2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydın arkadaşlar,
ben dün konroldeydim.veee 2 taneee minicik kesecik gördük.15 gün sonra da kalp atışları için çağırdı.
iğneleri sordum.tüm ilaçlara aynen devam etmeliymişim.
bir arkadaşla konuşuyoduk ismen çıkaramdım şimdi.
yani kalçadan progesterona ,karından kan sulandırıcıya estrofeme vs. full devam.bıraktırmıyor.
iğneyi hapla değiştirelim dedim olmaz dedi:))
neyse katlanacağız artık.
endişelerimi paylaştığımda da sen bu bebekleri sağlıkla doğurabilecek durumdasın.gayette güzel gözüküyorlar.herşey güzel olacak dedi:))biraz moral verdi.

Sağlıkla kalp atışını da duyarsin inşallah sabah sabah güzel haberin bize de moral oldu

günaydın arkadaşlar,
ben dün konroldeydim.veee 2 taneee minicik kesecik gördük.15 gün sonra da kalp atışları için çağırdı.
iğneleri sordum.tüm ilaçlara aynen devam etmeliymişim.
bir arkadaşla konuşuyoduk ismen çıkaramdım şimdi.
yani kalçadan progesterona ,karından kan sulandırıcıya estrofeme vs. full devam.bıraktırmıyor.
iğneyi hapla değiştirelim dedim olmaz dedi:))
neyse katlanacağız artık.
endişelerimi paylaştığımda da sen bu bebekleri sağlıkla doğurabilecek durumdasın.gayette güzel gözüküyorlar.herşey güzel olacak dedi:))biraz moral verdi.

ne güzel haber bu sağlıkla kolayca kucağına alırsın inşallah

Günaydın canım :) ne güzel bir haber bu rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... Güzel mutlu bir hamilelik geçir bebeklerine iyi bak :KK66: :KK66:
çok teşekkür ederim cnaım.ne güzel dilekler böyle.tüm bebek bekleyenlerimiz güzel hamilelik geçirsinler inş.
Canım sabah sabah çok güzel bir haber.hayırlı olsun.Allah hayırlısıyla elinize versin.çok mutlu oldum.cok sevindim.sıra bizlerde bugün transferimin 9. Günü.pazar tahlil günüm.hadi hayirlisi.darısı bizim başımıza.
çok sağol canım.darısı tüm hasretle bekleyenlerin başına.az kaldı senin de.inş. güzel haberler alacaksın canım

bebekokan bebekokan ne güzel be haber ben korkuyorum yapmaya idrar :KK43: benim hiç çıkmıyor hadi hayırlısı bakalım kan değerin güzel çıksın katlanarak gitsin sağlıkla kucağına al evladını
cok sagol cnm bnm bnde korkuyordum walla 6. gun cikmadi bgn yaptim ne olursa olsunn dedim cunku herkezde belli olmuyormus uzulmem dedim yaptim

@erre kan vweip geldin mi merak merak hp merak emin ol sen ne kadar heyecanlıysan bizde burada senin kadar heyaecanlıyız

C A N O C A N O senin transfer bugün muydu bn mi yanlış haturlıyırum
ayy hiç sorma bugün :)) yine bir heyacan kalktım kahvaltı hazırlıyorum 10:30 gibi evden çıkacağız 13:30 da gel dedi istanbul trafiği mağlum :) anca dua edin arkadaşlar akşam 23:00 gibi evde olurum rica ettim 9. Katta odaya çıkacağım :)

X