2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Insallah bebisilerimiz saglikla buyur Cnm
Bulanti falan da yasamadiySan cok sanslisin
Ama aramizda kalsin ben biraz bulanmak falan istiorum galiba 5 yillik ôzlemim dile kolay

erkek cocuk bulanti yapmaz dediler ama benm 2.aydan sonra basladi bulantilrim acayip kusuyodm aksamlari gozlerm beynm yernden cikcak saniodum öğürme gelince bunlar bile o kadar guzelki kusuyodum guluyodum seviniodum ben insallah saglikla kucagmza akliriz.

Tabi canim rahatlatir kokusu yeter onun boyle zor anlarda daha cok ariyor insan gerci hep ariyorda bu cok baska benim annem gelemedi ama keske gelebilseydi keske
Olsun canım sakın annem yok diye stres yapma hiç bişey için stres yapma en büyük düşmanımız stres onlar yanımızda olmasalar da hep bizimle beraberler zaten inşallah daha güzel günler gelecek

canım senin 20.hafta hala mı kullanıyosun progestan ben fitil kullanıyodum ama iğneye geçtim düşük tehdidinden dolayı ama o kdr süre kullanılıyor mu ki?

normalde 3 veya 4.aya kadr kullaniosun canim durjma gore ama benim 14.hftada kanamam oldu bebegin eşi aşagdaymis plesenta previa diolar ondan dolayi kullaniorum simdikerde cıkti yukari ama yavas yavas ciktigi icin kullaniorum haftya sali eger tam yerini almissa ogluşum birakcam.bu progestni doguma kadr kullannlar var canim bize faydali yani dusuk riskni erken dogum riskni azaltio.insallah saglikla biran once kavusurz bebislerimze.

ahh cnmm benim o bile dunyalara bedel benim icin...neler yapmiyorumki resmen tabletimle uyuyorum sizinle mesajlasiyorum film izliyorumm yalan dunya benim favori dizim ha bire onunizliyorumm...yaa bosuna burdaki dortluk baska demiyorum inanirmisin daha dun aksam semsi tebrizinin sozlerini okudum mevlananin sabir uzerine yazdigi sozleri okudum zaten cemalnur hocayi cook severimm insanin ici huzurla doluyo...insaallah cnmm benimm insaallah icine dogdugu gibi olur..nelere bakmiyorumki simdiden cocuk odasi ni nasil yaparim kiz olursa boyle erkek olursa soyle hatta ikiz olursa boyle yaparim neler dusunmuyorumki...insaallah burdaki arkadaslarimizla beraber hersey gonlumuzce olur gun gelir insaallah cocuklarimiz hakkinda konusuruz

cnm arkadasimm gecmis olsun cok haklisin inan stres herseyi mafediyo....toparlamaya calisiyorum gercekten kendimi az kaldi insaallah bu gunler gececek birbirimizden dualarimizi eksik etmeyelim yeterki dualar yerde kalmasin rabbim kabul etsin

Ya bişe sorcam ben de progestan iğne vurunuyorum artık biter diye umut ettim 3-4 ay diyosunuz kalçam mosmor perişan böyle mi devam etcek hakkaten

Arkadaşlar ben Bebeğimi kaybettim, sizleri çok seviyorum,her şey icin tsk. 17.gun degerim 2098 ken birden anlamsız bir kanama yaşadım dün ve bugün kan degerim 552 ye düştü Dr ilaçları mi bıraktırdi bir süre siteye giremeyecegim, toparlanmam lazım şu anda en önemli şey sağlıklı bir şekilde bu tedavinin sonlanmasi ve sonra yine yeniden denemek.Hepiniz allaha emanet olun,sevgiler

sözün bittiği yer canım Allah yardımcın olsun dualrım seninle inşallah bir daha böyle bir durumu yaşamazsın

Sende allaha emanet ol canim.rabbim hepimizin hakkında hayirlisini nasip etsin.

Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin

[QUOTE="rabishlek, post: 36927465 bişe sorcam ben de progestan iğne vurunuyorum artık biter diye umut ettim 3-4 ay diyosunuz kalçam mosmor perişan böyle mi devam etcek hakkaten [/QUOTE]
Benim bugun 26. Gunumdu progestan ignede.3-4 hafta daha devam edecek galiba.benimde odem oldu hep.hemsire yer bulamiyo artik.su 12 hafta bi tamamlansa allahin izniyle.dusuk riskim var.yatiyorum evde.sonunda kucagima alayim melegimide 9 ay olayim igne viz gelir tiris gider valla :)

Ya bişe sorcam ben de progestan iğne vurunuyorum artık biter diye umut ettim 3-4 ay diyosunuz kalçam mosmor perişan böyle mi devam etcek hakkaten

canim ben ignesinden degil hhapinddan bahsediorum ignesni transferden sonra bir hafta kullandim bide 14.haftmda iki kere vurundum ben kapsulnu kullaniorum fitil olarak .bebegimin eşi rahim agzna yerlestgi icin kullaniorum yukari tam olarak cikinca birakcam insallah cikarda.dusuk tehlikesi olanlar ve erken dogum riski olanlar doguma kadr kullaniolarmis progestani.

Canım Allah yardımcın olsun(Umarım bir an önce toparlanırsın...

inşallah canım benim inşallah Rabbim hepimize bu mutluluğu nasip eder

amin canım inşallah sen de bulantı kusma var mıydı ben çok yoğun yaşıyorum dün artık kusmadan akşam ağlayarak uyudum ya sabahları tam bi kabus Allahım geçsin bian önce diyorum haftaya salı güzel haberlerini bekliyoruz canım

Çalıştığım yer eşimin iş yerine çok uzak sabah getirmesi bile mucize :) taksiyle döncem artık biraz masraflı olcak ama napalım girdik bi yola Rabbim sonunu hayır getirsin :)

canım 6.haftanı atlatana kadar çok dikkat et daha doğru 3.aya kadar dikkat etmek gerekiyo çok yorma kendini eğer otobüse de bineceksen hiç çekinme söyle otur tamam canım hiç yorma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…