2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

benim de 4 günüm ne ağrı ne bir his hiç,bir şey yok

canimm arkadasimm gercekten haklisin elde degil ama senin yazdiklarin icimi rahatlatti...hep destek verdin allah razi olsun senden insaallah eger hamile olursam bu sizin verdiginiz morel ve destek sayesinde olcak cunku bu aralar hic guclu degilimm...daha yolun basi 3.gunum cikmadik candan umut kesilmez bende rabbimden umudumu kesmiyorum insaallah guzel haberleri sizinle paylasmak nasip olur butun arkadaslarimizla beraber hamilelerin duasi kabul olur bizden hiic dualarinizi eksik etmeyin...♥♥
arkadaşlar transferiniz hayırlı olsun.
ama endişelenmek için çok erken farkındasınız değil mi.içinde bulunduğunuz günler tam da embriyolarınızın yerleşeceği günler inş.bu sebeple rahat olun,sakin olun olumlu düşünün tamam mı.daha yerleşecekler de belirtiler öyle çıkacak.kaldı ki okuyoruz belirtiler de kişiden kişiye değişiyor.hayırlı haberler almanız dileğiyle.
Dune kadar.her tarafimda agri vardı bugün biraz rahatım.transferin 6. Günü bugün.ama adet olacakmış gibide bir durum var.off beklemek çok zormus
ağrı oluyor canım.daha doğrusu ben yaşadım karın ve kasık ağrısı.daha çok rahim içinde bir gerilme kasılma batma gibi bir his.ama adet sancısını da andırıyor kısmen.sadece bele vurmadı.sadece karın ve kasıkta gezindi.
inş sen de güzel haberler alırsın bu belirtilerin devamında canım.endişelenme.
Ya bişe sorcam ben de progestan iğne vurunuyorum artık biter diye umut ettim 3-4 ay diyosunuz kalçam mosmor perişan böyle mi devam etcek hakkaten :KK43:
iğneye ben de devam ediyorum ve ben de perişan oldum resmen.sıcak su torbası koyuyorum kolonya ile masaj yapıyorum ama pek fayda etmiyor.dr.un dediğine göre hamilelik süresince kullanacakmışım.ama nasıl olacak bilmiyorum.yrn sorucam.sonuna kadar kullanmam gerekiyorsa jel fitil filan yazsın bari.sen de bir danışabilirsin.
Arkadaşlar ben Bebeğimi kaybettim, sizleri çok seviyorum,her şey icin tsk. 17.gun degerim 2098 ken birden anlamsız bir kanama yaşadım dün ve bugün kan degerim 552 ye düştü Dr ilaçları mi bıraktırdi bir süre siteye giremeyecegim, toparlanmam lazım şu anda en önemli şey sağlıklı bir şekilde bu tedavinin sonlanmasi ve sonra yine yeniden denemek.Hepiniz allaha emanet olun,sevgiler
canım çok üzüldüm.ne desek boş seni teselli etmekten uzak olacak.ancak Allahtan sabır dileyebiliriz senin adına.en kısa zamanda kendini toparlamanı dilerim canım.tabiki yeniden denersin bu şansın her zaman var unutma.
Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin❤️❤️
valla peşpeşe üzücü haberleri okuyunca üzüldüm açıkcası.canım çok geçmiş olsun.Allah sabır versin.sen de umarım kısa sürede toparlanırsın.gerçekten böyle bir durumda insan ne söyleyeceğini bile bilemiyor.
6 ay önce ben de gebelik kaybettim.kontrole diye gittim kürtaj oldum:KK43:(
ancak hayırlısı böyleymiş diye diye teselli ettim kendimi.
İnşallah en hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip olsun prensesime de sana da cnaım

Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin❤️❤️
canım çok geçmiş olsun sana sabır diliyorum allah yardımcın olsun ne desek boş gelir sana şuan ama senin kadar üzüldüm gerçekten söylenecek laf yok şuan

Olsun canım sakın annem yok diye stres yapma hiç bişey için stres yapma en büyük düşmanımız stres onlar yanımızda olmasalar da hep bizimle beraberler zaten inşallah daha güzel günler gelecek ❤️❤️
Insallah canim yok stres yapmiyorum yanimda olmasa bile varligi ve dualari benimle biliyorum

Canim Allah yardimcin olsun Rabbim gonlune ferahlik versin cok uzuldum boyle uzucu seyleri okuyunca sabah sabah kotu oldum :KK43: Rabbim guc versin sana sabir versin uzulme demicem ama kendinide birakma hersey Allahtan Rabbim sana en hayirlisini nasip etsin zamani var demekki tek yapacagimiz sabretmek ve dua etmek dualarim seninle arkadasim Rabbim yaninda olsun yardimcin olsun Allaha emanet ol

Allah yardımcın olsun geçmiş olsun ne kadar üzüldük :KK43: prşpeşe üzücü olaylarla karşılaşmak zor bir durum bir an önce toparlanman dileğiyle

erkek cocuk bulanti yapmaz dediler ama benm 2.aydan sonra basladi bulantilrim acayip kusuyodm aksamlari gozlerm beynm yernden cikcak saniodum öğürme gelince bunlar bile o kadar guzelki kusuyodum guluyodum seviniodum ben insallah saglikla kucagmza akliriz.
Valla benimki de erkek... Midemlr futbol oynadığını düşünüyorumm ☺️ Aminm cnm...

Günaydın herkese arkadaşımızın böyle bir haberini almak üzdü beni.. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin...

Embriyolog aradı az önce.. 22 yumurta toplanmis, 19'unu dollemis,,8 tanesi şuan sağlıkliymis.. Transfer için arayacak ...
günaydın hadi hayırlı olsun canım sağlıklı sağlıklı bir kaç gün daha devam etsinler sonrada senin içinde yaşamlarına devam etsinler

Günaydın kızlar;sabah sabah üzücü haberler alarak uyandık.çok üzüldüm.geçmiş olsun arkadaslarima.kolay değil yaşadıklarımız uzun bir maraton.yumurtası çok olan 8 embriyo olan arkadaşımıza da masallah .inşallah mutlu haberleri alırlar.benimde 7.günüm transferimde kendimi annemin yanına attım sabah erkenden.adet sancilari gibi ağrılar var bendende.birde bu jelden olsa gerek bir bakiyorum birşey aktığını hissediyorum aşağıdan.sivi beyaz akıntı ilaç olsa gerek geliyor.Allah.Hayır etsin.dualarım sizinle.hepinizi öpüyorum

Arkadaşlar ben Bebeğimi kaybettim, sizleri çok seviyorum,her şey icin tsk. 17.gun degerim 2098 ken birden anlamsız bir kanama yaşadım dün ve bugün kan degerim 552 ye düştü Dr ilaçları mi bıraktırdi bir süre siteye giremeyecegim, toparlanmam lazım şu anda en önemli şey sağlıklı bir şekilde bu tedavinin sonlanmasi ve sonra yine yeniden denemek.Hepiniz allaha emanet olun,sevgiler

canım benim metin olup, hayata bizi bağlayan başka şeylere, sevdiklerimize, eşimize, ailemize tutunup yola devam etmek gerekiyor. inan her kötü anının etkisi zamanla azalıyor. hayırlısı herşeyin.

çok geçmiş olsun canım. neden hikayenin sona erdiğinin doktorlar tarafından araştırılması iyi olur canım. ona göre tedbir alınır sonrası için..

Günaydın kızlar;sabah sabah üzücü haberler alarak uyandık.çok üzüldüm.geçmiş olsun arkadaslarima.kolay değil yaşadıklarımız uzun bir maraton.yumurtası çok olan 8 embriyo olan arkadaşımıza da masallah .inşallah mutlu haberleri alırlar.benimde 7.günüm transferimde kendimi annemin yanına attım sabah erkenden.adet sancilari gibi ağrılar var bendende.birde bu jelden olsa gerek bir bakiyorum birşey aktığını hissediyorum aşağıdan.sivi beyaz akıntı ilaç olsa gerek geliyor.Allah.Hayır etsin.dualarım sizinle.hepinizi öpüyorum

canım ben de ikinci aşılamada o jeli kullanmıştım, evet o sıvı beyaz akıntı jelden kaynaklı, endişelenme.

Sağol canım.. Senin için de herşeyin hayırlısı olsun. Bebeğin sımsıkı tutunsun ve hiç bırakmasın...

ayy aynınbee öyleyim sanki bir şey akıyor hemen tuvalete gidiyorum,adet olmuş gibi hissediyorum:KK43: adet olacakmış gibi ğrılar dünden beri bende de var hayırlısı kısmet diyelim,inşallah güzel haberler alırız

Gune boyle cok uzucu haberlerle uyanmak gercekten uzucu her sabah uyandigimda yatagimdan kalkmadan hemen elime telefonu alip acaba erkenden guzel haberler varmi diyete ttelefonu alip siteye giriyordum arkadaslarimin mutlulugunla mutlu oluyordum takdir allahin elimizden sadece uzulmek geliyor ve dua etmek yapacak hicbir sey yok allaha siginip tekrar yeni umutlar icin savasmak bir muddet sonra arkadaslarim kaderdaslarim sabir diliyorum cok iyi anliyorum sizi rabbim sabrini vericek allahim yar ve yardimciniz olsun

canım geçmiş olsun aynen kusuyorum sürekli,, ayakta duramıyorum ama işe geldim mecburen eğer çalışamazsam bi müddet ücretsiz izin talep edicem. tahmin edebiliyorum nasıl olduğu doktorum zencefil ya da çayını iç dedi bulantıya iyi geliyormuş bugün alıcam çünkü hiç de kolay geçmiyor özellikle sabahları kötü oluyorum bebişim benimle Allahım'ın izniyle...
11.01 mm olmuş pıtırcık kalp atışı iyi ama tabi düşük tehdidim devam ediyo kesenin altında kanama görülüyor hala doktorum endişelenme dedi inşallah hakkımızda hayırlısı olur sende son durum ne??
bizde kalp atisini duyduk elhamdulillah. ben evde dinleniyorum ta iyi oluncaya kadarda calismsyi dusunmuyorum. rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin ins.

Rabbim sabır versin canım... Allah yardımcın olsun...çok üzüldüm..Elden birşey gelmiyor ne yazık ki.. Veren Allah alan Allah..rabbim büyük acılar yaşatmasin... Doğum masasında yavrusunu kaybedenler var, dün izledim haberlerde iki çocuğunu trafik kazasında kaybeden anne babayı..babası inanmıyor nabzı atıyor mu diye bakmak istiyor.. Çok zor..rabbim büyük kayıplar büyük acılar yaşatmasin.. Hakkında hayırlısı buymuş demek ki..rabbim böyle buyurdu.. Sınanıyorsun .. En kısa sürede sağlıkla kavuşursun.. Sana ve diğer arkadaşa Sabır diliyorum

Kızlar ne diyeceğimi bilemiyorum ama Rabbim sabır versin hiç kolay değil... En kısa sürede yeniden hamile kalırsınız inşallah da bu kötü günler aklınızdan silinir gider. Allahım her kimin derdi sıkıntısı varsa sen çare ol yarabbimmm

bizde kalp atisini duyduk elhamdulillah. ben evde dinleniyorum ta iyi oluncaya kadarda calismsyi dusunmuyorum. rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin ins.

canım günaydın hayırlı olsun çok sevindim nasıl oldu mide bulantın ben dün akşam çok kötüledim artık oturup ağladım desem sabah eşim zencefil aldı ama tozunu bir çay kaşığı süte karıştırıp içtim sonra taze nane yaprağına limon sıktım biraz daha rahatım ama fenalardayım gece de o limon ve naneyle uyudum inşallah tez zamanda biter başka hiçbişey istemiyorum

X