2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım sıkıntı yapma benim de lekelenmelerim oldu ama coraspin hiç bırakmadım hala devam ediyorum vajinal jel kullandıysan o yapıyor lekelenme adet kanaması gibi yoğun olmadıkça sorun olmaz Allah'ın izniyle
ewt cnm jel kullanıyorum suan hemşire ondan dedi ama dr u aradım bugün aspirini bırak dedi o da ne biliim şaştım kaldım birazdan teste gitcem inş pozitif cıkar dua edin senin transferin kacıncı günü geldi lekenmen testi ne zaman yapmıstın cnm

ewt cnm jel kullanıyorum suan hemşire ondan dedi ama dr u aradım bugün aspirini bırak dedi o da ne biliim şaştım kaldım birazdan teste gitcem inş pozitif cıkar dua edin senin transferin kacıncı günü geldi lekenmen testi ne zaman yapmıstın cnm
suan acaip bi bel agrım var inş adet olmam kızlar yaa

Haklısın, her işte bir hayır vardır. Beşinci gün daha iyi , inşallah sağlıkla gelişirler o güne kadar. Bana adetin ikinci günkü kontrolde 19 eylül cuma transfer ederiz deyince hep aklımda o vardı. Ama bugün hafta başına bırakıp bekleyeceğiz dedi. Bilmiyorum, sabredip dua etmek bundan sonrası dediğin gibi... Senin sonucun ne zaman?
Merhaba Canım,
Senin de doktorun Güvenç Bey'di değil mi? Adetten kaç gün sonra transfer yapacak bu durumda sana?

Neden kızıyor H haticee21 bence kan ver dediği gibi Dr eğer biri düşerse diğeri için tekrar yükselişe geçer benim kanamam oldu kan testi yaptırdı ve hersey normal dedi ve gerçekten öyle kese yi gördüm allahın izniyle kuzucuğun seninle

P prensim1975 canım varya sinir oldum ne diyeceğimi bilemiyorum ne olanla ölene care yoktur inş iyi bir Dr bulursun iyice dinlen ve toparlan bir an önce Istanbul Anadolu yakasında isen kadıköy Acıbadem Tayfun bağış tavsiye ederim

Yarım kalan bir şey yok ki neden bu kadar kendini üzüyorsun. Önceki yazıları okudum yanlış anlamadıysan 2 adet transfer edildi biri gelişmemiş diye üzülüyorsun gelişen sana tutunanı düşün bir tane olsun sağlıklı olsun senin olsun üzülerek onları da üzme dua et.
Ilk duyduğum da çok üzüldüm ama su an biraz daha sakinim ama keşke oda tutunabilse gelisse ama nplm diğeri sağlıklı olsunda birde ben onu sağlık ocağında yaptirmistim herkez sağlık ocağına güvenme saatlerce bekliyor falan diyolar zaten onu yaptirmam gereksizdi

canım moral bozmak yok hayır hayır kesinlikle bozmak yok yarım kalan da bir şey yok bizler duygusalız eşlerse bazen böyle tepkiler verebiliyorlar benim elimde transfer olduk eve geldik bir laf etti. Daha dur desin bu gün ilk gün sen ne diyorsun bana hemen telefonu kapadım üzme sakın kendini ahhh eşlwr bazen hiç anlamıyorlar bizi
Yok uzulmcem zaten ikisi de sağlıklı olcak inanıyorum sağlık ocağında verdim o testi zaten gereksiz yere çevredekiler de sağlık ocağına güvenme diyorlar hemsiremiz de öyle dedi zaten sağlıkla kucağıma alcam allahım nasip etcek inşallah

Ilk duyduğum da çok üzüldüm ama su an biraz daha sakinim ama keşke oda tutunabilse gelisse ama nplm diğeri sağlıklı olsunda birde ben onu sağlık ocağında yaptirmistim herkez sağlık ocağına güvenme saatlerce bekliyor falan diyolar zaten onu yaptirmam gereksizdi

Hiç üzülme her şey de bir hayır vardır. Elimizde olanlarla şükretmeyi bilmek lazım. İki tane olup ileride sağlık problemi olacağına bir tane olsun sağlıklı eli ayağı düzgün olsun lütfen üzülme artık...

Günaydınnnn canım nasılsın hamilelik nasıl geçiyor rabbim sizi korusun :)
merhaba canım 3 gündür siteyi takipte zorlanıyorum.hem misafir hem de çalışmaya başladım yorgunluk.benim bir sorunum var çalıştığım okulun 3.katında sınıfım.özellikle bugün in çık in çık öldüm bittim.eve geldim belim agrıyor.acaba bi zararı olur mu

Hiç üzülme her şey de bir hayır vardır. Elimizde olanlarla şükretmeyi bilmek lazım. İki tane olup ileride sağlık problemi olacağına bir tane olsun sağlıklı eli ayağı düzgün olsun lütfen üzülme artık...
Uzulmuyorum artık iyiyim inşallah bişey olmayacak inanıyorum

Günaydınnnn canım nasılsın hamilelik nasıl geçiyor rabbim sizi korusun :)
bunların dışında bişey diyecem ama gülmeyin.dr kese için erken dedi kalp atışı ile beraber görmek istedi.benim zorlamamla karından baktı ve alel acele bu dedi elime ultrasyon kağıdı tutuşturdu.eşimle kağıda bakıyoruz orada sanki iki kese var:)aslında fotoğraf yükleyebilirim bi bakarsınız ama eşim boş ver çok kurcalama iyi değil er yada geç belli olur diyo:)

Transferin 5.günü sabah bildiğin kan geldi benden sonra da kahverengi lekelenmeler günlerce devam etti. 8.gün test yaptım Allah'a şükür çıktı. 5.gün embriyosuydu. Inşallah sen de hayırlı haber verirsin bize seviniriz burda :)

H haticee21 canım bu soruyu bende hep merak ediyorum sanırım yaşamadan anlaşılmıyor inş hiç yaşamayız ve hiç anlamayız Rabbim sen büyüksün bu aciz kullarının kucaklarını boş bırakma amin

P prensim1975 canım varya sinir oldum ne diyeceğimi bilemiyorum ne olanla ölene care yoktur inş iyi bir Dr bulursun iyice dinlen ve toparlan bir an önce Istanbul Anadolu yakasında isen kadıköy Acıbadem Tayfun bağış tavsiye ederim
Tatlim kizcagiza bunlari yadatan dr tayfun bagis zaten.sende koca ist.da o adami tavsiye ettin ya :KK12:

X