2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

bu gece rüyamda gördüm,doğum,flan yapmışım diyorum ki anne yatağımı yapsın ben doğum yaptım geliyorum annem diyor kızım,daha zamanın vardı bende diyorum ki doğdu anne işte ne yapayım :))

bir rüyamda da kan testi yapmışım değerim 100 ün üstünde çıkmış,

rüyalarımda bile ya test yapıyorum ya da doğum yapıyorum kafayı yedim,sanırım

YARIN 12. Gün teste gidiyorum yarın sabah dua edin inşallah güzel haberlerle döneyim doktorum Pazartesi dedi ama yok tahammülüm kalmadı hele idrarda negatif çıkınca dün hiç kalmadı

İnşallah pozitif çıkar canım, idrar testine hiç güvenme, 13. gün kan testi yaptırmıştım 141 çıkmıştı ve aynı gün sırf çift çizgiyi göreyim diye idrar testi yapayım dedim silik ikinci çizgi çıktı. Moralini bozma inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunmuştur...

Merhaba arkadaşlar, bugün kontrolüm vardı transfer öncesi. Cuma transfer için umutluydum. Ama pazartesi salıya kaldı :KK43: Her şey yolunda iki gün geç olsun, üzülmeyeyim diyorum ama elde değil ... Üçüncü gün embriyosu dondurulmuştu. Çözüp beşinci güne gideceğiz demişti doktor. Neden bu kadar bekliyorum anlamadım. Pazar klinikte değilim dedi, yine de hesap tutmuyor. Fikri olan var mı??

Merhaba

Laboratuvar ortamında 5.güne kadar hatta 6.güne devam ederse rahme tutunma ihtimali daha yüksek oluyormuş. Bununla ilgili çok yazı okudum. Benimde 5.gün embriyosu transfer edildi. Buna blastokist transferi diyorlar. Sakin ol sabırla beklemeye çalış ve dua et her şeyde bir hayır vardır.

Merhaba

Laboratuvar ortamında 5.güne kadar hatta 6.güne devam ederse rahme tutunma ihtimali daha yüksek oluyormuş. Bununla ilgili çok yazı okudum. Benimde 5.gün embriyosu transfer edildi. Buna blastokist transferi diyorlar. Sakin ol sabırla beklemeye çalış ve dua et her şeyde bir hayır vardır.
Haklısın, her işte bir hayır vardır. Beşinci gün daha iyi , inşallah sağlıkla gelişirler o güne kadar. Bana adetin ikinci günkü kontrolde 19 eylül cuma transfer ederiz deyince hep aklımda o vardı. Ama bugün hafta başına bırakıp bekleyeceğiz dedi. Bilmiyorum, sabredip dua etmek bundan sonrası dediğin gibi... Senin sonucun ne zaman?

Kızlar embiryolog aradı dün opum vardı 6 yum döllenmis iyi mi sizce 5. Gün blastosist embiryo olur mu ki 6 yum döllenip 5. Güne kadar embiryosu Giden oldu mu ?

Kızlar embiryolog aradı dün opum vardı 6 yum döllenmis iyi mi sizce 5. Gün blastosist embiryo olur mu ki 6 yum döllenip 5. Güne kadar embiryosu Giden oldu mu ?

dollenen yumurta sayın güzel bir tane bile sağlıklı olması yetiyor benimde 6tabe dollendi 3.gun 2 tanesi transfer edildi geri 4tane kaldı ama doktor dondurmaya değmez dedi bakalım heyecanla bekliyorum

Yani doktorun içme dediyse şimdi iç diyemem sana. Yani o kanamaysa diye kesmiştir. Sen içme yine de 2 gün içmezsen bişi olmaz sonuçta.
walla cnm az önce coraspinim, içtiç öğlen tırnak büyüklüğünde kahve leke geldi dahada bişi yok bende içtim muhtemelen jelden bu seferde ka pıhtılaşması olur die korktum akşam test yapmaya gitcem bakalım suanda belim ağrıo ama inş bebişlerim benimledir

dollenen yumurta sayın güzel bir tane bile sağlıklı olması yetiyor benimde 6tabe dollendi 3.gun 2 tanesi transfer edildi geri 4tane kaldı ama doktor dondurmaya değmez dedi bakalım heyecanla bekliyorum
Inşallah tutar canım.bende 2 tane koydurmayi düşünüyorum inşallah dr koyar bakalım yarın embiryolog arayacak bölünme iyi mi gidiyor duruma göre cuma günü olma ihtimali olabilir 3. Gün cuma

walla cnm az önce coraspinim, içtiç öğlen tırnak büyüklüğünde kahve leke geldi dahada bişi yok bende içtim muhtemelen jelden bu seferde ka pıhtılaşması olur die korktum akşam test yapmaya gitcem bakalım suanda belim ağrıo ama inş bebişlerim benimledir
Inşallah canım yürekten diliyorum rabbim hepimize bebeklerimizi kovuşturmayi nasip etsin :KK70:

X