2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam kizlar nasilsiniz bugun 9. gunum ya sizinde caniniz hep biseyler istiyormu benim canim eksi seyler istiyor hep jelibon yiyorum cocuk gibi :) bol limonlu salatalar meyve sulari findik fistik badem ananas agzim hic durmuyor bunlar aserme olamaz dimi

Hehehehehe aha benden bir tane daha varmış :) olamaz diyolar canım ama benim de aklım fikrim hep yemekte canım ne çekse diye düşünüyorum resmen

Hehehehehe aha benden bir tane daha varmış :) olamaz diyolar canım ama benim de aklım fikrim hep yemekte canım ne çekse diye düşünüyorum resmen
Aynen ya elimde hep bisey yiyorum :) ye eksiyi cikar ayseyi derler ya Allahim diyorum aysemi geliyor insallah Rabbim cuma gunu mutsuzluktan degil mutluluktan aglamak istiyorum

Aynen ya elimde hep bisey yiyorum :) ye eksiyi cikar ayseyi derler ya Allahim diyorum aysemi geliyor insallah Rabbim cuma gunu mutsuzluktan degil mutluluktan aglamak istiyorum
Inşallah canım
Hamilelik belirtileri için daha çok erken biz de haftaya Çarşamba keseyi görcek inşallah ama bugün elim ayağım eksik benim sürekli yatıp kendimi dinlediğimden mi yoksa artık başlıyor mu bilmiyorum. Olacak herşeye yabancıyız bir o kadar da hevesli. Normal yolla gebe kalanlar bizi anlamaz ama biz bulantıları kusmaları bile hasretle bekliyoruz. Rabbim hepimize sağlıkla hamilelik güzellikleri yaşatsın bebelerimize sağlıkla kavuşalım inşallah

Amin canim amin ne guzel dedin anlamazlar bizi dogru cunku onlar istediginde oluyor olsun bizimde imtahanimiz bu Rabbim daha beterinden korusun cagresiz dertten korusun cumlemizi insallah sende kesenide gor kalp atisinida duy kucaginada al insallah canim benim :)

Nahre bende öyleyim devamlı yemek yeme isteği duyuyorum sıkıntıdan bence canımızın bir,şey istediğinden değil yani daha çok erken belirtiler için

Merhaba canım :) olabilir bu durumda çalışıyor olmak çok zordur ya dikkat et merdivenleri çıkarken ayakta olduğun için gün boyunca yoruldugun için belinin ağrıması normaldir Allaha emanet et canım rabbim korusun sende kendini kolla sağlıkla kucağına a al

inş canım bende akşam kan testi yaptırdım yrn 3 te cıkıcak inş pozitifi görürüm bende seninki kaç haftalık oldu

Âmin canım hepimiz için dua ediyorum Rabbim ağır imtihanlar yaşatmasın bugünleri bile hayal edemiyodum buna bile şükrediyorum inşallah sonuna kadar gider bebelerimizi öpüp koklaşmak hepimize nasip olur

inş canım bende akşam kan testi yaptırdım yrn 3 te cıkıcak inş pozitifi görürüm bende seninki kaç haftalık oldu
Canım ne kadar çok bekletiyolar kan verdikten sonra bir kaç saat içinde öğrendim ben hep. Neyse yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin az daha sabır
Transfer olalı bugün tam 2 hafta oldu canım haftaya bugün keseyi görmeyi ümid ediyorum

Ciddiyim nbolat, post: 36953075, member: 615686"]Tatlim kizcagiza bunlari yadatan dr tayfun bagis zaten.sende koca ist.da o adami tavsiye ettin ya [/QUOTE]
Ciddimisin nasil ya bende bu sorunlar yok ama offff dur bakalım

ewt ya sorma aman sonuc pozitif cıksında gec öğreniyim zaten sonucu duymaya cesaretim bile yok

E="prensim1975, post: 36949794, member: 562151"]Kiz sen yazdikca senin dr a ayar oluyorum haberin olsun.bu tup bebeklerden once asilama diye baslamistim bi bayan dr.la.tavsiyeyle gittim guya.tedavi basarisiz ama dogal yolla gebe... 6 haftalikken kalp atisiyla ogrendim.2 hafta kanamam oldu.o samsunda ben vanda ilce koyunde gorevdeydim o zaman.bisi olmaz diyip durdu.ne ilac ne bisey.vanda bi ozel hastaneye gittim. Kalp atisi durmus coktan acil kurtaj dedi.yani benim tavsiye eseri dr.um az daha beni zehirliyodu.test yaptir kalp atisina bi daha baktir deme kolayligina sahipken hemde. Tatlim ince ele sık doku tavsiyeleri.dualaeim seninle.[/QUOTE]

Canım bugün gittim kese bebek hepsi düşmüş şimdilik kurtaj yk kanama bekliyorum bana yaptığı açıklama şu oldu belki kanın da pıhtılaşma olabilir o yüzden düşmüştür olsun biz yine deneriz bu sefer coraspin veririm dedı bu nedemek ya şok olduk eşimde bende bunu daha önce duusunseydiniz dedik cevap şu oldu ben üçüncü denemede veriyorum iyice batırdı anlayacağın sabret tim ve Allaha havale ettim yoksa adama dalacaktim bu kadar rahat bir konuşma olamaz ya biz maddi ve manevi sıkıntı yaşıyoruz kolay değil bide onca ilaçla Sağlığımızı tehlikeye atıyoruz bence biraz daha kontrollü olmalı Dr... İnsanız ve kaybettiğimiz embriyolar bile bir insan. Söyleyecek bir şey yok tecrübe oldu bana bundan sonra her şeyi sorgulayacagim elimden geleni yapacagim, daha çok güvenecegim kontrollü bir Dr la devam edeceğim ama iki ay ara vereyim toparlanayim diyorum.Tabi bunların öncesinde her şey rabbimin ol demesiyle ama çok istiyorum mücadele veriyorum bir gün olacak inanıyorum.[/QUOTE]
Canim bana doktorum dediki 3 ay bekleyelim dedi, ben tedavinin başından beri corasprin kullanıyordu devam etseydi 33 haftaya kadarda kullanacakmisim, bide beta HCG 0 lanana kadar ilişki yasak dedi, 0 lanmasida 25 gün falan surdu

Âmin canım hepimiz için dua ediyorum Rabbim ağır imtihanlar yaşatmasın bugünleri bile hayal edemiyodum buna bile şükrediyorum inşallah sonuna kadar gider bebelerimizi öpüp koklaşmak hepimize nasip olur
Amin canim hepsi hayalim opup koklamak boyle varya bi olsunlar Allahin izniyle minciklicam onlari ope ope kizarticam kokularini boyle taaa cigerime cekicem insallah defter tutuyorum onlara boylece birazda olsa baskalariyla konusamadiklarimida onlara yaziyorum bi gun gelicek okuyacaklar bunlari Allahimin izniyle inaniyorum buna

kacıncı denemenızde bebeklerınıız tutundu kıslar yazabılırmısın cok merak ettımm :)sızın adınıza cccok sevındım Rabbım hayırlısı ıle kucagınıza almayı nasıp etsınn

Çok güzelbu yorucu süreci nolursa olsun kendi başımıza yaşıyoruz. Transfer esnasında yaşadığım duygu yoğunluğunu kimse anlamaz ben de yazıyorum en güzeli yazmak. Dostlarımız ailemiz yanımızda olsalar bile bazı şeyleri anlamaları imkansız oluyor bizi bizden başka kimse anlayamıyor ne yazık

Ciddiyim nbolat, post: 36953075, member: 615686"]Tatlim kizcagiza bunlari yadatan dr tayfun bagis zaten.sende koca ist.da o adami tavsiye ettin ya
Ciddimisin nasil ya bende bu sorunlar yok ama offff dur bakalım[/QUOTE]

Dr ismi açıklamak değil niyetim ben gidişat hakkında yaşadıklarımı paylaşıyorum ki bu sadece benim Dr İçin değil herhangi biri de olabilir dikkat edelim diye en ufacık bir şeyde birbirimize soruyoruz ya ne yapacağız ne olacak merak içinde moral bulmaya çalışıyoruz birbirimizden o yüzden bn tedavıme boyunca burda o kadar güzel arkadaşlar kardeşler edindim ki beni gece yarısı arayıp moral vermeye çalışan var,Dr lar herkese göre değiştiriyor tedavi şeklini ilk, ikinci ,üçüncü deneme yapanlar gibi ...maddiyat gibi...bence sağlık bu çok önemli ve kişiden kişiye değişiyor tedavi şekli ama bugün başka bir Dr a yaşadıklarımı anlattım şok oldu bu bana yapılan tedavi şekli zaten gönlüm den geçen kimse yanmasin herkes mutlu olsun.Kime gidilir se gidilsin burda ki yaşananları anlatmak ve bilinçli olmak lazım. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…