2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kanama oldu arkadaşım pıhti şeklinde geldi kalcadan igne oldum proluton sonra kanama kesildi Dr bir şey olmaz dedi bende içim rahat etsin diye tekrar kan testi yaptırdım düştüğünü gördük Dr arayip söyledim ilaçları bırak dedi yarın Dr a gidip kontrol olacam parça felan var mı değer 0 mi kurtaj mi olucam neden böyle oldu anlayacağım sorularima cevap verebilirse bu arada sana da çok geçmiş olsun sen beklemede sin galiba kaçıncı denemen dondurulmuş muydu
Kiz sen yazdikca senin dr a ayar oluyorum haberin olsun.bu tup bebeklerden once asilama diye baslamistim bi bayan dr.la.tavsiyeyle gittim guya.tedavi basarisiz ama dogal yolla gebe... 6 haftalikken kalp atisiyla ogrendim.2 hafta kanamam oldu.o samsunda ben vanda ilce koyunde gorevdeydim o zaman.bisi olmaz diyip durdu.ne ilac ne bisey.vanda bi ozel hastaneye gittim. Kalp atisi durmus coktan acil kurtaj dedi.yani benim tavsiye eseri dr.um az daha beni zehirliyodu.test yaptir kalp atisina bi daha baktir deme kolayligina sahipken hemde. Tatlim ince ele sık doku tavsiyeleri.dualaeim seninle.[/QUOTE]

Canım bugün gittim kese bebek hepsi düşmüş şimdilik kurtaj yk kanama bekliyorum bana yaptığı açıklama şu oldu belki kanın da pıhtılaşma olabilir o yüzden düşmüştür olsun biz yine deneriz bu sefer coraspin veririm dedı bu nedemek ya şok olduk eşimde bende bunu daha önce duusunseydiniz dedik cevap şu oldu ben üçüncü denemede veriyorum iyice batırdı anlayacağın sabret tim ve Allaha havale ettim yoksa adama dalacaktim bu kadar rahat bir konuşma olamaz ya biz maddi ve manevi sıkıntı yaşıyoruz kolay değil bide onca ilaçla Sağlığımızı tehlikeye atıyoruz bence biraz daha kontrollü olmalı Dr... İnsanız ve kaybettiğimiz embriyolar bile bir insan. Söyleyecek bir şey yok tecrübe oldu bana bundan sonra her şeyi sorgulayacagim elimden geleni yapacagim, daha çok güvenecegim kontrollü bir Dr la devam edeceğim ama iki ay ara vereyim toparlanayim diyorum.Tabi bunların öncesinde her şey rabbimin ol demesiyle ama çok istiyorum mücadele veriyorum bir gün olacak inanıyorum.

Şimdi tekrar konustukta büyük ihtimal biri gelismiyor bebeğin o yüzden düşük cikiyordur diyo 2 embriyo transfer edilmişti yarın yeniden kan verdi ama eşim verme diye kızıyor

canım,eşine bakma bu durumda senin ve bebeklerinnsağlığı onemli doktor ver diyorsa ver

Haklısın, her işte bir hayır vardır. Beşinci gün daha iyi , inşallah sağlıkla gelişirler o güne kadar. Bana adetin ikinci günkü kontrolde 19 eylül cuma transfer ederiz deyince hep aklımda o vardı. Ama bugün hafta başına bırakıp bekleyeceğiz dedi. Bilmiyorum, sabredip dua etmek bundan sonrası dediğin gibi... Senin sonucun ne zaman?

Ben bugün sonucu aldım canım 280 çıktı doktorun aramasını bekliyorum soracağım çok şey var. İnşallah sende güzel sonuçlar alacaksın ama stres yapma ben de çok takıntılı bir insanım kafam da büyütürüm ama bu tedavi sürecinde dünya yansa umurumda değil dedim ve çok sakin davrandım aslında elimden geleni yaptım Allah bu zamanı kısmet ettiyse olacak dedim hep ve olumlu düşündüm. Allah herkese gönlüne göre versin.

Kiz sen yazdikca senin dr a ayar oluyorum haberin olsun.bu tup bebeklerden once asilama diye baslamistim bi bayan dr.la.tavsiyeyle gittim guya.tedavi basarisiz ama dogal yolla gebe... 6 haftalikken kalp atisiyla ogrendim.2 hafta kanamam oldu.o samsunda ben vanda ilce koyunde gorevdeydim o zaman.bisi olmaz diyip durdu.ne ilac ne bisey.vanda bi ozel hastaneye gittim. Kalp atisi durmus coktan acil kurtaj dedi.yani benim tavsiye eseri dr.um az daha beni zehirliyodu.test yaptir kalp atisina bi daha baktir deme kolayligina sahipken hemde. Tatlim ince ele sık doku tavsiyeleri.dualaeim seninle.

Canım bugün gittim kese bebek hepsi düşmüş şimdilik kurtaj yk kanama bekliyorum bana yaptığı açıklama şu oldu belki kanın da pıhtılaşma olabilir o yüzden düşmüştür olsun biz yine deneriz bu sefer coraspin veririm dedı bu nedemek ya şok olduk eşimde bende bunu daha önce duusunseydiniz dedik cevap şu oldu ben üçüncü denemede veriyorum iyice batırdı anlayacağın sabret tim ve Allaha havale ettim yoksa adama dalacaktim bu kadar rahat bir konuşma olamaz ya biz maddi ve manevi sıkıntı yaşıyoruz kolay değil bide onca ilaçla Sağlığımızı tehlikeye atıyoruz bence biraz daha kontrollü olmalı Dr... İnsanız ve kaybettiğimiz embriyolar bile bir insan. Söyleyecek bir şey yok tecrübe oldu bana bundan sonra her şeyi sorgulayacagim elimden geleni yapacagim, daha çok güvenecegim kontrollü bir Dr la devam edeceğim ama iki ay ara vereyim toparlanayim diyorum.Tabi bunların öncesinde her şey rabbimin ol demesiyle ama çok istiyorum mücadele veriyorum bir gün olacak inanıyorum.[/QUOTE]

olacak olacak Allah izin verdiği zaman denekkş daha zamanı değilmiş doktor gerçekten çok önemli sana hiç iyi doktor denk gwlmemiş inşallah bu seferki tedavibde seninle ilgili her şeyi araştırıp bilgi veren bir doktor bulursun:) maddi ve manevi biraz rahatlamak gerekiyor zor durum,ama ble kafanı br güzel dağıt sağlam kafa ve ilk kez yapıyormuş gibi heyecanla başlaman dileğiyle

Ya gerçekten bu düşük neden çok kanama varsa düşük olur diye düşünüyoruz benimde kanamam çok oldu Dr gittim yerinde duruyor dedi kanayan sensin bebek değil dedi çok güvendiğim biri inanıyorum ama P prensim1975 söylediklerinden sonra acaba kan testi yapayım mi offf

Canım benim kanamam pıhti şeklinde oldu endişe etme senin ki normal kanama değil mi bide bende kese görülmedi sende kese var normal kanama olabilir yüreğini serin tut

canım,eşine bakma bu durumda senin ve bebeklerinnsağlığı onemli doktor ver diyorsa ver
Zaten moralim bozuldu bide o bağırdı çağırdı telefonda niye gelismiyor ki beslenmeme ilaclarama dikkat ediyorum niye böyle oluyor anlamıyorum hep mutlulugum yarım kalıyor :KK61:

Kiz sen yazdikca senin dr a ayar oluyorum haberin olsun.bu tup bebeklerden once asilama diye baslamistim bi bayan dr.la.tavsiyeyle gittim guya.tedavi basarisiz ama dogal yolla gebe... 6 haftalikken kalp atisiyla ogrendim.2 hafta kanamam oldu.o samsunda ben vanda ilce koyunde gorevdeydim o zaman.bisi olmaz diyip durdu.ne ilac ne bisey.vanda bi ozel hastaneye gittim. Kalp atisi durmus coktan acil kurtaj dedi.yani benim tavsiye eseri dr.um az daha beni zehirliyodu.test yaptir kalp atisina bi daha baktir deme kolayligina sahipken hemde. Tatlim ince ele sık doku tavsiyeleri.dualaeim seninle.

Canım bugün gittim kese bebek hepsi düşmüş şimdilik kurtaj yk kanama bekliyorum bana yaptığı açıklama şu oldu belki kanın da pıhtılaşma olabilir o yüzden düşmüştür olsun biz yine deneriz bu sefer coraspin veririm dedı bu nedemek ya şok olduk eşimde bende bunu daha önce duusunseydiniz dedik cevap şu oldu ben üçüncü denemede veriyorum iyice batırdı anlayacağın sabret tim ve Allaha havale ettim yoksa adama dalacaktim bu kadar rahat bir konuşma olamaz ya biz maddi ve manevi sıkıntı yaşıyoruz kolay değil bide onca ilaçla Sağlığımızı tehlikeye atıyoruz bence biraz daha kontrollü olmalı Dr... İnsanız ve kaybettiğimiz embriyolar bile bir insan. Söyleyecek bir şey yok tecrübe oldu bana bundan sonra her şeyi sorgulayacagim elimden geleni yapacagim, daha çok güvenecegim kontrollü bir Dr la devam edeceğim ama iki ay ara vereyim toparlanayim diyorum.Tabi bunların öncesinde her şey rabbimin ol demesiyle ama çok istiyorum mücadele veriyorum bir gün olacak inanıyorum.[/QUOTE]
Temiz bi sopa haketmis senin doktor bence.deneme tahtasimisin canim sen.ay cok sinirlendim herife :mad: sen dr jatasindan kaybettin bence bebegini.o kadar tutunmus sana bi coraspin yada kan sulandirici igne.la havle yaa.bence adini lanse etmek yerine az kalir.bas bas bagirmalisin buralarda adiyla yaptiklarini.

Ben bugün sonucu aldım canım 280 çıktı doktorun aramasını bekliyorum soracağım çok şey var. İnşallah sende güzel sonuçlar alacaksın ama stres yapma ben de çok takıntılı bir insanım kafam da büyütürüm ama bu tedavi sürecinde dünya yansa umurumda değil dedim ve çok sakin davrandım aslında elimden geleni yaptım Allah bu zamanı kısmet ettiyse olacak dedim hep ve olumlu düşündüm. Allah herkese gönlüne göre versin.
Gerçekten çok sevindim :) :) İnşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Bir tek sen cevap yazdın ve tam ihtiyacım olan şeyleri yazmışsın :) Teşekkür ederim desteğin için. Takıntı yapmamak için belki bu siteye de daha az girerim. İnsan okudukça kurcalıyor. İyi dileklerin için de sağol, Allah sana da gönlüne göre versin.

Zaten moralim bozuldu bide o bağırdı çağırdı telefonda niye gelismiyor ki beslenmeme ilaclarama dikkat ediyorum niye böyle oluyor anlamıyorum hep mutlulugum yarım kalıyor :KK61:

Yarım kalan bir şey yok ki neden bu kadar kendini üzüyorsun. Önceki yazıları okudum yanlış anlamadıysan 2 adet transfer edildi biri gelişmemiş diye üzülüyorsun gelişen sana tutunanı düşün bir tane olsun sağlıklı olsun senin olsun üzülerek onları da üzme dua et.

canım moral bozmak yok hayır hayır kesinlikle bozmak yok yarım kalan da bir şey yok bizler duygusalız eşlerse bazen böyle tepkiler verebiliyorlar benim elimde transfer olduk eve geldik bir laf etti. Daha dur desin bu gün ilk gün sen ne diyorsun bana hemen telefonu kapadım üzme sakın kendini ahhh eşlwr bazen hiç anlamıyorlar bizi

Gerçekten çok sevindim :) :) İnşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Bir tek sen cevap yazdın ve tam ihtiyacım olan şeyleri yazmışsın :) Teşekkür ederim desteğin için. Takıntı yapmamak için belki bu siteye de daha az girerim. İnsan okudukça kurcalıyor. İyi dileklerin için de sağol, Allah sana da gönlüne göre versin.

Teşekkür ederim. Bende bu siteye hiç bir şey yazmıyordum okuyup çıkıyordum. Ama seni anlayan gerçekten seninle aynı yolda yürüyen insanlar bunu gördüm. Elimden keşke daha fazlası gelse daha çok yardımcı olabilsem, bu süreçte sadece kendini düşün sağlığın için elinden geleni yapmaya çalış. Allah'ım yardımcın olsun bol sabır versin güzel haberlerle sevindirsin.

yaaa arkadaslar birsey soracam utanarak alafranga wc oturmanin zarari var mi bir arkadas traansferden sonra kan testine kadar oturmayin bebege zarar diyor gercekligi war mi korktum simdi yardimci olun arkadaslar bnaa:110:

X