2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım benim 21 tane toplandı 10 tanesi donduruldu 11 fire verdi yani... sıkma canını bi tane bile kalsa yeterli inşallah daha çok kalır da zaten en kaliteli olanları seçmişlerdir. benim annemin bi ark si 3 4 yumurta gibi bişe soylemişti oğlu olmuş çocuk suan 12 yasında filan :KK54: 8 bence gayet güzel kendine sıkıntı yapma canımsın.. Allah kolaylık versin bu yolda hepimize inşallah...
Benim de 17 yum vardı 12 toplanmış 8 kalmış rabbim inşallah bir tanesine can verir sonu güzel olsun insallah.allah hepimizin yanında olsun :)

Kızlar moralim çok bozuk birileri ne olur cevap versin 12 yum toplanmış 8 tane dolu çıkmış 8 yum 5. Güne kadar gider mi ya niye böyle oldu :KK43: var mı 8 yum toplanıp hamile kalan

cnm gayet iyi benimde böyle oldu.12 toplandı döllenen 8 yumurtaydı 5. güne 6 emriyo gitti 1 transfer yapılmıştı 5 tanesini de 2+2+1 olarak dondurdular. 2 denemede 1 tane çözüldü dönüşü sağlıklı olmadı iptal edildi sonra 2 tanesi çözüldü biri orta diğeri kötü kaliteydi. 2 side transfer edildi ama tutmadı. bu son dondurulmuş denemem benimde son 2 embriyor çözünürken Allahtan kaliteleri bozulmadı ve yine çift transfer edildi. Anlatmamın sebebi bilmeyenler için fikir olsun. İnsanlar 1 tane yumurta için neler kullanıyorlar bir bilsen halimize çok şükürrrr. Herşey güzel olacak umudunu kaybetmeee:KK66:

Kızlar moralim çok bozuk birileri ne olur cevap versin 12 yum toplanmış 8 tane dolu çıkmış 8 yum 5. Güne kadar gider mi ya niye böyle oldu :KK43: var mı 8 yum toplanıp hamile kalan
Kuzum ne var moral bozacak. 8 tanesi iyi durumdaymış bak. Benim de 17 tane toplanmıştı. 11'i istenen boyuttaydı. 8'i döllendi. Sonuçta 4 tane 1. kalite yumurtam kaldı. 2'si transfer edildi, 2'sini de dondurduk. Doktorum oldukça iyi durumdaydı mutlaka dondurun demişti. Toplanan yumurtaların çok olması ve birden yüzde elli fire vermesi beni de korkutmuştu ama sonradan gördüğüm kadarıyla zaten fazla yumurta da toplansa sayı en fazla 5-6 taneyle sınırlı kalıyor. Ama sana 1 tane bile yeter... Kaldı ki 8 güsel bir sayı merak etme. Senin de 4 tane kalır gibi geldi bana. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah cnm...

bende mide bulantisi cok oldu bos bos öğürüyodum oyle hergun kustum diyemem ama haftada üçkez kusuodum canim oda cok zor oluodu icim disima cikcak saniodum 16.haftamdan sonra gecti.bu mide bulantilari bebegin iyi oldgna isaretmis canim azcik daha dayan sonunda dunyalar tatlisi biseye kavuscaz ☺☺☺ ben su icince cok bulaniodu hep ayran ictim litre litre hem mide yanmasna iyi geliodu hem bulantima.
Canım benim de 16.hafta bitti ve oldukça azaldı bulantılarım ve kusmam inşallah geçiyor diye düşünüyorum. Ayran bana da çok iyi geliyordu. Su içemeyince ayrana saldırıyodumm. Dediğin gibi bu aralar yanma başladı ona da yoğurt ve ayran çok iyi geliyor. Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallahh... Sağlıklı olsunlar da bunların hepsi geçecek.. Hepsini unutturacaklar bize inşallahhh :)

cnm gayet iyi benimde böyle oldu.12 toplandı döllenen 8 yumurtaydı 5. güne 6 emriyo gitti 1 transfer yapılmıştı 5 tanesini de 2+2+1 olarak dondurdular. 2 denemede 1 tane çözüldü dönüşü sağlıklı olmadı iptal edildi sonra 2 tanesi çözüldü biri orta diğeri kötü kaliteydi. 2 side transfer edildi ama tutmadı. bu son dondurulmuş denemem benimde son 2 embriyor çözünürken Allahtan kaliteleri bozulmadı ve yine çift transfer edildi. Anlatmamın sebebi bilmeyenler için fikir olsun. İnsanlar 1 tane yumurta için neler kullanıyorlar bir bilsen halimize çok şükürrrr. Herşey güzel olacak umudunu kaybetmeee:KK66:
Sağol canım cevabın için. inşaallah kaliteli embiryolar oluşur sayıdan çok ona takılıyorum sanki az olunca kaliteli embiryo kalmaz gibi geliyor ilk olduğu için endişeleniyorum şükür tabii halimize rabbim yanımızda olsun bebeklerimizi bizi korusun :)

Kuzum ne var moral bozacak. 8 tanesi iyi durumdaymış bak. Benim de 17 tane toplanmıştı. 11'i istenen boyuttaydı. 8'i döllendi. Sonuçta 4 tane 1. kalite yumurtam kaldı. 2'si transfer edildi, 2'sini de dondurduk. Doktorum oldukça iyi durumdaydı mutlaka dondurun demişti. Toplanan yumurtaların çok olması ve birden yüzde elli fire vermesi beni de korkutmuştu ama sonradan gördüğüm kadarıyla zaten fazla yumurta da toplansa sayı en fazla 5-6 taneyle sınırlı kalıyor. Ama sana 1 tane bile yeter... Kaldı ki 8 güsel bir sayı merak etme. Senin de 4 tane kalır gibi geldi bana. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah cnm...
senin kaçıncı gün embiryosuydu 5 mi 4 tanesi İnşallah kaliteli olsun canım hiç kalmazsa diye çok yum olsun istiyorum yoksa sayısı önemli değil :)

bende mide bulantisi cok oldu bos bos öğürüyodum oyle hergun kustum diyemem ama haftada üçkez kusuodum canim oda cok zor oluodu icim disima cikcak saniodum 16.haftamdan sonra gecti.bu mide bulantilari bebegin iyi oldgna isaretmis canim azcik daha dayan sonunda dunyalar tatlisi biseye kavuscaz ☺☺☺ ben su icince cok bulaniodu hep ayran ictim litre litre hem mide yanmasna iyi geliodu hem bulantima.

canım evet sorma ben de duydum bi arkadaşımdan doktoru hamilelikte mide bulantısının bebeğin sağlıklı olduğunu gösterir demiş dün akşam çok fenaydım sonra internetten araştırdım taze nane yaprağı üzerin limon sıktım yedim :KK12: öyle uyumuşum rahatladım demek ki artık bulantı ağlattı sabah da işe gelmeden yaptım bir de eşim aktardan zencefil ama toz olanını tavsiye etmişler aldı bir çay kaşığı süte karıştırdım içtim bugün düne göre daha iyiyim canım minişleri kucağımıza alsak Allahın izniyle biraz dayanmamız gerekiyor ne güzel şu 16. haftaya gelirsem inşallah herşey yoluna girecek inşallah tabii ben de senin gibi ayran içiyorum o rahatlatıyo çok şükür herşey bebişlerimiz için napalım bugünümüze de şükür

kızlar, opu sonrası doktorum bana. estrofem, crinonel jel, azitro antibiyotik ve prednol verdi.
bir de kabızlık önlemek için magnesie calcinee.
siz neler kullanıyorsunuz?

Sağol canım cevabın için. inşaallah kaliteli embiryolar oluşur sayıdan çok ona takılıyorum sanki az olunca kaliteli embiryo kalmaz gibi geliyor ilk olduğu için endişeleniyorum şükür tabii halimize rabbim yanımızda olsun bebeklerimizi bizi korusun :)

canım benim 12-14 yumurta beklenirke, 6-7 yumurta büyüdü. yarın opum. doktor bu tek başına bişey ifade etmez, önemli olan kalite dedi.

Merhaba benim 5 taneydi toplam ve 4 ü tuttu 8 iyi bir rakam sevinin bence insallah olumluda sonuçlanır

Bu arada kızlar benim bugun 11. günüm ve degerim 38 çıktı doktorum hamilesin ama parsemve ve pazertesı tekrarlayacağız dedi sevinsemmi bilemedim eşim havalara uçtu ama bana deger düşük gibi geldi 11. Gün için nasıl sizce
Dün gece forumu okurken olumsuz haber alan arkadaşları gördüm Allah sabrını versin ve insallah hepimizin yüzünü güldürsün inanıyorum doğru gün gelince hepimiz bebeklerimizi koklayacagız

canım benim 12-14 yumurta beklenirke, 6-7 yumurta büyüdü. yarın opum. doktor bu tek başına bişey ifade etmez, önemli olan kalite dedi.
Evet tatlım önemli olan kaliteli olmasi inşallah kaliteli embiryolarimiz olur.allah yardımcın olsun tatlım sende yarın opudan sonra rahatlarsın. inşaallah allahım nasip eder hepimize

Merhaba benim 5 taneydi toplam ve 4 ü tuttu 8 iyi bir rakam sevinin bence insallah olumluda sonuçlanır

Bu arada kızlar benim bugun 11. günüm ve degerim 38 çıktı doktorum hamilesin ama parsemve ve pazertesı tekrarlayacağız dedi sevinsemmi bilemedim eşim havalara uçtu ama bana deger düşük gibi geldi 11. Gün için nasıl sizce
Dün gece forumu okurken olumsuz haber alan arkadaşları gördüm Allah sabrını versin ve insallah hepimizin yüzünü güldürsün inanıyorum doğru gün gelince hepimiz bebeklerimizi koklayacagız
Evet canım insalah kaliteli olsun bari onu istiyorum. Kaçıncı gün embiryosuydu canım bir dahaki kan testin iki katı çıkarsa sorun olmaz şimdilik iyi bence :)

senin kaçıncı gün embiryosuydu 5 mi 4 tanesi İnşallah kaliteli olsun canım hiç kalmazsa diye çok yum olsun istiyorum yoksa sayısı önemli değil :)

5. gün canım. Aynen sayı değil kalite mühim. Seninde güzel güzel bebişlerin olacak inşallah bekleyelim görelim. Hayırlı hayırlı gelsin miniklerimiz:KK36::KK36:

Benim 5.gün embryosuydu canım. Daha çok oldukça da daha fazla kalmıyor işte. Yine kaliteli olan 5-6 taneden fazla olmuyor genelde. Merak etme kalırr..Gayet güsel 8 tanee... En az 4 tane kesin kalırrr... Sonucu hayırlı olsun zaten canım önemli olan o...

Canım umudihar arkadaşımızdan 5 yumurta toplanmıştı ve iki embriyo transfer edilmişti şükür ki hamile.. Lütfen stres yapma olumlu düşün olumlu olsun bir tanesi bile yeter rabbim ol derse

arkadaslar transferimin bugun 8. gunu transfer gunuyle beraber 9. gunum oluo dün kahverengi lekelenme oldu bugun baktim yine gelio sizce adetmi oluorum yoksa yerlesme kanamasimi ne olur bisiler diyin bu sefer tutar ins bu ikinci tup bebek denemem 2 tane transfer edildi

[QUOibebemolsa, post: 36928959, member: 406913"]Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin❤️❤️[/QUOTE]
Aaa canim neden ne oldu offf Rabbim sana güç versin

X