin 4 hücreliydi ikinci gün trasfer edildi senin yarin 3. Gün oluyor canım hayırlısıyla

X