2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

şimdi drumu aradım bizim için bişi ifade etmio sen ilaçlarına aynen devam et bir tek coraspini bırak dedi aslında ptesi hemşiremi aradım o bırakma kullan dedi drum bugün bırak dedi pff bilmiom hemşire jelden oluo demişti ama korkuorum ya inş bu sefer tutmustur Allahım yüzümüzü güldürsün inş acaba idrar testinde çıkarmı

ya bence coraspirini bırakma ya pıhtılaşma varsa... senin acil test yaptırman lazım yoksa o lekelenmenin neyden kaynaklandıgını anlamak zor.

Bu coraspirini bana vermediler herkeze mi veriyolar nie vermediler ki bana :110: ay ben nie bole vesveseliyim yaaaa:eek:

YARIN 12. Gün teste gidiyorum yarın sabah dua edin inşallah güzel haberlerle döneyim doktorum Pazartesi dedi ama yok tahammülüm kalmadı hele idrarda negatif çıkınca dün hiç kalmadı
neden pazartesi diyor yarın 12.günüm diyorsun m

neden pazartesi diyor yarın 12.günüm diyorsun m
15 gün sonra gel dedi bu sefer gecen 12 gün sonra çağırmıştı o 5.gün embriyo bu 3. Belki sebep bu ama 3. Günde 12. Güne çağırıyor çoğu doktor işte bende bunun için giriyorumm beni kimseler tutamazz :)

YARIN 12. Gün teste gidiyorum yarın sabah dua edin inşallah güzel haberlerle döneyim doktorum Pazartesi dedi ama yok tahammülüm kalmadı hele idrarda negatif çıkınca dün hiç kalmadı

İdrar testi sonucuna göre kendini üzme derim ben idrara zaten geç geçiyor tek sağlıklı bilgi kan testinde. İnşallah güzel haberlerle gelirsin. Ne olursa olsun olumlu düşünmeye çalış derim.

ya bence coraspirini bırakma ya pıhtılaşma varsa... senin acil test yaptırman lazım yoksa o lekelenmenin neyden kaynaklandıgını anlamak zor.
ayy dur ben eşime böle söliim o zaman tmm der kesin şimdi gitsem aksam cıkar test sonucu eşim akşam gelio o götürse yrn sabah cıkar ne zaman gitsem şimdi anlamadım

15 gün sonra gel dedi bu sefer gecen 12 gün sonra çağırmıştı o 5.gün embriyo bu 3. Belki sebep bu ama 3. Günde 12. Güne çağırıyor çoğu doktor işte bende bunun için giriyorumm beni kimseler tutamazz :)

mutlu olalım inşallah bende cumartesi gidicem doktor pazartesi dedi bana da

Merhaba arkadaşlar, bugün kontrolüm vardı transfer öncesi. Cuma transfer için umutluydum. Ama pazartesi salıya kaldı :KK43: Her şey yolunda iki gün geç olsun, üzülmeyeyim diyorum ama elde değil ... Üçüncü gün embriyosu dondurulmuştu. Çözüp beşinci güne gideceğiz demişti doktor. Neden bu kadar bekliyorum anlamadım. Pazar klinikte değilim dedi, yine de hesap tutmuyor. Fikri olan var mı??

Canım benimde idrarda negatifff ti çok ağladım olmadı die ama kanda pozitif i gördüm üzülme

X