2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin❤️❤️
bibebemolsa bibebemolsa ya inanmiorum nasil oldu :KK43:
Gozumu daha acamamistim gorunce mahfoldum ya :KK43:
Cok gecmis olsun kuzum kalbini mi duyamadiniz cok uzucu haberler alioruz allahim sen yardimcimiz ol
Dualarim seninle bitanem toparlanacaksin insallah

canım günaydın hayırlı olsun çok sevindim nasıl oldu mide bulantın ben dün akşam çok kötüledim artık oturup ağladım desem sabah eşim zencefil aldı ama tozunu bir çay kaşığı süte karıştırıp içtim sonra taze nane yaprağına limon sıktım biraz daha rahatım ama fenalardayım gece de o limon ve naneyle uyudum inşallah tez zamanda biter başka hiçbişey istemiyorum
canm benmde midem cok bulaniyor ama kusma yok. basima vuruyor ama bas agrisi gun boyunca var. bunada sabredecez yetrki bizi birakmasinlar.

Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin❤️❤️

canımın içi çok çok üzüldüm hayırlısı deyip geçmekten başka çare yok teselli de.. seni seviyoruz dikkat et kendine lütfen Allahım sana bian önce moral versin canım benim

canm benmde midem cok bulaniyor ama kusma yok. basima vuruyor ama bas agrisi gun boyunca var. bunada sabredecez yetrki bizi birakmasinlar.

evet canım bugünümüze de şükürler olsun bugün üzücü haberler aldık ben de hala çok az az kanama var ama kopkoyu kesenin altında biraz kanama görülüyor demişti doktorum dikkat ediyorum hayırlısıyla şu 3 ayı atlatsak inşallah

Kızlar üzücü bir güne günaydın P prensim1975 ve bibebemolsa bibebemolsa arkadaşlarımız bebişlerini ne yazık ki kaybettiler Allahım onlara sabır ve en kısa zamanda toparlanmaları için moral versin inşallah:KK51: yeni umutlarla en en en çabuk zamanda tedaviye başlamaları için önce sabır sonra umut diliyorum canlarım size bizler tüp bebek anneleriyiz umut etmekten ve Allah'a sığınmaktan başka çaremiz yok... Allahım bizlere çare olsun... hepinizi seviyorum ve lütfen kendinize bebişinize çok çok dikkat edin umudumuzu asla kaybetmiyoruz....En Büyük KK

7. gün bugünnn hastaneye serum taktırmaya gidicem. Yogun bakımda beslenemeyen insanlara verilen vitaminler varmış içinde ve bebeğin tutunmasında işe yaradığı söyleniyor. Bu tedavim baya ekstralı oldu bütün bunlara rağmende olmazsa Rabbim nasip etmiyor demekten başka çarem yok. Allah büyük... Günde 3 tane iğne yiyorum stres yaptım biraz boşuna bu ilaçları alıyorum gibi geliyor ve hepsinin yan etkisi var. Hafif adet sancım bel ağrım ve azcıkta gögüs ağrım var ama ilk 2 tedavimde de aynısı olmuştu ekstra bişey yok tek fark bu sefer vücut ısım yüksek ve hareretliyim elim ayağım yanıyor sanki... yarın kan vermeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyımmm

bibebemolsa bibebemolsa ve P prensim1975 çok üzgünüm gerçekten. Allah sizlere bu dönemi atlatma da yardım etsin. Sonra da en kısa zamanda bu günleri unutturacak mutlulukları kucağınıza versin. Sizler ve bütün arkadaşlarım için dua ediyorum. Kötü haberler de alsak, üzülsek de inanıyorum hepimiz için herşey çok güsel olacak. Kendimizi, birbirimizi bırakmak yok.

Canım benim çok üzüldüm yaa :KK43: rabbim yardımcın olsun Allah takdiri her ne yaşıyorsak inşallah en yakın zamanda bu günleri unutturacak güzel haberler alırsın

canım günaydın hayırlı olsun çok sevindim nasıl oldu mide bulantın ben dün akşam çok kötüledim artık oturup ağladım desem sabah eşim zencefil aldı ama tozunu bir çay kaşığı süte karıştırıp içtim sonra taze nane yaprağına limon sıktım biraz daha rahatım ama fenalardayım gece de o limon ve naneyle uyudum inşallah tez zamanda biter başka hiçbişey istemiyorum
Kuzum o kadar iyi anlıyorum ki seni. Ben de 8 hafta boyunca o kadar depresiftim ki. Bulantı ve kusma insanı gerçekten çok yıpratıyor. Ama bak 16. hafta bitti yavaş yavaş artık kendimi daha iyi hissediyorum. Ara ara midem bulanıyor ama kusmuyorum en azından ve 10 dakika içinde azalıyor. Geçmicekmiş gibi gelmeye başlamıştı ama bu hafta artık geçiceğine inanmaya başladım. Zor haftalar ama sonra rahat döneme giriceksin ve herşeyi unutacaksın... Zencefil iyi geliyorsa ne mutlu sana.. Bana hiç iyi gelmedii.. Bol limonlu şeyler yiyip içiyordum sonlara doğru o da midemi yakmaya başlayınca limon olayım da bitmişti. Hiçbir şey rahatlatmadı beni bulanacaksa bulanıyordu. Ve kusmak zor biliyorum ama ben 3 haftada sadece bulantı yaşadım o daha da kötüydü inan. Hiç rahatlamıyordum. 5 dakika bile. 24 saat sürekli inliyordum bulantıdan. Kusunca en azından bikaç saatte olsa rahatlıyorsun...

Günaydın herkese arkadaşımızın böyle bir haberini almak üzdü beni.. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin...

Embriyolog aradı az önce.. 22 yumurta toplanmis, 19'unu dollemis,,8 tanesi şuan sağlıkliymis.. Transfer için arayacak ...
Merhaba tatlım benimde opum oldu demin Yumoşları bıraktım inşallah sonu güzel olur.yumurta sayımı henüz söylemedi hemşireler gelince bilgi verirler galiba inşallah kaliteli embiryolar olur. Senin de maşallah baya yum olmuş hadi gözün aydın tatlım

Merhaba tatlım benimde opum oldu demin Yumoşları bıraktım inşallah sonu güzel olur.yumurta sayımı henüz söylemedi hemşireler gelince bilgi verirler galiba inşallah kaliteli embiryolar olur. Senin de maşallah baya yum olmuş hadi gözün aydın tatlım
Sağol canım sanada geçmiş olsun :) inşaallah kaliteli embriyoların olur.. Önemli olan sonu güzel olsun sana ne ilaç verdi bana iğne verdi dün akşam bu sabah ve akşam unacefin, hap verdi 5 , gun içilecek prednol 16mg, alfoxil içiyorum bitene kadar devam,bide yarın progestan iğneye başlıyorum :) acayip kotu bir igne unacefin çok yakıyor progestanda yakıyor ama o kadar değil sadece beze oluşuyor oturamıyorsun :)

her şey gönlünüze göre olsun bir sürü sağlıklı kaliteli embriyon olsun

Nahre Nahre kuzum neyin var noldu sana:KK19: kız ben kocacıkla kapıştım sabah sabah laptop u aldı gidiyordu zor kurtardım :cry: kahvaltıdan sonra o kötü haberleri okuyunca sanırım bu estrofem den kaynaklanıyo herşeye ağlıyorum zaten.yani gözledrim dolu dolu oluveriyo.. seni olumsuz etkiliyo dedi alıp götürüyodu adam laptop umu.:KK67:

Sağol canım sanada geçmiş olsun :) inşaallah kaliteli embriyoların olur.. Önemli olan sonu güzel olsun sana ne ilaç verdi bana iğne verdi dün akşam bu sabah ve akşam unacefin, hap verdi 5 , gun içilecek prednol 16mg, alfoxil içiyorum bitene kadar devam,bide yarın progestan iğneye başlıyorum :) acayip kotu bir igne unacefin çok yakıyor progestanda yakıyor ama o kadar değil sadece beze oluşuyor oturamıyorsun :)
Canım bana crinone jel, monodoks, prednol, progestan ve aspirin verdi canım jele yarın başlayacağım. inşaallah s o n u güzel olsun başka birşey istemiyorum

Kızlar moralim çok bozuk birileri ne olur cevap versin 12 yum toplanmış 8 tane dolu çıkmış 8 yum 5. Güne kadar gider mi ya niye böyle oldu :KK43: var mı 8 yum toplanıp hamile kalan

Kızlar moralim çok bozuk birileri ne olur cevap versin 12 yum toplanmış 8 tane dolu çıkmış 8 yum 5. Güne kadar gider mi ya niye böyle oldu :KK43: var mı 8 yum toplanıp hamile kalan
canım benim 21 tane toplandı 10 tanesi donduruldu 11 fire verdi yani... sıkma canını bi tane bile kalsa yeterli inşallah daha çok kalır da zaten en kaliteli olanları seçmişlerdir. benim annemin bi ark si 3 4 yumurta gibi bişe soylemişti oğlu olmuş çocuk suan 12 yasında filan :KK54: 8 bence gayet güzel kendine sıkıntı yapma canımsın.. Allah kolaylık versin bu yolda hepimize inşallah...

amin canım inşallah sen de bulantı kusma var mıydı ben çok yoğun yaşıyorum dün artık kusmadan akşam ağlayarak uyudum ya sabahları tam bi kabus Allahım geçsin bian önce diyorum haftaya salı güzel haberlerini bekliyoruz canım

bende mide bulantisi cok oldu bos bos öğürüyodum oyle hergun kustum diyemem ama haftada üçkez kusuodum canim oda cok zor oluodu icim disima cikcak saniodum 16.haftamdan sonra gecti.bu mide bulantilari bebegin iyi oldgna isaretmis canim azcik daha dayan sonunda dunyalar tatlisi biseye kavuscaz ☺☺☺ ben su icince cok bulaniodu hep ayran ictim litre litre hem mide yanmasna iyi geliodu hem bulantima.

• Beğen
Reactions: Pbb
X