2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım sagolasın....
Cok üzüldüm ama yapacak birşeyim yok duadan başka.
Sanki 2 defa olmadı ya artık olmazmış gibi düşünüyor insan...

canım hiç öyle düşünme. ben ikinci aşılamada çok umutluydum, resmen yıkıldım bir daha tedavi filan göremem, tüp bebeğe başlayamam demiştim, bak iki gün sonra OPU'm var. herşeyi tolere ediyor psikolojimiz, kötü şeyler hep siliniyor, izi kalıyor ama zamanla azalıyor canım..zaman bizim ilacimiz malesef...

ohh ne güzel keyfini çıkar canım hadi senin de güzel,sonuçlarını alalım bir sueu sağlıklı embriyon olsun
Sağol canım inşaallah :)
C A N O C A N O kız ben opu günü akşama kadar ayıkamamıştım full uyudum. hatta ertesi gün sabaha kadar anestezinin etkisiydi sanırım :KK48: hatta annem bana yardımcı olmak için yanıma gelmişti.eşime uyuyo sürekli bende yatıp uyucam demiş :KK48: anacıgımla karsılıklı birer kanepede uyuduk oyle :KK54:
yok bana anestezi işlemiyor :) sadece karnım çok acıyor doğrulamıyorum
oh, geçmiş olsun. darısı başıma çarşamba günü insallah! keyfine bak canım :KK66:
sağol canım darısı sana olsun..hayırlısıyla atlat inşaallah :)

ewet cnm yaa farkindayim kendime cok yukleniyorum yalnizlik hersey ust uste geliyo a, ma biliyomusun gercekten icim rahat cunku ben elimden gelenin kat be kat fazlasini yaptim yapiyorumda bundan sonrasi Allahimin takdiri...gercekten sizlerin varligi cok mutlu ediyo biliyorumki beni cani gonulden anliyosunuz...kader de varsa eger guzel seyler elbet gelirr bulur beni toparlanayim en iyisi biraz once yuruyus yaptim gercekten cook iyi geldi beni mutlu eden seylere biraz daha yukleneyimm...umarim burda hep beraber doger arkadaslarimla mutlu haberi paylasmayi nasip eder rabbimm..beni hic yalniz birakmadigin icinde cook tesekkur ederim cnmm insaallah sende bu gunleri atlatir dahada mutlu olursun bebisinle

Canım benim naptım ki anca sözlerle teselli olabiliyorum sana hiç üzülme hep güzel şeyler düşünmeye çabala tamam biz senin yanındayız Film al izle mesela güzel umut dolu bi kitap olabilir mesnevi sever misin bilmem ama insan kalbine birebir ilaç diyebilirim cemalnur sargutun kitabını tavsiye edebilirim özellikle şu dönemde kalbine yüreğine tercüman olur "AŞKTAN DINLE" iki günde bitireceğin çok akıcı bi kitap yalnızlığına öyle güzel çare olur ki içimden bi his sen hamilesin diyor olumlu oluyosun herşey güzel olacak hiçbirşeyi kafana takmıyosun internetin varsa aç hamile giyime bak bebek eşyalarına bak bebek odasını nasıl yapacağını hayal et hep olumlu ol tamam morale ihtiyacın var bu dönemde kendini yoksun bırakma :KK5: Bu güzel duygulardan canım arkadasım asla yalnız değilsin :KK31:

Kislar slmlar
Hepimizin ayni haftalaRda sikayetleri baSladi gibi ama keske hamilelik adina oLsa
Dun akSamdan beri bir karin agrisi sapLandi bu saat oldu hala agrio cok agir diil cok hafifte diil
Adet olcakmisim gibi sancilarda cabasi ne kadar surucek bu daha :KK43:
Ben keSemi de goremedim bu yuzden cok koRkuorum
6 ekime 20 gun var daha napicam yaa acil bisi mi cikarip haStaneye gitSem acaba :KK43:

canim benim ben 20.haftadayim daha bisi hissetmiorum sadece iki kere ufacik tekme azcik oda ☺ sabirszlanma zaman hic gecmez bana gecmio o yuzden.tek hissrttigim karnmi elleyince sertlik gelio artik neresyse artik define aarar gibi ariyorum hergun.:emir_bebek::emir_bebek::KK55:
Insallah bebisilerimiz saglikla buyur Cnm
Bulanti falan da yasamadiySan cok sanslisin
Ama aramizda kalsin ben biraz bulanmak falan istiorum galiba :KK43: 5 yillik ôzlemim dile kolay

Screenshot_2014-09-01-07-00-55.png

hayır sakın binme canım çok dikkat et asla yorma kendini bir şekilde ya da bineceksen bile rica et otur bak tamam yormak yok kendini şu 13. haftaya kadar çok temkinli davran derim eşin seni alamaz mı uymuyor mu saatleriniz
Çalıştığım yer eşimin iş yerine çok uzak sabah getirmesi bile mucize :) taksiyle döncem artık biraz masraflı olcak ama napalım girdik bi yola Rabbim sonunu hayır getirsin :)

Su durumda en cok anneye ihtiyac duyuyoruz ben cok isterdim yaninda olsun o olsa bu kadar korkulu ve endiseli olmicam sanki :KK43:
Canım ya gerçekten en çok anneye ihtiyac duyuyo insan ben söylemicektim sonra aniden söyledim aynı şehirde de değiliz kalktı geldi anacım bir hafta hizmetçi gibi çalıştı yazık ama manevi olarak beni çok ama çok rahatlattı. :KK43:

Canım ya gerçekten en çok anneye ihtiyac duyuyo insan ben söylemicektim sonra aniden söyledim aynı şehirde de değiliz kalktı geldi anacım bir hafta hizmetçi gibi çalıştı yazık ama manevi olarak beni çok ama çok rahatlattı. :KK43:
Tabi canim rahatlatir kokusu yeter onun boyle zor anlarda daha cok ariyor insan gerci hep ariyorda bu cok baska benim annem gelemedi ama keske gelebilseydi keske

Canım sagolasın....
Cok üzüldüm ama yapacak birşeyim yok duadan başka.
Sanki 2 defa olmadı ya artık olmazmış gibi düşünüyor insan...
Evet canim.hatta ben cocuk falan istemiyorum artik diye 1 sene dolandim ortalikta.kendimi kandirdim sozde.bi zaman sonra yeniden tak ediyo ozlemi, dusuyosun yine yollarina.sen benim kadar bekleme ama tamammi canim :)

ewet cnm yaa farkindayim kendime cok yukleniyorum yalnizlik hersey ust uste geliyo a, ma biliyomusun gercekten icim rahat cunku ben elimden gelenin kat be kat fazlasini yaptim yapiyorumda bundan sonrasi Allahimin takdiri...gercekten sizlerin varligi cok mutlu ediyo biliyorumki beni cani gonulden anliyosunuz...kader de varsa eger guzel seyler elbet gelirr bulur beni toparlanayim en iyisi biraz once yuruyus yaptim gercekten cook iyi geldi beni mutlu eden seylere biraz daha yukleneyimm...umarim burda hep beraber doger arkadaslarimla mutlu haberi paylasmayi nasip eder rabbimm..beni hic yalniz birakmadigin icinde cook tesekkur ederim cnmm insaallah sende bu gunleri atlatir dahada mutlu olursun bebisinle
Tatlim bi gece cok uzuldum agladim ertesi gun kanamam oldu.yatiyorum 4 gundur.bugun gittim dr a cok sukur yolunda hersey ama uatmaya devam et oturma bile dedi dr.diceem o ki en ufak uzuntude tepki veriyo bebisler.en azindan bebisin sana simsiki tutunsun diye uzme kendini yipratma bu kadar tatlim.bi sirkelen kendine gel artik.hadi bakalim hoooooppppp :)

ŞuanTE="OzlTzk, post: 36924466, member: 448606"] Dere1905 Dere1905 tatlim nasil oldun kanaman azalmistir insallah[/QUOTE]
Suan kesildi ama hafif kanama olurmuş Dr öyle dedi ağrı var hala ama kuzum için dayanmaya çalışıyorum hersey onun için onlar için inş emeklerimiz boşa çıkmasın

bir anda kalktım ondan mıdır nedendir bir anda sanki sol tarafıma,bir şey battı

Yalnızlık, anne ve destek üzerine yazılar var bu ara. Ben de bugün annemle konuştum. Farklı şehirlerdeyiz. Transfer dönemi gelsin mi diye düşündüm ama birçok konu var engel olan. En iyisi çok zor durumda kalırsam -hamilelik sürecinde filan- çağırırım diye karar verdim. Eşim de transferden üç gün sonra farklı bir şehire gidecek iş gereği. Kısmet işte...
Rahat olmak, düzenimi değiştirmemek, sakin olmak istiyorum. Yalnızlığı sizlerle dertleşerek, belki sadece yazdıklarınızı okuyarak gidermeyi düşünüyorum. Bir iki arkadaşım da var tabi destek olacak. En güzeli huzurlu ve rahat olmak. Bir de akışa bırakmak. Kısmetimizi en güzeliyle yaşıyoruz kızlar, hepinizi öpüyorum :)

X