2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim uzulme Rabbim sana tutunmalarina izin verdiyse hic bisey engel olamaz buna biliyosun sabirli ol lutfen moralini bozma olucak bak gorursun uzulme sakin Rabbim yardimcin olsun sulu seyler ye ic devam etmesin kabizligin
tamam canım çok teşekkürler, duanı eksik etme ne olur

O kullanma süresi arttıkça hep öyle tuvalete topak topak düşmeye başlayacak. Endişelenme. Topaklarda büyüyecek. Hatta benim bir kere düşmedi doktora gittim o cımbız gibi birşeyle aldı.
İçimi gerçekten rahatlattın tatlım. Allah senden razı olsun. gün be gün bişiler öğreniyorum.

• Beğen
Reactions: Pbb
betacım sonucuna çok sevindim...ağlamaklı bir şekilde gözlerim ışıldadı. dilerim bende salı günü güzel değerler görürüm.
betacım sonucuna çok sevindim...ağlamaklı bir şekilde gözlerim ışıldadı. dilerim bende salı günü güzel değerler görürüm.
Canım çok teşekkür ederim.sende salı günü.göreceksin bak.çok iyi sonuçlar alacağız.olumsuz düşünmeyelim.ilaçlarını birakma sakin.zeytinyağının faydasi var.birde cekirdekli yaş üzüm yeme kabızlık yapar

Kizlar lütfen kan değerlerinin hafife almayın benim 2.70 başladı önemli olan düzenli artış suan kuzumun kesesini gördüm ne olur endişe etmeyin sadece hamileyim diyin ve tadını çıkarın ağır işler ve hareketlerden uzak durun gerisi 9 ay sonra kucağımiza Rabbimin izni ile inş
Kaçıncı gün de ve.kaçınci günün embriyosunda bu sonuç çıktı canım

Canım oluyor opu sonrası, transfer sonrası. Bol su iç, biraz da yürü evde. Ben hep yürüyodum gaz tutunca. Bir de düzenli tuvalete çıkmaya çalış. Birkaç gün içinde geçiyor. Ayaklarını da sıcak tut..

teşekkürler canım. yapacağım bunları.

Canım çok teşekkür ederim.sende salı günü.göreceksin bak.çok iyi sonuçlar alacağız.olumsuz düşünmeyelim.ilaçlarını birakma sakin.zeytinyağının faydasi var.birde cekirdekli yaş üzüm yeme kabızlık yapar
İnşallah hayırlısı ile görelim bebişlerimizi. Çok teşekkür ederim.

kızlaraz önce sonucumu öğrendim negatif 2. denemede başarısız oldu :KK43:
biliyorum uzme kendini demek zor ama vardir herseyde bir hayir cnm rabbm simdi wermedi ise ilerde.daha iyisini hayirlisini verecegi icin seni cok iii anliorum bnde kaybettim simdi ikinci denemem sonuc bekliorum rabbim yuzumuzu fuldursun en kisa zamanda insallah cnm birakma kendini tmm mi

canım benim içime hep sen hamilesin gibi doğuyo :KK39: iiiiiinnnşşaaaalllaaaahhh öyledir.Allah hepimize versin :KK33:
Kiz agzin bal kaymak yesin senin emi :) Kurban oldugum Rabbim insallah oyledir ya cok cok istiyorum yarin buyuk gun mubarek cuma gunu Rabbim sen guldur yuzumuzu hepimizin insallah

kızlaraz önce sonucumu öğrendim negatif 2. denemede başarısız oldu :KK43:
canım üzülme demek mümkün değil. ama böyle durumlarda hayata bizi bağlayan sevdiklerimizi düşünmeliyiz. çok şükür sağlığımız yerinde, olmasa bu tedavileri olamazdık. toparlanmaya bak bundan sonra.

X