2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

crinone jel tortuları gibi ama daha topak topak ve hissettiğim şey otururken sökülüp süzülerek gelmeleri...nasıl üzücü bir his anlatamam...

moralini bozma canım hemen dur bekle test gününde pozitiff gorursek sana bu hallerini hatırlatıxam ona göre

Kendini uzme transferin 3.gününe kadar bendede oldu.çok ikinmadim ama.zor oldu.zeytinyagi ictim.sabah adam birer kasık.faydasi oldu.Rabbim bilir ya 9.gün degerim 28.1 çıktı inşallah katlanir.birde su iç bol bol
betacım sonucuna çok sevindim...ağlamaklı bir şekilde gözlerim ışıldadı. dilerim bende salı günü güzel değerler görürüm.

canim embriyonun gelisimine gore vagiriyorlar eger 3.gun embriyon 8 yada 9 hucreli olursa bu iyi gelistiginin gostergesi oldugu icin cagiriyorlar ama 3.gun 8 hucreli yerinne 4 yafa 5 hucreli okursa bu gelisiminin yavas oldugu icin istenen hucre sayisina gelene kadar bekliyorlar buda en fazla 5 gune kadar bekliyorlar sen icini rahat tut olumlu dusun
Sağol canım bilmiyordum inşallah Rabbim hayırlısını versin bebeklerimize kavuştursun bizleri :)

crinone jel tortuları gibi ama daha topak topak ve hissettiğim şey otururken sökülüp süzülerek gelmeleri...nasıl üzücü bir his anlatamam...
Tatlım kendini üzme. Onlar gerçekten de crinone tortuları. 11. haftada bıraktım crinone u 13.haftaya kadar hep öyle geldi içimden. Arttıkça arttı o döküntüler. Öyle bir ıkınmakla falan bişi olmaz. Ama tabi kabız olmaman gerekiyor. Hemen kayısı su sebze olayına gir. Kabızlığın geçsin bir an önce. Moralini de bozma. İnan bu bebeklerini kaybettin falan demek değil, allah korusun...

Tatlım kendini üzme. Onlar gerçekten de crinone tortuları. 11. haftada bıraktım crinone u 13.haftaya kadar hep öyle geldi içimden. Arttıkça arttı o döküntüler. Öyle bir ıkınmakla falan bişi olmaz. Ama tabi kabız olmaman gerekiyor. Hemen kayısı su sebze olayına gir. Kabızlığın geçsin bir an önce. Moralini de bozma. İnan bu bebeklerini kaybettin falan demek değil, allah korusun...
iNşallah öyledir canım. o kadar korktum ki...Lütfen sıkı sıkı tutunmuş olsunlar...salı test için zaten uzaktı. şimdi daha da uzak geliyor.

kızlar, opu'dan sonra iki gündür inanılmaz bir gaz var, otururken, yürüken, sizde de oldu mu? ne yapmalıyım bu gaz sancıları için?

canim ananas suyu o kadar iyi geliyorki kabizliga gunde 3 bardak ic hic sorun yasamazsin bnde daha zorlandifimi bilmem kalbini ferah tut ii dusun iii olsun

iNşallah öyledir canım. o kadar korktum ki...Lütfen sıkı sıkı tutunmuş olsunlar...salı test için zaten uzaktı. şimdi daha da uzak geliyor.
Yok merak etme. Bu gerçekten gayet olağan birşey. İnşallah salı günü göreceksin seninle olduklarını ve bu endişelerinin yersiz olduğunu. Ama böyle üzülmek de olmaz ki onlar içindeyken :) hemen toparlan. Kayısı ye su iç. Akşama sebze yemeği ye. Sabah kalkınca da hemen kayısı ye aç karnına ve üstüne su iç. Kabız olma durumun oluyor madem bunu her sabah yap. Çünkü inşallah hamileysen bağırsak bağları gevşediği için kabızlık bolcana olacak özellikle ilerleyen dönemlerde.

Kizlar lütfen kan değerlerinin hafife almayın benim 2.70 başladı önemli olan düzenli artış suan kuzumun kesesini gördüm ne olur endişe etmeyin sadece hamileyim diyin ve tadını çıkarın ağır işler ve hareketlerden uzak durun gerisi 9 ay sonra kucağımiza Rabbimin izni ile inş

kendiliğinden mi geçti canım? özel bişey yaptın mı? valla embryoları merak etmeyi bıraktım gaz sancımın derdine düştüm :KK43:
Canım oluyor opu sonrası, transfer sonrası. Bol su iç, biraz da yürü evde. Ben hep yürüyodum gaz tutunca. Bir de düzenli tuvalete çıkmaya çalış. Birkaç gün içinde geçiyor. Ayaklarını da sıcak tut..

Yok merak etme. Bu gerçekten gayet olağan birşey. İnşallah salı günü göreceksin seninle olduklarını ve bu endişelerinin yersiz olduğunu. Ama böyle üzülmek de olmaz ki onlar içindeyken :) hemen toparlan. Kayısı ye su iç. Akşama sebze yemeği ye. Sabah kalkınca da hemen kayısı ye aç karnına ve üstüne su iç. Kabız olma durumun oluyor madem bunu her sabah yap. Çünkü inşallah hamileysen bağırsak bağları gevşediği için kabızlık bolcana olacak özellikle ilerleyen dönemlerde.
Dr. duphalac alabilirsin demişti. bir kaşık içtim ve dediğin gibi yediğime dikkat edeceğim. Jel hep dökülüyordu ama ilk defa tuvallette otururken olunca ve 2 topak halinde süzülünce paniğim arttı.

Dr. duphalac alabilirsin demişti. bir kaşık içtim ve dediğin gibi yediğime dikkat edeceğim. Jel hep dökülüyordu ama ilk defa tuvallette otururken olunca ve 2 topak halinde süzülünce paniğim arttı.
O kullanma süresi arttıkça hep öyle tuvalete topak topak düşmeye başlayacak. Endişelenme. Topaklarda büyüyecek. Hatta benim bir kere düşmedi doktora gittim o cımbız gibi birşeyle aldı.

Sanırım bebişlerimi kaybettim. 2 gündür hiç ağrı sızı yok ve bugün kabız olduğum için ıkındım ve bişiler döküldü içimden. Moralim tam anlamıyla çöktü. daha test günüm salı ama çok ümitsizim kızlar
Canim uzulme Rabbim sana tutunmalarina izin verdiyse hic bisey engel olamaz buna biliyosun sabirli ol lutfen moralini bozma olucak bak gorursun uzulme sakin Rabbim yardimcin olsun sulu seyler ye ic devam etmesin kabizligin

X