2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

yaaa arkadaslar birsey soracam utanarak alafranga wc oturmanin zarari var mi bir arkadas traansferden sonra kan testine oturmayin bebege zarar diyor gercekligi war mi korktum simdi yardimci olun arkadaslar bnaa

hiç bir bilgim yok ama,ne zararı olacak ki onu anlamadım

Canım benim kanamam pıhti şeklinde oldu endişe etme senin ki normal kanama değil mi bide bende kese görülmedi sende kese var normal kanama olabilir yüreğini serin tut
Ya senin su doktor gecinen kisiye cok pis dalasim var valla.lutfen hastanesini ismini acikla yaz biryerlere baskalarinin canini yakmasin pislik.cok kizdim ya neysse sen nasilsin canim.biraz daha topladin mi kendini

Hepimiz "prensim1975, post: 36949962, member: 562151"]Canım benim kanamam pıhti şeklinde oldu endişe etme senin ki normal kanama değil mi bide bende kese görülmedi sende kese var normal kanama olabilir yüreğini serin tut[/QUOTE]
Hepimiz için çok zor hayırlı olanı kucağımiza almayı nasip etsin yüce Rabbim

coraspini yine içmiiim ama dimi canım dr içme dedi belki kanı sulandırır adet olurum die içme dedi sanırım sence napiim içmiim mi
Benimde az lekelenmelerim oldu.dr biraktirdi bana kan sulandiriciyi.icme dediyse icme bence.kanamalar olunca biraktiriyolar.

Halek, post: 36, member: 601tamamınaarrr
Transferden sonra 3. Testimi yaptım bugün 15. Gün değerim 870 çıkmış iyi bişey di mi :)[/QUOTE]
Hayirli olsun canim allah tamamına erdirsin

Benimde az lekelenmelerim oldu.dr biraktirdi bana kan sulandiriciyi.icme dediyse icme bence.kanamalar olunca biraktiriyolar.
ayyy keske içmeseydim ama ptesi basladı hemşirem iç dedi içtim bugünde dru aradım o bırak dedi ama içmiş bulundum bişi olmaz inş yaa tüh bak canım sıkıldı şimdi hemşire nie iç dedi o zaman ki ptesi geldi leke salıda nokta kadar bugünde tırnak büyüklüğünde geldi içtim ne biliim

kızlar benim 3. gün embriyosuydu ve 8 . gün test yaptırdım 25 çıktı. Doktorum da 10. gün test yaptırmamı istemişti. çok heyecanlıysanız yaptırın varsa az da olsa çıkar..

Canım ya vala duramıyorum akşam çıkışta yaptırmayı düşünyorum testi inşallah güzel haberler alabilirm. Bekleyen herkesin yüzü gülsün Yarabbim.

YARIN 12. Gün teste gidiyorum yarın sabah dua edin inşallah güzel haberlerle döneyim doktorum Pazartesi dedi ama yok tahammülüm kalmadı hele idrarda negatif çıkınca dün hiç kalmadı

Bencede yaptır canım hayırlı güzel haberlerle gel inşallah.

Canım bugün gittim kese bebek hepsi düşmüş şimdilik kurtaj yk kanama bekliyorum bana yaptığı açıklama şu oldu belki kanın da pıhtılaşma olabilir o yüzden düşmüştür olsun biz yine deneriz bu sefer coraspin veririm dedı bu nedemek ya şok olduk eşimde bende bunu daha önce duusunseydiniz dedik cevap şu oldu ben üçüncü denemede veriyorum iyice batırdı anlayacağın sabret tim ve Allaha havale ettim yoksa adama dalacaktim bu kadar rahat bir konuşma olamaz ya biz maddi ve manevi sıkıntı yaşıyoruz kolay değil bide onca ilaçla Sağlığımızı tehlikeye atıyoruz bence biraz daha kontrollü olmalı Dr... İnsanız ve kaybettiğimiz embriyolar bile bir insan. Söyleyecek bir şey yok tecrübe oldu bana bundan sonra her şeyi sorgulayacagim elimden geleni yapacagim, daha çok güvenecegim kontrollü bir Dr la devam edeceğim ama iki ay ara vereyim toparlanayim diyorum.Tabi bunların öncesinde her şey rabbimin ol demesiyle ama çok istiyorum mücadele veriyorum bir gün olacak inanıyorum.[/QUOTE]

Canım bazı hastaneler özellikle araştırma uygulama hastanesiyse tedavi yöntemi bu şekilde oluyor. Aynı şeyi bende yaşadım ama sen düşük yaptığın için daha fazla etkilendin tabiki (Rabbim Sabrını ve kısa sürede evladını versin sana) Benim ilk iki denemede tutunma hiç gerçekleşmedi negatifti. ve sadece jel ve estroferm kullandım. Sebep olarak da şunu söylüyorlar yaşı genç ve tek taraflı sorunu olan çiftlerde az ilaç ve hormonla hamile kalıp doğurabilecekken, vücuda daha fazla ilaç ve hormonu boşuna vermemek.. Çünkü o kullandıgımız bütün ilaçların Allah korusun yan etkileri var kansere bile davetiye çıkarıyor (Allah korusun.) Kan sulandırıcı iğne verdi mesela 3. deneme bana ve aslında çok riskli bi durum bi kaza yada ani bir ameliyat olması gerektiğinde Allah korusun hayatımıza mal olabilir. Bazı doktorlar kabul ediyorum ki fazla umursamaz ve ilgisiz ama bazende bizim için iyi olanı yapıyorlar. Hiç olumsuz düşünme Allahın bi bildiği vardır hayırlısıyla gelsin bebeğin inşallah.

Olmus olan artik ama sen bosver hemsireyi.eger guvenin tamsa doktorundan baskasini dinleme canim.

cnm kanama şeklinde değil ki seninki şuan sıkıntı yapma. Allaha emanet olun kötü şeyler getirme aklına.. Herşey güzel olacak

Hamis kalan arkadaşlar cinsel ilişki yasakmi nezaman a kadar yasak bizim ki yeter dio ufff
Allaaam yaa.baksin basinin caresine.bu konuda tehlikeli donemler bu donemler.12 haftani bi tamamla bence.dr.unda ayni seyi solicektir zaten.bana kalsa 9 ay 10 gun, bide lohusalik falan... 1.yas gununu kutlariz artik biz

Canım sıkıntı yapma benim de lekelenmelerim oldu ama coraspin hiç bırakmadım hala devam ediyorum vajinal jel kullandıysan o yapıyor lekelenme adet kanaması gibi yoğun olmadıkça sorun olmaz Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…